Czech English French German Russian

Odborné školení Cvičení s kojenci a batolaty - termíny pro rok 2019

Autor  Pavla Maříková 27. 11. 2016 Zajímavosti

Staňte se lektorkou cvičení s kojenci a batolaty fitMAMI Baby nebo rozšiřte svůj zásobník her a cviků, které můžete s dětmi cvičit doma a rozvíjet tak jejich psychomotorický vývoj. Školení je tedy vhodné i pro samotné maminky :-) 

Nový program fitMAMI a absolutní hit posledních let v rámci vzdělávání fitMAMI. Již stovky absolventů a proškolených lektorek !!!  

ŠKOLENÍ fitMAMI Baby JE VHODNÉ PRO KOHOKOLIV - MAMINKY, SPORTOVNÍ INSTRUKTORKY, VYCHOVATELKY NEBO DOBROVOLNICE Z MATEŘSKÝCH CENTER APOD. 

P.S. Pokud jste již lektorka cvičení s kočárky fitMAMI získáte také nepřeberné množství informací a inspirace, jak můžete oživit své lekce cvičení s kočárky - jak venku, tak především v rámci indoorových lekcí.

 
Odborne skoleni A.Pechackova II
 
 
Pokud jste zvědaví a chcete se mrknout na fotky z již uskutečněných školení fitMAMI Baby, klikněte sem.
 

Cena školení fitMAMI Baby

 

1 990,- Kč pro lektorky fitMAMI s platnou licencí

2 390,- Kč pro ostatní BEZ licence a zázemí značky fitMAMI

4 790,- Kč školení + roční licence a podpora značky fitMAMI

(Co to znamená a co od nás získáte?)

 

 

Termíny pro rok 2019

 

SOBOTA 30.3. 2019 - PRAHA -  OBSAZENO

NEDĚLE 14.4. 2019 - PRAHA - OBSAZENO

SOBOTA 8.6. 2019 - PRAHA

 

Reference účastníků školení

 

"Včera jsem absolvovala školení fitMAMI Baby. Chci za něj moc poděkovat a vyjádřit maximální spokojenost! Spousta informací, ukázky, příjemné lektorky, nebylo co víc si přát. I čas bohatou náplní velmi rychle utíkal. Když sleduji hodiny, je to pro mě známka, že se nudím. Tady jsem je ani sledovat nestihla:-)
Před třemi týdny jsem absolvovala jiné školení metodiky práce s kojenci a batolaty na Moravě. Musím uznat, že jste alespoň o 70 % lepší. Informace jsou podrobnější,mají řád, cítím z nich větší pečlivost při přípravě. Zdraví a děkuje."
 
Jana
 
"Dovolte mi, abych vám touto cestou velmi poděkovala za skvělý kurz! Musím říci, že mě velmi mile překvapila organizace a taktéž komunikace z
vaší strany. (Bohužel se s tímto přístupem v dnešní době často nesetkávám.) Kurz absolutně splnil má očekávání. Lektorky byly báječné, připravené s velmi profesionálním přístupem, ale zároveň dokázaly navodit příjemnou atmosféru a byly velmi otevřené, takže jsem se cítila velice dobře. Oceňuji zaslání materiálu dopředu a taktéž to, že se lektorky v rámci svého času nevěnovaly předčítán z těchto materiálů (na jiných kurzech jsem to zažila), ale byly velmi věcné, názorné a konkrétní prakticky. Osobně jsem jednodenní kurz ocenila a zřejmě nejsem jediná, neboť bych kvůli dětem vícedenní kurz nezvládla.Úplně mě to nadchlo a hlavně se mi velmi líbí, že psychomotorický vývoj miminka a tedy naše péče o něj a manipulace s ním jsou velmi důležitým faktorem olivňujícím jeho další život, a tak se mi mé zkušenosti jako lektorky Pilates dospělých krásně prolínají s cvičením s miminky a naopak. Líbí se mi, že vše má smysl, a že tak mohu maminkám názorně a prakticky vysvětlit, jaký význam cvičení s miminky v jejich životě má. Tímto ještě jednou děkuji za úžasný den a kvalitu, se kterou kurz poskytujete. Zdravím i lektorky a přeji Vám všem mnoho úspěchů."
 
Míša
 

Přihláška na školení fitMAMI Baby

Jméno a Příjmení
Vyplňte prosím své celé jméno…

E-mail
Vyplňte prosím platný e-mail…

Telefon
Invalid Input

Datum narození:
Invalid Input

Adresa
Invalid Input

IČO: (* v případě, že chcete vystavit fakturu)
Invalid Input

Vzkaz pro nás (nepovinné)
Invalid Input

Pro registraci musíte souhlasit s podmínkami.

opiště text z obrázku (antispam)
opiště text z obrázku (antispam)   Obnovit ověrovací kódChybně opsaný text z obrázku...

 
Bližší info na: Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript. (Adéla Pecháčková, tel.: 607 914 005)
 
 
 

 

Chcete získávat aktuální novinky e-mailem?
Pokud ano, zadejte svůj e-mail
Fitmami logo

Co je Fitmami?

FITMAMI® je prvním sportovním programem v ČR, který se zaměřuje nejenom na cvičení s kočárky pro maminky s dětmi a miminky, ale i na outdoorové cvičení pro těhotné ženy. Na čerstvém vzduchu a ve společnosti dalších aktivních maminek. Procvičíte si nejen celé tělo, ale užijete si také spoustu zábavy - to vše ve společnosti vašich dětí.

Pavla Maříková, zakladatelka programu Fitmami

Kontakty

Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript. +420 724 033 060