Czech English French German Russian

JIŽ PROBĚHLO - Vyhrajte s MetLife lístky do kina na celovečerní animovaný film o Snoopym!

Autor  Pavla Maříková 02. 11. 2015 Soutěže

Kdo by neznal Snoopyho, nejznámějšího bígla na světě, který svými příběhy baví lidi po celém světě už přes šedesát let?

Soutěž již skončila a my vyhlašujeme šťastné VÝHERCE !!!

Mgr. Ladislava Mazurová

Jaroslava Kraftová

Dana Poláková

Moc gratulujeme :-)!

----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

Ve čtvrtek 5. listopadu přichází do českých film nový celovečerní animovaný film pro všechny malé i velké SNOOPY A CHARLIE BROWN. Peanuts ve filmu, který byste si rozhodně neměli nechat ujít.

PlakatSnoopyveFilmu50x70 male

 

Až do 9. listopadu můžete hrát o třikrát tři vstupenky do kina* na nejnovější dobrodružství Snoopyho a jeho přátel v soutěži, kterou jsme pro vás připravili ve spolupráci s hlavním partnerem filmu, životní pojišťovnou MetLife.

Jak se jmenuje speciální pojištění pro děti, které nabízí pojišťovna MetLife?

a) Snoopy

b) Kamarád

c) Štístko

 

* Vstupenky do kina dle vlastního výběru ze sítě CineStar

 

Správnou odpověď vyplňte do soutěžního formuláře. 

Soutěžní formulář

Jméno a příjmení
Vyplňte prosím vaše celé jméno…

E-mail
Vyplňte prosím Váš email…

Správná odpověď
Zadejte prosím správnou odpověď…

Opište text z obrázku (antispam)
Opište text z obrázku (antispam) Chybně opsaný text z obrázku…

Soutěž trvá od 2.11. – 9. 11. 2015 a tři vstupenky na film SNOOPY A CHARLIE BROWN. Peanuts ve filmu získává 30., 60. a 90. správná odpověď v pořadí. 

Všem soutěžícím přejeme hodně štěstí při hledání správné odpovědi na www.metlife.cz 

 

Pravidla soutěže

Termín: soutěž se koná v termínu 2.11. – 9. 11. 2015

Účastníci: 

Soutěže se mohou zúčastnit všichni návštěvníci internetového serveru www.fitmami.cz, vždy osoby starší 18 let a s adresou doručování na území České republiky. Soutěžící se vyplněním a odesláním formuláře přihlašuje do soutěže a současně potvrzuje souhlas s jejími pravidly. Soutěžní formulář musí obsah všechny vyplněné položky.


Průběh: 
Soutěž probíhá v termínu 2.11. – 9. 11. 2015 na stránkách www.fitmami.cz. Soutěžící odešlou správnou odpověd prostřednictvím formuláře společně s celým jménem a emailem. Cenu - tři vstupenky na film SNOOPY A CHARLIE BROWN. Peanuts ve filmu získají po skončení soutěže 3 soutěžící, jejichž správná odpověď se umístí na 30., 60. nebo 90. místě v pořadí. Pořadatel bude výherce následně informovat o výhře prostřednictvím e-mailu nejpozději do 30.11.2015.


Další ustanovení:
1. Pořadatel nenese zodpovědnost za ztrátu, poškození nebo nedoručení výhry prostřednictvím pošty. 
2. V případě, že se nepodaří doručit výhru výherci na jím uvedenou poštovní adresu, zaniká nárok výherci na získání této výhry.
3. Pořadatel soutěže si vyhrazuje právo kdykoliv pozměnit nebo upravit pravidla soutěže či soutěž úplně zrušit bez udání důvodů a stanovení náhrady, a to v průběhu jejího trvání, stejně jako smí vyloučit účastníka, u nějž je důvodné podezření z nedodržování pravidel soutěže. Pořadatel nezodpovídá za dostupnost internetu účastníků v době konání soutěže.
4. Účastník soutěže souhlasí s uchováním svých osobních údajů (v rozsahu jméno, příjmení a emailová adresa) v databázi fitMAMI.cz a zároveň souhlasí s využitím těchto osobních údajů pro marketingové účely fitMAMI i marketingové účely dalších možných třetích stran.  

Chcete získávat aktuální novinky e-mailem?
Pokud ano, zadejte svůj e-mail
Fitmami logo

Co je Fitmami?

FITMAMI® je prvním sportovním programem v ČR, který se zaměřuje nejenom na cvičení s kočárky pro maminky s dětmi a miminky, ale i na outdoorové cvičení pro těhotné ženy. Na čerstvém vzduchu a ve společnosti dalších aktivních maminek. Procvičíte si nejen celé tělo, ale užijete si také spoustu zábavy - to vše ve společnosti vašich dětí.

Pavla Maříková, zakladatelka programu Fitmami

Kontakty

Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript. +420 724 033 060