Czech English French German Russian

JIŽ PROBĚHLO - Vyhrajte - fotodeníček pro vaše miminko

Autor  Pavla Maříková 10. 06. 2013 Soutěže

Vyhrajte úžasný fotodeníček pro vaše miminko.

Až nám jednou děti odrostou a my jim budeme zasněně vyprávět, jak jsme s nimi dělali to či ono, myslíte si, že budou přitakávat? Bohužel nebudou.

Vědci nám totiž připomínají, že naše dítě je schopno ukládat vzpomínky až od věku tří let, vše předtím jsou jen střípky či zamlžené vzpomínky spojené s opravdu intenzivní událostí. Nečekejte tedy na zázrak a zaznamenejte své ratolesti jeho život do tří let do jedinečného Fotodeníčku od těhotenství do tří let, který mapuje ty nejdůležitější události v životě dítěte i celé rodiny.

Do fotodeníčku si můžete vlepovat fotografie, zapisovat důležité události, zaznamenávat nejrůznější údaje, vlepovat vlásky a mnoho dalšího. Prostor je zde například i na první fotografii miminka z ultrazvuku, stránky na otisk ručičky a nožičky, přehledy pro sledování růstu – tvořily jsme jej totiž s českými maminkami, proto je promyšlen do posledního detailu. Fotodeníček od těhotenství do tří let je také krásným dárkem pro jakoukoliv nastávající maminku. Zachovejte dítěti vzpomínky na to, co si v dospělosti nemůže pamatovat. Fotodeníček se stane pokladem vaší knihovny a vaše dítě bude doprovázet celý život. Následně jej ocení také jeho děti, vnoučata… 

denicek obalka modra F  denicek obalka ruzova F denicek obalka zelena F 

Chcete Tvůj fotodeníček získat?

Odpovězte správně na tyto otázky:

 

1) V kolika barevných mutacích vychází nyní Tvůj Fotodeníček:

a) 2

 

b) 3 

 

c) 4

 

2) Tvůj fotodeníček

a) titul převzatý z Anglie

 

b) je titul připravený Lubou Dosekalovou, výživovou poradkyní pro malé děti

 

c) připravila autorka Jana Tržilová a české maminky 

 

3) Tvůj fotodeníček od těhoteství do tří let vychází jako

a) novinka

 

b) jedná se o 1. aktualizovaný dotisk 

 

c) 2. vydání

Odpovědi zasílejte do 30.6. 2013 na adresu Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript. a do předmětu zprávy uveďte heslo "Deníček". Ze všech správných odpovědí vylosujeme 3 výherce, kteří získají fotodenček v barvě dle svého výběru. 

 

ŠŤASTNÍ VÝHERCI SOUTĚŽE - MOC GRATULUJEME :-)!!!

Karolína Kaufnerová

Eva Toušová

Andrea Kopečková 

Chcete získávat aktuální novinky e-mailem?
Pokud ano, zadejte svůj e-mail
Fitmami logo

Co je Fitmami?

FITMAMI® je prvním sportovním programem v ČR, který se zaměřuje nejenom na cvičení s kočárky pro maminky s dětmi a miminky, ale i na outdoorové cvičení pro těhotné ženy. Na čerstvém vzduchu a ve společnosti dalších aktivních maminek. Procvičíte si nejen celé tělo, ale užijete si také spoustu zábavy - to vše ve společnosti vašich dětí.

Pavla Maříková, zakladatelka programu Fitmami

Kontakty

Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript. +420 724 033 060