Czech English French German Russian

JIŽ PROBĚHLO - fitMAMI soutěž s Fairy Kids

Autor  Pavla Maříková 06. 10. 2015 Soutěže

Zasoutěžte si s námi o naprosto úžasné designové výrobky pro děti české kvality Fairy Kids. 3 výherci vyhrají dětský overal dle svého výběru.

Fairy Kids jsou stylové, funkční a pohodlné dětské výrobky české kvality. Jsme originální a nabízíme to, co v běžných obchodech nenajdete. Naším zákazníkem jsou aktivní rodiny s dětmi, které mají rády pohodu a pohodlí. Inspirací jsou nám naše vlastní děti a děti našich přátel. Právě jejich požadavkům a rozmarům se snažíme přizpůsobit. Každý výrobek si sami navrhujeme a poctivě na svých ratolestech zkoušíme:). Stejně tak osobně dohlížíme na kvalitu provedení, kterou zaručují naše šikovné švadlenky. Pracujeme s neotřelými designy světoznámých návrhářů a rozhodně je pro nás na prvním místě kvalita látek a jejich funkčnost. Nezapomínáme ani na ty nejmenší a děti s ekzémy a alergiemi.

A proč Fairy? Víly byly odjakživa symbolem lásky a ochrany, která v mnoha příbězích znamená klidný spánek a starost o ty nejmenší. Víla vždy byla symbolem touhy poskytnout dětem to nejlepší. A přesně to je naším cílem.

Soutěžní otázka: Jaké dva typy dětských overalů Fairy kids vyrábí?

Správnou odpověď vyplňte do soutěžního formuláře. 

Soutěžní formulář

Jméno a příjmení
Vyplňte prosím vaše celé jméno…

E-mail
Vyplňte prosím Váš email…

Správná odpověď
Zadejte prosím správnou odpověď…

Opište text z obrázku (antispam)
Opište text z obrázku (antispam) Chybně opsaný text z obrázku…

Soutěž trvá od 12.10. – 1. 11. 2015 a dětský overal z dílny Fairy Kids získává 25., 50. a 75. odpověď

v pořadí. 

Všem soutěžícím přejeme hodně štěstí při hledání správné odpovědi na www.fairykids.cz 

Pravidla soutěže

Termín: soutěž se koná v termínu 12.10. – 1. 11. 2015EG3B9567

Pořadatel: 

easy living s.r.o.

IČ 27096246, se sídlem Praha 3, Jeseniova 2797/30, PSČ 130 00, je společností zapsanou v obchodním rejstříku vedeném u Městského soudu v Praze, v oddíle C, vložka 9593

Účastníci: 

Soutěže se mohou zúčastnit všichni návštěvníci internetového serveru www.fitmami.cz, vždy osoby starší 18 let a s adresou doručování na území České republiky. Soutěžící se vyplněním a odesláním formuláře přihlašuje do soutěže a současně potvrzuje souhlas s jejími pravidly. Soutěžní formulář musí obsah všechny vyplněné položky.


Průběh: 
Soutěž probíhá v termínu 12.10. – 1. 11. 2015 na stránkách www.fitmami.cz. Soutěžící odešlou správnou odpověd prostřednictvím formuláře společně s celým jménem a emailem. Cenu od značky Fairy Kids získají po skončení soutěže 3 soutěžící, jejichž správná odpověď se umístí na 25., 50. nebo 75. místě v pořadí. Pořadatel bude výherce následně informovat o výhře prostřednictvím e-mailu nejpozději do 30.11.2015.


Další ustanovení:
1. Pořadatel nenese zodpovědnost za ztrátu, poškození nebo nedoručení výhry prostřednictvím pošty. 
2. V případě, že se nepodaří doručit výhru výherci na jím uvedenou poštovní adresu, zaniká nárok výherci na získání této výhry.
3. Pořadatel soutěže si vyhrazuje právo kdykoliv pozměnit nebo upravit pravidla soutěže či soutěž úplně zrušit bez udání důvodů a stanovení náhrady, a to v průběhu jejího trvání, stejně jako smí vyloučit účastníka, u nějž je důvodné podezření z nedodržování pravidel soutěže. Pořadatel nezodpovídá za dostupnost internetu účastníků v době konání soutěže.
4. Účastník soutěže souhlasí s uchováním svých osobních údajů (v rozsahu jméno, příjmení a emailová adresa) v databázi fitMAMI.cz a zároveň souhlasí s využitím těchto osobních údajů pro marketingové účely fitMAMI i marketingové účely dalších možných třetích stran.  

VÝHERCI SOUTĚŽE O TŘI OVERALY FAIRY KIDS:

Lucie Adamičková 

Nikola Thienelová

Markéta Klofáčová

 

Chcete získávat aktuální novinky e-mailem?
Pokud ano, zadejte svůj e-mail
Fitmami logo

Co je Fitmami?

FITMAMI® je prvním sportovním programem v ČR, který se zaměřuje nejenom na cvičení s kočárky pro maminky s dětmi a miminky, ale i na outdoorové cvičení pro těhotné ženy. Na čerstvém vzduchu a ve společnosti dalších aktivních maminek. Procvičíte si nejen celé tělo, ale užijete si také spoustu zábavy - to vše ve společnosti vašich dětí.

Pavla Maříková, zakladatelka programu Fitmami

Kontakty

Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript. +420 724 033 060