Czech English French German Russian

Vyhrajte fotokalendáře od 24print na rok 2017

Autor  Petra Mikulková 11. 10. 2016 Soutěže

Ve spolupráci s 24print jsme pro vás připravili soutěž o fotokalendáře na rok 2017!

Konec letošního roku se pomalu blíží a to znamená, že bude potřeba obměnit kalendáře. S námi máte jedinečnou možnost vyhrát kalendář na rok 2017, který si vytvoříte z vlastních fotografií přesně podle vašich představ.

 

24print fitmami soutez1

Zapojte se do soutěže a vyhrajte kalendář z vlastních fotek na rok 2017!

Soutěže se zúčastníte tak, že v termínu od 14. 10. 2016 do 26. 10. 2016 odpovíte na 3 jednoduché otázky.

Výhrou je velmi oblíbený nástěnný A3 kalendář vytvořený z vlastních fotek.

Celkem soutěžíme o 10 nástěnných fotokalendářů A3 od 24print. Šťastné výherce vylosujeme ze všech správně vyplněných dotazníků.

Nápovědu na soutěžní otázky naleznete zde: www.24print.eu/kategorie/akce/, www.24print.eu/kategorie/kalendare/.

Kalendář z fotek od 24print

Jedná se o nejoblíbenější produkt z vlastních fotografií, jejichž použitím si vytvoříte zcela originální a osobní kalendář, který Vám bude dělat radost po celý rok. Fotokalendář je navíc ideálním dárkem, který pod vánočním stromečkem zaručeně potěší babičku i dědečka.

Vytvoření kalendáře z vlastních fotografií u 24print není složité ani náročné. Probíhá on-line a potřebujete k němu pouze internetový prohlížeč, který běžně používáte. Vyberete si vyhovující formát a jeden z řady připravených motivů, do kterých stačí vložit Vaše fotografie.

Fotokalendář od 24print představuje vysokou kvalitu tisku, profesionální přístup a jistotu dodání. V tisku vlastních kalendářů totiž patří 24print k absolutní špičce v oboru s více než 50 000 spokojenými zákazníky.

Více informací o fotokalendářích, ale také o fotoknihách, fotoobrazech a o tisku fotografií u 24print najdete na www.24print.eu.

24print fitmami soutez2

 

SPRÁVNÉ ODPOVĚDI:

1. Společnost 24print působí v oblasti tisku fotografií více než 10 let. Na trhu fotoslužeb si tak vybudovala silné a stabilní postavení. Jak toho dosáhla?

- nabízí prémiové fotoprodukty za odpovídající ceny

2. Pokud si u 24print objednáte více produktů najednou (například tisk fotografií, fotoknihu a fotokalendář), kolik expedičních poplatků zaplatíte?

- pouze jeden expediční poplatek

3. Za dobu svého působení společnost 24print vyrobila a odeslala kalendáře pro více než 50 000 spokojených zákazníků. Víte, jaký formát stolního fotokalendáře je nejprodávanější?

- stolní kalendář týdenní A5 a stolní kalendář týdenní (30 x 14 cm)

 

VÝHERCI SOUTĚŽE !!!

Michaela Čadová
Eva Pixová
Žaneta Dolečková
Magdaléna Kotková
Klára Tošovská
Ivana Krátká
Hana Poskočilová
Zdeňka Zbořilová
Kateřina Srbová
Petra Mikulková
 
Výherci budou kontaktování přímo zadavatelem soutěže. Gratulujeme !!!
 

Pravidla soutěže

Termín: soutěž se koná v termínu 14.10. – 26.10. 2016

Pořadatel: 

24print s.r.o.

Výherci:

Výherci budou kontaktování přímo zadavatelem soutěže.

Účastníci: 

Soutěže se mohou zúčastnit všichni návštěvníci internetového serveru www.fitmami.cz, vždy osoby starší 18 let a s adresou doručování na území České republiky. Soutěžící se vyplněním a odesláním formuláře přihlašuje do soutěže a současně potvrzuje souhlas s jejími pravidly.


Průběh: 
Soutěž probíhá v termínu 14.10. – 26.10. 2016 na stránkách www.fitmami.cz. Soutěžící odešlou správnou odpověd prostřednictvím formuláře společně s celým jménem a emailem. Cenu od firmy 24print získá po skončení soutěže 10 soutěžící, kteří odpovědí správně a budou náhodně vylosováni. Pořadatel bude výherce následně informovat o výhře prostřednictvím e-mailu nejpozději do 15.11. 2016


Další ustanovení:
1. Pořadatel nenese zodpovědnost za ztrátu, poškození nebo nedoručení výhry prostřednictvím emailové pošty. 
2. V případě, že se nepodaří doručit výhru výherci na jím uvedenou poštovní adresu, zaniká nárok výherci na získání této výhry.
3. Pořadatel soutěže si vyhrazuje právo kdykoliv pozměnit nebo upravit pravidla soutěže či soutěž úplně zrušit bez udání důvodů a stanovení náhrady, a to v průběhu jejího trvání, stejně jako smí vyloučit účastníka, u nějž je důvodné podezření z nedodržování pravidel soutěže. Pořadatel nezodpovídá za dostupnost internetu účastníků v době konání soutěže.
4. Účastník soutěže souhlasí s uchováním svých osobních údajů (v rozsahu jméno, příjmení a emailová adresa) v databázi fitMAMI.cz a zároveň souhlasí s využitím těchto osobních údajů pro marketingové účely fitMAMI i marketingové účely třetí strany 24print s.r.o. po dobu 24 měsíců. 

Chcete získávat aktuální novinky e-mailem?
Pokud ano, zadejte svůj e-mail
Fitmami logo

Co je Fitmami?

FITMAMI® je prvním sportovním programem v ČR, který se zaměřuje nejenom na cvičení s kočárky pro maminky s dětmi a miminky, ale i na outdoorové cvičení pro těhotné ženy. Na čerstvém vzduchu a ve společnosti dalších aktivních maminek. Procvičíte si nejen celé tělo, ale užijete si také spoustu zábavy - to vše ve společnosti vašich dětí.

Pavla Maříková, zakladatelka programu Fitmami

Kontakty

Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript. +420 724 033 060