Czech English French German Russian

Akce

 •  

  Během celého roku pro vás pořádáme a organizujeme různé sportovní pobyty, víkendy a také prodloužené výlety pro celé rodiny.

  Jejich hlavním cílem je jediné – užít si sportu, cvičení, různých pohybových aktivit, ale především zábavy společně s vašimi dětmi a případně i partnery, které samozřejmě vždy s nadšením vítáme.

  Každá akce je svou náplní trochu jiná a odlišná od té předchozí, aby ani maminky, které s námi jezdí již několik let, neměly pocit stereotypu a nudy;-)

  Čekají vás – lekce FITMAMI, hodiny aerobiku, Zumby, jógy apod. (hlídání dětí je VŽDY zajištěno), plavání s miminky, různé masáže, sebepoznávací semináře a mnoho dalšího.

  Přidejte se k nám...

  DEJTE NÁM TIP!

  Máte tip na úžasný rodinný penzion s babyfriendly atmosférou?

  Znáte sportovní středisko, které je pro aktivní dovolenou s dětmi jako dělané?

  Chtěli byste prožít čistě dámský víkend bez dětí i bez chlapů?

 • Pavlína Fitmami

   

  "Jsem nadšená, že se vůbec něco takového pořádá. Je to bezvadná myšlenka, protože doma se všechno točí výhradně kolem prcků (alespoň u nás doma a v nejbližším okolí :-) a na mamky se tak trošku zapomíná. Nikdy jsem se ničeho podobného nezúčastnila, takže mi chybí srovnání. Nicméně akce se mi náramně líbila a s kamarádkami jsme dohodnuté, že příště do toho jdeme znova :-). K tomu snad ne třeba více dodávat."

  Pavlína

  Katka Fitmami "S FITMAMI jezdím na sportovní víkendy již třetím rokem a vždy jsem byla velmi spokojená. Program je nabitý, o děti v době cvičení dobře postaráno a já si během takového cvičení skvěle vyčistím hlavu. Nemusím vařit, uklízet, vypadnu z takového toho běžného denního stereotypu, a když se vracím, jsem plná elánu a endorfinů."

  Katka  Jana Fitmami „Právě jsem se vrátila z naší první sportovní dovolené, kterou jsem absolvovala i společně s naší roční Bětuškou a už teď říkám, že příští rok jedu zase. Resort v Chorvatsku kde jsme bydleli, je pro rodiny s dětmi jako stvořený, moře bylo teplé a čisté a dokonce jsme našli i zátoky s kamínky, kde si malá mohla v klidu hrát. K tomu denně na výběr až čtyři hodiny cvičení … co víc si přát.“

  Jana

Sportovní camp pro instruktorky fitMAMI - vol. III

  13. - 15. 9. 2019 III. ročník sportovního campu POUZE pro instruktorky fitMAMI® a jejich děti. Víkend nabitý sportem, cvičením, inspirací pro vaše lekce fitMAMI, ale také sdílení rad, zkušeností, skvělých nápadů.…

Sportovní a wellness víkend ve Špindlu s dětmi i bez dětí

4. - 6. 10. 2019 - Horká novinka připravená pro všechny ženy (nejen maminky), které si chtějí udělat víkend pro sebe ... popřípadě se svojí kamarádkou, maminkou nebo dcerou. A užít si skvělou…
Chcete získávat aktuální novinky e-mailem?
Pokud ano, zadejte svůj e-mail
Fitmami logo

Co je Fitmami?

FITMAMI® je prvním sportovním programem v ČR, který se zaměřuje nejenom na cvičení s kočárky pro maminky s dětmi a miminky, ale i na outdoorové cvičení pro těhotné ženy. Na čerstvém vzduchu a ve společnosti dalších aktivních maminek. Procvičíte si nejen celé tělo, ale užijete si také spoustu zábavy - to vše ve společnosti vašich dětí.

Pavla Maříková, zakladatelka programu Fitmami

Kontakty

Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript. +420 724 033 060