Czech English French German Russian

Začněte nový rok výzvou na fitMAMI maratonu v Kunraticích

Rozjeďte rok 2015 v plném tempu a pěkně v pohybu! Dopoledne plné cvičení, potu, ale také inspirace a energie, která vás opravdu nabije!

Všichni to známe, po Vánocích plných lenošení a různých dobrot, máme obrovskou chuť dát se znovu do kondice. Hlavně rychle a nejlépe hned.

Lenošení, sladkosti a jiné dobroty, které prostě musíte ochutnat. Moje slabost třeba je ještě teplý bramborový salát mámy, který ujídám ještě před večeří z vařečky – vím, že jí to dělá radost (možná víc než vánoční dárky), vynikající na rtech se rozpadající vanilkové rohlíčky mé sestry, nebo různé dobroty mých pečících kamarádek, které se na mě dívají pohledem „neexistuje, že neochutnáš“.

JENŽE jednou Vánoce skončí. Pro všechny z nás.

A PROTO hned 10.1. pro nás všechny, které chceme rozjet nový rok v tempu, připravuji dávku pohybu, která by měla být inspirací, společenským setkáním a hlavně nastartováním organismu.

2 hodiny potu a dřiny zakončené krásným pocitem vítězství.

9.30-10.45 outdoorový intervalový funkční trénink fitMAMI Single, Michaela Petrović a Iva Bejčková

11.00-12.00 power joga a stretching, Jana Neumannová

Převléknout se můžete před začátkem hodiny v sokolovně, která bude pro tyto účely otevřena od 9.00 hodiny, odtud také vybíháme :-)

Počet míst je omezený, a tak se registrujte co nejdříve. Nejpozději však 5.1. - raději však nic neodkládejte a pošlete mi rovnou vaši registraci na Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript. , 777 699 208.

Těším se na vás, Míša.

Důležité informace:

kdy: 10.1. 2015

kde: Kunratická sokolovna, K Šeberáku 161, 148 00 Praha 4 – Kunratice

* parkování v blízkosti budovy, MHD zastávka přímo u budovy

* sprcha

cena: 199,-Kč

s sebou: podložka na zem, sportovní oblečení i obuv na ven i dovnitř kontakt: Michaela Petrović, Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript. , 777 699 208

Chcete získávat aktuální novinky e-mailem?
Pokud ano, zadejte svůj e-mail
Fitmami logo

Co je Fitmami?

FITMAMI® je prvním sportovním programem v ČR, který se zaměřuje nejenom na cvičení s kočárky pro maminky s dětmi a miminky, ale i na outdoorové cvičení pro těhotné ženy. Na čerstvém vzduchu a ve společnosti dalších aktivních maminek. Procvičíte si nejen celé tělo, ale užijete si také spoustu zábavy - to vše ve společnosti vašich dětí.

Pavla Maříková, zakladatelka programu Fitmami

Kontakty

Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript. +420 724 033 060