Czech English French German Russian

Soutěž o balíček funkční přírodní kosmetiky: maminkám pro krásu i úlevu - JIŽ PROBĚHLO

Autor  Pavla Maříková 21. 03. 2017 Soutěže

Máme pro vás novou soutěž, ve které můžete vyhrát 3 balíčky přírodní kosmetiky Sportique pro péči o váš vzhled a k ošetření svalů, kloubů i pokožky. 

Produkty Sportique pečují o pokožku a pomáhají jejímu zdraví i zdraví celého těla. Jsou vytvořené z nejčistších přírodních zdrojů, bez nezdravých syntetických surovin (samozřejmostí je nepoužívání surovin testovaných na zvířatech).

Značka Sportique si ve světě udělala skvělé jméno výrobou funkční kosmetiky určené pro profesionální a rekreační sportovce - proto se její produkty tolik osvědčily i maminkám, jejichž pokožka a zdraví jsou mateřstvím těžce zkoušeny. Co můžete v balíčku vyhrát?

Krém na ruce s vůní jasmínu. Nepostradatelná věc pro maminky, jejichž ruce přijdou tolikrát denně do kontaktu s mýdlem, pudrem a nekončícími domácími pracemi. Krém díky ideálnímu poměru rostlinných olejů vyživuje, zvyšuje pružnost i vláčnost pokožky a udržuje nehty zdravé. Výtažky z bylin s antimikrobiálními účinky, vitamín C a přírodní alpha tocopherol urychlují regeneraci kůže.

Desinfekční balzám na oděrky. Akční maminky zajisté docení univerzální účinky vyvážené směsi přírodních látek známých po staletí svými zklidňujícími a protizánětlivými účinky. Road Rash Remedy Balm napomáhá zklidnění ran a oděrek, drobných popálenin, popraskaných rtů i pokožky po opálení. Obsahuje vyváženou kombinaci bambuckého másla, vzácných olejů, indických i zdejších bylinek, vitamíny i antioxidanty. Vhodný společník k jakékoliv sportovní aktivitě!

Gel na svaly a klouby. Unavená či bolavá záda, svaly i klouby dokáží namáhané maminky pěkně potrápit – obzvláště ty, které se snaží dostat do formy. Muscle gel obsahuje esenciální oleje a bylinné výtažky (arnika, zázvor, hřebíček, borovice aj.), které prokazatelně tlumí bolestivost svalů a kloubů a zlepšují jejich hybnost. Gel příjemně chladí díky výtažku ze Scutellarie, která napomáhá rychlejšímu uvolnění a relaxaci. Znatelná úleva nastupuje velmi brzy.

Produkty Sportique pomohou fitMAMInkám zůstat zdravé, krásné, svěží a ve formě.

Balicek Sportique male

      Soutěžíme o tři balíčky, proto máte velkou šanci vyhrát!

 

Soutěž byla ukončena - děkujeme všem, kteří se do soutěže zapojili.

 

BALÍČKY VYHRÁVAJÍ: 

Kateřina Pelikánová, Milena Buřinská, Bohumila Mészárosová

GRATULUJEME !!!

 

Pravidla soutěže

Termín: soutěž se koná v termínu 1. – 15. 4. 2017

Pořadatel: Sportique s.r.o., Nováčkova 751/22, Ostrava, 700 30, IČO: 277 740 40, www.sportique.cz 

Účastníci: 
Soutěže se mohou zúčastnit všichni návštěvníci internetového serveru www.fitmami.cz, vždy osoby starší 18 let a s adresou doručování na území České republiky. Soutěžící se s vyplněním a odesláním odpovědi přes formulář fitMAMI® na této stránce přihlašuje do soutěže a současně potvrzuje souhlas s jejími pravidly.


Průběh: 
Soutěž probíhá v týdnu 1. – 15. 4. 2017 na stránkách www.fitmami.cz. Soutěžní otázka obsahuje rovněž 3 možnosti odpovědí (a, b, c).

Soutěžící odešlou správnou variantu odpovědi prostřednictvím soutěžního formuláře společně s celým jménem. Cenu od značky Sportique získají po skončení soutěže 3 soutěžící, jejichž správná odpověď dorazí jako 50., 100. a 150. v pořadí. Pořadatel bude výherce následně informovat o výhře prostřednictvím e-mailu nejpozději do 30.4.2017.


Další ustanovení:
1. Pořadatel nenese zodpovědnost za ztrátu, poškození nebo nedoručení výhry prostřednictvím pošty. 
2. V případě, že se nepodaří doručit výhru výherci na jím uvedenou poštovní adresu, zaniká nárok výherci na získání této výhry.
3. Pořadatel soutěže si vyhrazuje právo kdykoliv pozměnit nebo upravit pravidla soutěže či soutěž úplně zrušit bez udání důvodů a stanovení náhrady, a to v průběhu jejího trvání, stejně jako smí vyloučit účastníka, u nějž je důvodné podezření z nedodržování pravidel soutěže. Pořadatel nezodpovídá za dostupnost internetu účastníků v době konání soutěže.
4. V souladu s § 5 zákona č. 101/2000 Sb. o ochraně osobních údajů jsou všechny požadované údaje shromažďovány výhradně pro účely této soutěže, tj. hodnocení, zveřejnění výsledku soutěž a kontaktování soutěžích pro zaslání výhry.

 

 

Chcete získávat aktuální novinky e-mailem?
Pokud ano, zadejte svůj e-mail
Fitmami logo

Co je Fitmami?

FITMAMI® je prvním sportovním programem v ČR, který se zaměřuje nejenom na cvičení s kočárky pro maminky s dětmi a miminky, ale i na outdoorové cvičení pro těhotné ženy. Na čerstvém vzduchu a ve společnosti dalších aktivních maminek. Procvičíte si nejen celé tělo, ale užijete si také spoustu zábavy - to vše ve společnosti vašich dětí.

Pavla Maříková, zakladatelka programu Fitmami

Kontakty

Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript. +420 724 033 060