Czech English French German Russian

fitMAMI papírová challenge

Autor  fitMAMI 26. 10. 2018 Zajímavosti

Máte rádi výzvy? My moc a proto jsme jednu pro vás opět připravili! Bude vás bavit a pořádně se u ní zasmějete - garantujeme! A přizvat do ní můžete i vaše děti - minimálně jako pomocníky a povzbuzovače.

 

O co půjde?

Zní to jednoduše. Stačí zvednout na jedné noze a bez pomoci rukou papír A4 přeložený na půlku a postavený na zem. Hahaha ... Zkuste a zjistíte, že to tak jednoduché není a chce to opravdu trochu tréninku a praxe.

 

2 varianty

Jednodušší - papír A4 přeložený na půlku a postavený na výšku

Náročnější -  papír A4 přeložený na půlku a postavený na šířku

 

Co je třeba udělat?

Svá tréninková videa  - především ty s úspěšným výsledkem, ale i různé vtipné momenty z tréninku sdílejte na Facebooku a Instagramu s hastagem #papirovavyzva a označením @fitmami.  Do výzvy se započítávají všechna videa, která nasdílíte do 30.11. 2018

 

O co se soutěží?

Tři z vás, které nasdílíte video s úspěšným zvednutím papíru ze země odměníme poukazem v hodnotě 500 Kč do našeho eshopu. Výherce vybereme v prvním prosincovém týdnu!

 

Za super nápad pro tuto výzvu děkujeme lektorce fitMAMI Zuzce Soukupové z Brna!

 

700 FO47002791 229d0889c8358f92e20f9eb97b1030be

 

Chcete získávat aktuální novinky e-mailem?
Pokud ano, zadejte svůj e-mail
Fitmami logo

Co je Fitmami?

FITMAMI® je prvním sportovním programem v ČR, který se zaměřuje nejenom na cvičení s kočárky pro maminky s dětmi a miminky, ale i na outdoorové cvičení pro těhotné ženy. Na čerstvém vzduchu a ve společnosti dalších aktivních maminek. Procvičíte si nejen celé tělo, ale užijete si také spoustu zábavy - to vše ve společnosti vašich dětí.

Pavla Maříková, zakladatelka programu Fitmami

Kontakty

Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript. +420 724 033 060