Czech English French German Russian

Novoroční výzva fitMAMI 2018

Autor  Pavla Maříková 02. 12. 2017 Zajímavosti

Rády cvičíte a hledáte novou inspiraci? Nebo chcete cvičit, ale chybí vám motivace? Máte soutěžního ducha a baví vás výzvy všeho druhu? Pro vás všechny jsme připravili Novoroční výzvu fitMAMI, která začíná přesně 1.1. 2018 a můžete v ní vyhrát mnoho skvělých cen!

 

31 dní a 31 cviků pro skvělou kondici, vymakanou postavičku bez faldíků z Vánoc, ale také skvělou náladu a plno endorfinů - to vše bude Novoroční výzva fitMAMI, která poběží na Instagramu pod hashtagem #novorocnivyzvafitmami

Náš Insta účet, na kterém každý den najdete nový cvik najdete na Instagramu pod @fitmami.cz 

24232735 10159723648860010 8296535318906861913 n 1

 

Od 1.1. 2018 najdete každý den po dobu 31 dnů na našem Instagramu jeden nový cvik - buď vyfocený nebo natočený a vaším úkolem bude jej zacvičit, a u toho se vyfotit nebo natočit. A pozor - na rozdíl od trenérů ve fitku nebudeme hodnotit ani úplně dokonalé provedení, ani počet opakování, ale spíše vaše úsilí a snahu vytrvat po celých 31 dní. A určitě oceníme i vaši kreativitu a vtipnost ... to se vždy cení ;-) 

VYTRVEJTE CELÝCH 31 DNÍ A VYHRAJTE SUPER CENY!

Chcete si nejen skvěle zacvičit, ale také mít možnost vyhrát super ceny od našich partnerů? Pak se nezapomeňte do výzvy správně zaregistrovat! Stačí sdílet na svém Insta účtu "foto plakátku", který vidíte nad tímto textem, popř. jen najdete ke stažení u tohoto článku nebo sdílením příspěvku z našeho Insta účtu s hastagem #novorocnivyzvafitmami a označením účtů @fitmami.cz a @pavlafitmami. Tak budeme vědět, že jste se právy vy do naší výzvy zaregistrovali a jdete do toho S NÁMI! 

Z těch z vás, kteří opravdu zvládnou celou výzvu dokončit a zacvičit a sdílet na svém Instagramu všech 31 cviků, vybereme ty nej, které odměníme dárky od našich partnerů. 

Co můžete vyhrát?

3x balíček přírodní kosmetiky od značky Weleda

2x roční předplatné časopisu Jóga Dnes

1x podložku na cvičení od značky Bodhi z Jóga Marketu

1x zbrusu novou knihu Žijte jógou od Vaška Krejčíka

 

Zařiďte si svůj účet na Instagramu pokud nemáte. V pondělí 1.1. 2018 vám představíme na Instagramu @fitmami.cz první cvik, který bude součástí Novoroční výzvy fitMAMI. Moc se na vás těšíme! 
Užijete si skvělé cvičení, sdílenou radost z pohybu a ještě můžete vyhrát ;-) 
Týden po ukončení Novoroční výzvy fitMAMI vyhlásíme výsledky a ty, kteří získají ceny. Ještě týden po challenge můžete dofotit fotky a nasdílet. 
Chcete získávat aktuální novinky e-mailem?
Pokud ano, zadejte svůj e-mail
Fitmami logo

Co je Fitmami?

FITMAMI® je prvním sportovním programem v ČR, který se zaměřuje nejenom na cvičení s kočárky pro maminky s dětmi a miminky, ale i na outdoorové cvičení pro těhotné ženy. Na čerstvém vzduchu a ve společnosti dalších aktivních maminek. Procvičíte si nejen celé tělo, ale užijete si také spoustu zábavy - to vše ve společnosti vašich dětí.

Pavla Maříková, zakladatelka programu Fitmami

Kontakty

Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript. +420 724 033 060