Czech English French German Russian

Dont worry, be happy

Autor  Pavla Maříková 04. 05. 2014 Vašima očima

Tenhle email mi dorazil jako jedna ze zpětných vazeb po dubnovém školení fitMAMI ... hluboce mne zasáhl a vlastně trochu (možná i trochu víc:-) i dojal.

Emotivní příběh a motivace, proč fitMAMI může být tou správnou cestou ke štěstí i pro vás ... Protože přesně to je náš cíl - rozdávat radost, dobrý pocit i naplnění mezi maminky a jejich děti ... 

Úryvek z emailu od cvičitelky fitMAMI Aničky Macejkové:

"Po měsíční pracovní neschopnosti s diagnózou syndromu vyhoření jsem se rozhodla přestat přežívat a začít žít. Jelikož jsem asi nejšťastnější v životě byla krátce po porodu, kdy jsem aktivně cvičila, masírovala a věnovala se své rodině, rozhodnutí vrátit se zpět do této doby, i sportu, na který mi bohužel zbyly jen pauzy na oběd během pracovního dne nebo noční cvičení si doma (když už všichni spí a já konečně pošéfovala domácnost) bylo nasnadě.

fitMAMI mi zůstalo v paměti, ale především v srdci i po ty dva roky, co jsem se zapojila do „pracovního života“ na plný úvazek a pomalu tak pohřbívala svou osobnost a radost ze života.

Školení fitMAMI byl jeden z prvních skvělých dní mého vykročení štěstí vstříc. Skvělá, aktivní a krásně prosluněná sobota s fajn ženskými zapálenými pro stejnou věc, mi nalila šťávu do žil. Cvičení v kolektivu, v přírodě pod slunečnou oblohou a hlavně s našimi dětmi (některými ještě bezpečně v pupíkuJ), hodiny neopomenutelných teoretických základů a informací, skvělá atmosféra a předávání si zkušeností bylo pro mne natolik motivující, že se mi dokonce zachtělo „pořídit“ našemu již 5ti letému andílkovi sourozence, koupit sportovní kočárek a zažívat zase to dokonalé štěstí, které jsme měli, než jsem se „musela vrátit do práce na plný úvazek“.

Já vidím ve fitMAMI ale natolik skvělý koncept, že není přeci třeba mít miminko v kočárku, abych si mohla sport užívat sama pro sebe. A třeba také pomoct jiným maminkám vrátit se do formy po těhotenství a porodu, předat své zkušenosti a znalosti, strávit skvěle a hlavně aktivně společný čas, a to vše s našimi dětmi. Ať jsou ještě v bříšku, maličké v kočárcích a nebo kolem nás budou jezdit na odrážedlech nebo na kolech. A o to přeci jde… být šťastná, spokojená sama se sebou, být šťastná  a aktivní máma pro naše děti a šťastná a spokojená manželka pro naše milované chlapy.

S fitMAMI a slovy klasika „Don’t worry, be happy“ vyrážím zpět štěstí a pohodě vstříc."

Anička :-)

 

A pokud se i vy chcete přidat mezi tyto aktivní, spokojené a naplněné maminky - přidejte se k nám a staňte se CVIČITELKOU fitMAMI i vy :-)

 

 

Fitmami logo

Co je Fitmami?

FITMAMI® je prvním sportovním programem v ČR, který se zaměřuje nejenom na cvičení s kočárky pro maminky s dětmi a miminky, ale i na outdoorové cvičení pro těhotné ženy. Na čerstvém vzduchu a ve společnosti dalších aktivních maminek. Procvičíte si nejen celé tělo, ale užijete si také spoustu zábavy - to vše ve společnosti vašich dětí.

Pavla Maříková, zakladatelka programu Fitmami

Kontakty

Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript. +420 724 033 060