Czech English French German Russian

Soutěž - o šátek na nošení dětí značky Mamalatté v hodnotě 2590,- Kč - JIŽ PROBĚHLO

Autor  fitMAMI 22. 02. 2017 Soutěže

Máme pro vás novou soutěž, kde můžete vyhrát šátek na nošení dětí dle vlastního výběru. 

Nošení miminek a batolat v šátku „na těle“ se v České republice v poslední době těší čím dál tím větší oblibě, ať už jako občasná alternativa ke kočárku, nebo jeho úplná náhrada.

I my ve fitMAMI® jsme velkými příznivci kontaktního rodičovství, a proto jsme nadšeni, že vám můžeme představit značku Mamalatté, která se právě výrobě šátků na nošení dětí věnuje.  Na rozdíl od jiných značek jsou šátky Mamalatté všechny v neutrálních barvách, takže se hodí prakticky k jakémukoliv outfitu a jejich design ocení i tatínkové, kteří se jinak nemusí v pestrobarevných šátcích cítit dobře. 

Výhra je tentokrát více než lákavá - na jednoho z vás čeká nádherný šátek v hodnotě až 2590,- Kč - barvu si vyberete sami!

Soutěžní otázka:

Z jakého materiálu jsou vyrobené šátky Mamalatté?                                         Šátky Mamalatté
 
a) ze 100% bavlny
b) z 50% bavlny a 50% vlny
c) z 80% bavlny a 20% hedvábí
 
 

Soutěž trvá od 1. – 15. 3. 2017 a šátek dle vlastního výběru získá odpověď, která

dorazí jako 99. v pořadí. 

 

Všem soutěžícím přejeme hodně štěstí při hledání správné odpovědi na www.mamalatté.cz 

 

Soutěž byla ukončena - děkujeme všem, kteří se do soutěže zapojili.

 

VÝHERKYNÍ ŠÁTKU DLE VLASTNÍHO VÝBĚRU SE STÁVÁ -

Anna Štejnarová - GRATULUJEME !!!

 

Pravidla soutěže

Termín: soutěž se koná v termínu 1. – 15. 3. 2017

Pořadatel: Mamalatté, sídlo: Na Křivině 1362/6, IČO: 05058279, DIČ: CZ 8454202196, zapsané v živnostenském rejstříku u Úřadu městské části Praha 4

Účastníci: 
Soutěže se mohou zúčastnit všichni návštěvníci internetového serveru www.fitmami.cz, vždy osoby starší 18 let a s adresou doručování na území České republiky. Soutěžící se s vyplněním a odesláním odpovědi přes formulář fitMAMI® na této stránce přihlašuje do soutěže a současně potvrzuje souhlas s jejími pravidly.


Průběh: 
Soutěž probíhá v týdnu 1. – 15. 3. 2017 na stránkách www.fitmami.cz. Soutěžní otázka obsahuje rovněž 3 možnosti odpovědí (a, b, c).

Soutěžící odešlou správnou variantu odpovědi prostřednictvím soutěžního formuláře společně s celým jménem. Cenu od značky Mamalatté získá po skončení soutěže 1 soutěžící, jehož správná odpověď dorazí jako 99. v pořadí. Pořadatel bude výherce následně informovat o výhře prostřednictvím e-mailu nejpozději do 30.3.2017.


Další ustanovení:
1. Pořadatel nenese zodpovědnost za ztrátu, poškození nebo nedoručení výhry prostřednictvím pošty. 
2. V případě, že se nepodaří doručit výhru výherci na jím uvedenou poštovní adresu, zaniká nárok výherci na získání této výhry.
3. Pořadatel soutěže si vyhrazuje právo kdykoliv pozměnit nebo upravit pravidla soutěže či soutěž úplně zrušit bez udání důvodů a stanovení náhrady, a to v průběhu jejího trvání, stejně jako smí vyloučit účastníka, u nějž je důvodné podezření z nedodržování pravidel soutěže. Pořadatel nezodpovídá za dostupnost internetu účastníků v době konání soutěže.
4. V souladu s § 5 zákona č. 101/2000 Sb. o ochraně osobních údajů jsou všechny požadované údaje shromažďovány výhradně pro účely této soutěže, tj. hodnocení, zveřejnění výsledku soutěž a kontaktování soutěžích pro zaslání výhry.

 

Chcete získávat aktuální novinky e-mailem?
Pokud ano, zadejte svůj e-mail
Fitmami logo

Co je Fitmami?

FITMAMI® je prvním sportovním programem v ČR, který se zaměřuje nejenom na cvičení s kočárky pro maminky s dětmi a miminky, ale i na outdoorové cvičení pro těhotné ženy. Na čerstvém vzduchu a ve společnosti dalších aktivních maminek. Procvičíte si nejen celé tělo, ale užijete si také spoustu zábavy - to vše ve společnosti vašich dětí.

Pavla Maříková, zakladatelka programu Fitmami

Kontakty

Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript. +420 724 033 060