Czech English French German Russian

JIŽ PROBĚHLO - fitMAMI soutěž s Weledou

Autor  Pavla Maříková 27. 11. 2014 Soutěže

Soutěžte o 3 balíčky produktů značky Weleda.


Pokožka dětí je několikanásobně tenčí než u dospělého a všechny látky, které na ni naneseme, vstřebává do krve velmi rychle. Přírodní kosmetiku Weleda si oblíbily maminky pro její jedinečné složení a kvalitní suroviny, s nimiž je péče o citlivou dětskou pokožku hračkou. Odpovězte na níže uvedenou otázku a jeden ze tří balíčků s dětskou měsíčkovou kosmetikou Weleda může být Váš. S trojicí nejoblíbenějších produktů můžete vyzkoušet i dětskou masáž, která nejen příjemná, ale také zdraví prospěšná.

 


Soutěžní otázka:

Značka Weleda pěstuje léčivé rostliny na vlastních zahradách. Víte, ve které oblasti se nacházejí nejrozsáhlejší z nich?


a) Švýcarsko, u Chamonix
b) Rakousko, u Vídně
c) Německo, ve Schwäbisch Gmündu


Mail se správnou odpovědí, celým jménem a korespondenční adresou zasílejte na Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript. a do předmětu nezapomeňte uvést heslo "WELEDA".

Soutěž trvá od 15. – 22. 12. 2014 a kosmetický balíček Weleda získává 25., 50. a 75. mail v pořadí. 

weleda


Všem soutěžícím přejeme hodně štěstí při hledání správné odpovědi na www.weleda.cz 

 

Pravidla soutěže

Termín: soutěž se koná v termínu 15. – 22. 12. 2014


Pořadatel:
Weleda, spol. s r. o., zapsaná v obchodním rejstříku vedeném Městským soudem v Praze, oddíl C, vložka 3981.
Se sídlem: Lidická 336/28, 150 00 Praha 5
IČO: 41195078, DIČ: CZ 41195078


Účastníci:
Soutěže se mohou zúčastnit všichni návštěvníci internetového serveru www.fitmami.cz, vždy osoby starší 18 let a s adresou doručování na území České republiky. Soutěžící se zasláním e-mailu s předmětem FITMAMI a odpovědí přihlašuje do soutěže a současně potvrzuje souhlas s jejími pravidly.


Průběh:
Soutěž probíhá v týdnu 15. – 22. 12. 2014 na stránkách www.fitmami.cz. Soutěžní otázka obsahuje rovněž 3 možnosti odpovědí (a, b, c). Soutěžící odešlou správnou variantu odpovědi na e-mailovou adresu Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript. společně s celým jménem a korespondenční adresou. Cenu od značky Weleda získají po skončení soutěže 3 soutěžící, jejichž mail se správnou odpovědí se umístí na 25., 50. nebo 75. místě v pořadí. Pořadatel bude výherce následně informovat o výhře prostřednictvím e-mailu nejpozději do 15.1.2015.


Další ustanovení:
1. Pořadatel nenese zodpovědnost za ztrátu, poškození nebo nedoručení výhry prostřednictvím pošty.
2. V případě, že se nepodaří doručit výhru výherci na jím uvedenou poštovní adresu, zaniká nárok výherci na získání této výhry.
3. Pořadatel soutěže si vyhrazuje právo kdykoliv pozměnit nebo upravit pravidla soutěže či soutěž úplně zrušit bez udání důvodů a stanovení náhrady, a to v průběhu jejího trvání, stejně jako smí vyloučit účastníka, u nějž je důvodné podezření z nedodržování pravidel soutěže. Pořadatel nezodpovídá za dostupnost internetu účastníků v době konání soutěže.
4. V souladu s § 5 zákona č. 101/2000 Sb. o ochraně osobních údajů jsou všechny požadované údaje shromažďovány výhradně pro účely této soutěže, tj. hodnocení, zveřejnění výsledku soutěž a kontaktování soutěžích pro zaslání výhry.

 

VÝHERCI SOUTĚŽE:

1. Monika Šticová, Hroznová Lhota

2. Karolína Švandová, Česká Skalice

3. Michaela Mácová, Mukařov

Chcete získávat aktuální novinky e-mailem?
Pokud ano, zadejte svůj e-mail
Fitmami logo

Co je Fitmami?

FITMAMI® je prvním sportovním programem v ČR, který se zaměřuje nejenom na cvičení s kočárky pro maminky s dětmi a miminky, ale i na outdoorové cvičení pro těhotné ženy. Na čerstvém vzduchu a ve společnosti dalších aktivních maminek. Procvičíte si nejen celé tělo, ale užijete si také spoustu zábavy - to vše ve společnosti vašich dětí.

Pavla Maříková, zakladatelka programu Fitmami

Kontakty

Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript. +420 724 033 060