top of page
t.sura.jpg

Tereza Sura

Lektorka lekcí fitMAMI® OUTDOOR a fitMAMI® FIT4MIMI

 

Lokality: 

Park na Pankráci, Praha 4

 

Životní motto:

"Never give up! = Nikdy se nevzdávej!"

  • Facebook
  • LinkedIn
  • Instagram
Hodnocení lektorkyNedoporučujiPrůměrná lektorkaDobrá lektorkaSkvělá lektorkaNejlepší lektorkaHodnocení lektorky

Rozvrh lekcí

Pátek

9:00 - 10:00 hod. fitMAMI® OUTDOOR, park na Pankráci, Praha 4

Ceník lekcí

Platba zkušebních lekcí


190 Kč/1 lekce
- platba přímo cvičitelce na lekci 

 

Permanentka na 10 lekcí

1500 Kč/10 lekcí

Permanentka na 5 lekcí

850 Kč/5 lekcí

Platební údaje pro platbu převodem:

1133984028/3030 (Airbank)

Pokud potřebujete vystavit fakturu, doklad pro pojišťovnu (některé pojišťovny přispívají na pohybové aktivity v rámci preventivních programů) popř. jiný účetní dokument, prosím, napište mi na email tsura@fitmami.cz. Ráda vám vše připravím!

Proč vedu lekce fitMAMI®:

Pohyb byl vždy mou součástí. Před dětmi jsem se věnovala zejména kickboxu, silovějším sportům a běhu. Pracovala jsem ve fitness pro ženy a celkově mě zajímal zdravý životní styl. Během těhotenství jsem nepřestávala s pohybem a nijak zásadně neomezovala svou fyzickou aktivitu. Po porodu jsem ale byla překvapená, jak moje tělo celé těhotenství změnilo a jak není vůbec jednoduché pokračovat dál tak, jak jsem byla zvyklá. A v té době jsem objevila fitMAMI. Nejdříve jsem lekce vyzkoušela jako klient a hned se do tohoto konceptu zamilovala. Licence fitMAMI byla jasná volba. Cvičení s maminkami a dětmi je velký dobíječ energie. Není to jen o fyzické dřině, je to o navazování nových přátelství, o sdílení radostí i starostí a v neposlední řadě práce s dětmi, které s radostí napodobují své maminky a ty jím tak jdou tím nejlepším vzorem. Lekce se snažím vést tak, aby nebyly stejné a maminky se mohly posouvat dál a dál. Zároveň je vždy prostor pro to upravit zátež pro začátečníky. Moc se těším, až se potkáme na lekcích!

Sportovní vzdělání:

fitMAMI Basic (2017) fit4MIMI (cvičení pro těhotné, 2018) Inspiro den fitMAMI (diastáza, pánevní dno, TRX, atletické hry, základy běžečkého tréninku) Specialista na výživu a suplementaci (ATAC 2019) Výživa a imunitní sytém (ATAC 2020)

Rychlá registrace na lekci!

Děkujeme za odeslání

Kontakt
 

Napište mi, zavolejte, přijďte si zacvičit!

Pomůžu Vám vrátit se zpět do kondice ... s dětmi!

+420 728 832 777

bottom of page