Czech English French German Russian

Celorepublikový Štědroranní běh 2017

Autor  Petra Mikulková 11. 12. 2017 Zajímavosti

Začněte Štědrý den letos JINAK! Pohybem, na čerstvém vzduchu a s partou dalších aktivních maminek a tatínků.  Vyběhněte s námi na mnoha místech po celé ČR na Štědroranním běhu fitMAMI!

Přijďte si vyčistit hlavu a celkově si odpočinout od předvánočního shonu ... to potřebujeme všichni, ne:-)?

Čeká vás běh zhruba 40 - 50 minut v pohodovém tempu společně s fitMAMI lektorkou, sportovní hry s vánoční tématikou a na závěr zdravě vánoční přípitek (nealkoholický a s tajnou recepturou ;-).

A  také krásné dárečky od našich partnerů - jsou přece Vánoce!

 

Hlavními partnery Štědroranního běhu fitMAMI 2017 jsou:

 

stažený soubor logo

 

Kde všude se letos fitMAMI Štědroranní běh poběží?

 

* Hlinsko

Sraz u bazénu, Hlinsko - od 9 hod., přihlášky a info: Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.

 

* Hradec Králové

Lesy okolo Hradečnice (Lesní hřbitov), Hradec Králové - od 9 hod., přihlášky a info: Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript. a Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript. 

 

* Hranice na Moravě

Sraz u vchodu do parku před Sokolovnou, Hnanice na Moravě - od 10:00 hod., přihlášky a info: Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.">

 

* Kamýk nad Vltavou

Sraz na dětském hřišti, Kamýk nad Vltavou - od 9 hod., přihlášky a info: Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.

 

* Karlovy Vary

přihlášky a info: Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.

 

* Kralupy nad Vltavou

Sraz u lávky v Lobečku, Kralupy nad Vltavou - od 10 hod., přihlášky a info: Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.

 

* Krásná Lípa 

Sraz na čátku cyklostezky u Cimráku (nad kinem), Krásná Lípa - od 9 hod., přihlášky a info: Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.

 

* Liberec

přihlášky a info: Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.

 

* Náchod

Sraz u Bonáta, cyklostezka v Náchodě-Bělovsi, Náchod - od 9 hod., přihlášky a info: Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.

 

* Nupaky

přihlášky a info: Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.

 

* Pardubice

Tyršovy sady, sraz před kavárnou Galerie Cafe, Pardubice - od 9:30 hod.,přihlášky a info: Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.

 

* Praha

Letenské sady (sraz u Cafe Pointa), Praha - Letná - od 9:30 hod., přihlášky a info: Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.

Modřany, přihlášky a info: Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.

Centrální park Stodůlky, sraz u Kuželkárny u Stodůleckého rybníka, Stodůlky - od 9 hod., přihlášky a info: Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.

Milíčovský les - Kateřinky, sraz dětské hřiště Vodnická, Újezd u Průhonic - od 10 hod., přihlášky a info: Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.

 

* Rudná u Prahy

Havlíčkovo náměstí, Rudná u Prahy - od 9:30 hod.,přihlášky a info: Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.

 

* Vsetín 

Sraz u altánku v Panské zahradě (parku), Vsetín - od 9 hod., přihlášky a info: Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.">

 

* Žamberk

Sraz u 2. vstupu do parku, Žamberk - od 9:30 hod.,přihlášky a info: Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.

 

 

 …další místa každý den přibývají… ;-)

 

Letos již počtvrté se bude Štědroranní běh konat na mnoha místěch po celé ČR! Pokud se u vás běh neběží a vy sami se chcete stát spoluorganizátory, napište nám na: Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript., my vám pošleme více informací a marketingové materiály.

 

 

Chcete získávat aktuální novinky e-mailem?
Pokud ano, zadejte svůj e-mail
Fitmami logo

Co je Fitmami?

FITMAMI® je prvním sportovním programem v ČR, který se zaměřuje nejenom na cvičení s kočárky pro maminky s dětmi a miminky, ale i na outdoorové cvičení pro těhotné ženy. Na čerstvém vzduchu a ve společnosti dalších aktivních maminek. Procvičíte si nejen celé tělo, ale užijete si také spoustu zábavy - to vše ve společnosti vašich dětí.

Pavla Maříková, zakladatelka programu Fitmami

Kontakty

Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript. +420 724 033 060