Czech English French German Russian

Franchising.cz

Autor  Pavla Maříková 29. 11. 2013 Napsali o nás

Franchisový koncept Fitmami umožňuje maminkám sportovat i bez hlídání. Nachází se už na 60 místech republiky.

Sport v mateřství může být pro mnohé ženy oříškem, protože se musí neustále starat o své potomky. Tento problém ale řeší koncept Fitmami, který spojuje příjemné s užitečným. Speciální fitness program umožňuje maminkám cvičit rovnou s dětmi. Stačí vzít kočárek a vyrazit ven. Fitmami se zaměřuje také na outdoorové cvičení pro těhotné ženy. A tento koncept pomáhají rozvíjet i franchisanti, respektive franchisantky.

fit mami matky a kocarekFoto Fitmami

Franchisantky Fitmami jsou převážně ženy na mateřské dovolené, které přímo i cvičí s ostatními maminkami.

Franchisový systém Fitmami funguje prostřednictvím sítě jednotlivých cvičitelek na 60 místech v Česku.„Franchisovým partnerem se může stát kdokoliv, kdo má vztah ke sportu, nebojí se podnikat a je ochoten se dál vzdělávat,“ říká zakladatelka projektu Fitmami Pavla Maříková s tím, že téměř 100 % cvičitelek ve Fitmami jsou matky na mateřské dovolené. Několik franchisantek cvičí i na Slovensku.

„Při cvičení kombinujeme aerobní a posilovací bloky. Trénink je vhodný pro formování postavy a hubnutí,“vysvětluje Pavla Maříková s tím, že při cvičení se využívají i pomůcky, kterým je i kočárek, a samostatný terén. Celá lekce není určena jen pro matky, které dříve často sportovali, ale také pro začátečnice.

Celý článek najdete ZDE.

Chcete získávat aktuální novinky e-mailem?
Pokud ano, zadejte svůj e-mail
Fitmami logo

Co je Fitmami?

FITMAMI® je prvním sportovním programem v ČR, který se zaměřuje nejenom na cvičení s kočárky pro maminky s dětmi a miminky, ale i na outdoorové cvičení pro těhotné ženy. Na čerstvém vzduchu a ve společnosti dalších aktivních maminek. Procvičíte si nejen celé tělo, ale užijete si také spoustu zábavy - to vše ve společnosti vašich dětí.

Pavla Maříková, zakladatelka programu Fitmami

Kontakty

Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript. +420 724 033 060