Czech English French German Russian

Štědroranní běh 2016

Autor  Petra Mikulková 12. 12. 2016 Zajímavosti

Začněte Štědrý den letos JINAK! Pohybem, na čerstvém vzduchu a s partou dalších aktivních maminek a tatínků.  Vyběhněte s námi na mnoha místech po celé ČR na Štědroranním běhu fitMAMI!

Přijďte si vyčistit hlavu a celkově si odpočinout od předvánočního shonu ... to potřebujeme všichni, ne:-)?

Čeká vás běh zhruba 40 - 50 minut v pohodovém tempu společně s fitMAMI lektorkou a na závěr zdravě vánoční přípitek (nealkoholický a s tajnou recepturou ;-).

Letos již podruhé se bude Štědroranní běh konat na mnoha místěch po celé ČR! Pokud se u vás běh neběží a vy sami se chcete stát spoluorganizátory, napište nám na: Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript., my vám pošleme více informací a marketingové materiály.

 

Kde všude se letos fitMAMI Štědroranní běh poběží?

 

* Brno

Sraz u Výběhu pro psy za Kněžským hájkem, Brno - Žebětín - od 9:30 hod., přihlášky a info: Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.

* Bučovice

Sraz na nměstí u kašny, Bučovice - od 9:30 hod., přihlášky a info: Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.

* Frenštát pod Radhoštěm

Sraz u Orlovny, Frenštát pod Radhoštěm - od 9 hod., přihlášky a info: Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.

* Hradec Králové

Lesy okolo Hradečnice (Lesní hřbitov), Hradec Králové - od 9 hod., přihlášky a info: Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.

* Kamýk nad Vltavou

Sraz na dětském hřišti, Kamýk nad Vltavou - od 9:30 hod., přihlášky a info: Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.">

* Karlovy Vary

Sraz na parkovišti u rybníka Kolomák (z letiště směr Kolová první odbočka vpravo do lesa), Karlovy Vary - od 9:30 hod., přihlášky a info: Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.

* Kralupy nad Vltavou

Sraz u lávky ze strany u Lobečku, Kralupy nad Vltavou - od 10 hod., přihlášky a info: Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.

* Krásná Lípa 

Sraz na čátku cyklostezky u Cimráku (nad kinem), Krásná Lípa - od 9:30 hod., přihlášky a info: Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.

* Kuřim

Sraz u Sokolovny, Kuřim - od 9 hod., přihlášky a info: Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.

* Mladá Vožice 

Sraz u sportovní haly, Mladá Vožice - od  9 hod., přihlášky a info: Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.

* Plzeň

Park Homolka, Nepomucká, Plzeň - od 9 hod., přihlášky a info: Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript. 

* Postřekov

Sraz u Obecního úřadu, Postřekov - od 9 hod., přihlášky a info: Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.

* Praha

Kunratický les, Praha 11 - od 9 hod., přihlášky a info: Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.

Letenské sady (sraz u Cafe Pointa), Praha - Letná - od 9 hod., přihlášky a info: Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.

* Vsetín 

Park u altánku, Vsetín - od 9 hod., přihlášky a info: Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.

 

Krom ČR se Štědroranní běh běží letos prvně i na Slovensku! :-)

* Považská Bystrica 

Sraz na sídlišti Hlíny 1240, Považská Bystrica - od 10 hod., přihlášky a info: Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.

 

 …další místa každý den přibývají… ;-)

 

 

Chcete získávat aktuální novinky e-mailem?
Pokud ano, zadejte svůj e-mail
Fitmami logo

Co je Fitmami?

FITMAMI® je prvním sportovním programem v ČR, který se zaměřuje nejenom na cvičení s kočárky pro maminky s dětmi a miminky, ale i na outdoorové cvičení pro těhotné ženy. Na čerstvém vzduchu a ve společnosti dalších aktivních maminek. Procvičíte si nejen celé tělo, ale užijete si také spoustu zábavy - to vše ve společnosti vašich dětí.

Pavla Maříková, zakladatelka programu Fitmami

Kontakty

Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript. +420 724 033 060