Czech English French German Russian

Vyhrajte poukázku na 1000 Kč do hračkářství Hamleys

Autor  Pavla Maříková 20. 04. 2016 Soutěže

Již brzy se v Praze otevře největší hračkářství ve střední Evropě - Hamleys World Prague. A bude to přímo v srdci Prahy na adrese Na Příkopě 14, Praha1. Vyhrajte jednu ze tří poukázek v hodnotě 1000 Kč na dětské atrakce v Hamleys.

 

Hamleys logo

www.hamleys.cz

 Hamleys World Prague je úplně jiné hračkářství, než na které jste byli doposud zvyklí! Hračkářství Hamleys totiž mají jednu důležitou zvláštnost – děti si zde mohou opravdu hrát!

O živou atmosféru v Hamleys se starají školení demonstrátoři hraček, lidé s hereckým talentem. Ti dokáží vtáhnout do hry děti i dospělé a dávají tak Hamleys nezaměnitelný charakter místa, kde hračky ožívají. Toto nejzábavnější hračkářství ve střední Evropě bude doslova zábavním parkem díky originálním atrakcím, jako je historický kolotoč, závodní autíčka, obří skluzavka nebo vesmírná raketa a mnoho dalších, které jste ještě nikde neviděli...

Vyhrajte 1 ze tří poukázek (každá v hodnotě 1000 Kč) na tyto atrakce. 

Soutěžní otázka zní:

Napište datum, kdy se Hamleys World Prague poprvé otevře pro zákazníky?                 

a) 1.5. 2016

b) 5.5. 2016

c) 1.6. 2016

Soutěžní formulář

Jméno a příjmení
Vyplňte prosím vaše celé jméno…

E-mail
Vyplňte prosím Váš email…

Správná odpověď
Zadejte prosím správnou odpověď…

Opište text z obrázku (antispam)
Opište text z obrázku (antispam) Chybně opsaný text z obrázku…

 

hamleys 032

Soutěž trvá od 24. 4. – 3. 5. 2016 a poukázku v hodnotě 1000 Kč získává 25., 50. a 75. odpověď v pořadí. 

Všem soutěžícím přejeme hodně štěstí při hledání správné odpovědi na www.hamleys.cz

Pravidla soutěže

Termín: soutěž se koná v termínu 24. 4. – 3. 5. 2016

Pořadatel: 

Provozovatel INEXAD, s.r.o.

IČO 28958055 zapsána v obchodním rejstříku u Městského soudu v Praze, oddíl C, vložka 155831

VÝHERCI SOUTĚŽE !!!

Zuzana Hauserová
Hana Cagášková
Michaela Vostárková
 
Výherci budou kontaktování přímo zadavatelem soutěže. Gratulujeme !!!

Účastníci: 

Soutěže se mohou zúčastnit všichni návštěvníci internetového serveru www.fitmami.cz, vždy osoby starší 18 let a s adresou doručování na území České republiky. Soutěžící se vyplněním a odesláním formuláře přihlašuje do soutěže a současně potvrzuje souhlas s jejími pravidly. Soutěžní formulář musí obsah všechny vyplněné položky.


Průběh: 
Soutěž probíhá v termínu 24. 4. – 3. 5. 2016 na stránkách www.fitmami.cz. Soutěžící odešlou správnou odpověd prostřednictvím formuláře společně s celým jménem a emailem. Cenu od značky Fairy Kids získají po skončení soutěže 3 soutěžící, jejichž správná odpověď se umístí na 25., 50. nebo 75. místě v pořadí. Pořadatel bude výherce následně informovat o výhře prostřednictvím e-mailu nejpozději do 30.5. 2016


Další ustanovení:
1. Pořadatel nenese zodpovědnost za ztrátu, poškození nebo nedoručení výhry prostřednictvím emailové pošty. 
2. V případě, že se nepodaří doručit výhru výherci na jím uvedenou poštovní adresu, zaniká nárok výherci na získání této výhry.
3. Pořadatel soutěže si vyhrazuje právo kdykoliv pozměnit nebo upravit pravidla soutěže či soutěž úplně zrušit bez udání důvodů a stanovení náhrady, a to v průběhu jejího trvání, stejně jako smí vyloučit účastníka, u nějž je důvodné podezření z nedodržování pravidel soutěže. Pořadatel nezodpovídá za dostupnost internetu účastníků v době konání soutěže.
4. Účastník soutěže souhlasí s uchováním svých osobních údajů (v rozsahu jméno, příjmení a emailová adresa) v databázi fitMAMI.cz a zároveň souhlasí s využitím těchto osobních údajů pro marketingové účely fitMAMI i marketingové účely dalších možných třetích stran. 

Chcete získávat aktuální novinky e-mailem?
Pokud ano, zadejte svůj e-mail
Fitmami logo

Co je Fitmami?

FITMAMI® je prvním sportovním programem v ČR, který se zaměřuje nejenom na cvičení s kočárky pro maminky s dětmi a miminky, ale i na outdoorové cvičení pro těhotné ženy. Na čerstvém vzduchu a ve společnosti dalších aktivních maminek. Procvičíte si nejen celé tělo, ale užijete si také spoustu zábavy - to vše ve společnosti vašich dětí.

Pavla Maříková, zakladatelka programu Fitmami

Kontakty

Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript. +420 724 033 060