Czech English French German Russian

Souhrnné informace pro přihlášené do programu S fitMAMI do plavek 2019

Autor  Pavla Maříková 16. 05. 2019 Zajímavosti

Veškeré informace pro zaregistrované účastníky programu S fitMAMI do plavek 2019.

 

Milé fitMAMInky,

vítáme vás v programu S fitMAMI do plavek 2019 a jsme moc rádi, že jste se rozhodly nastartovat změnu ke zdravému životnímu stylu právě s námi! Ať už je to zhubnutí do plavek, nastartování zdravého životního stylu či cokoliv podobného, jsme moc rádi, že fitMAMI bude moci být vaším průvodcem a pomocníkem!

POZOR:

Pokud jste se přihlásily do verze ZDARMA již vám žádný další email nepřijde, všechny informace najdete zde. Pokud jste se přihlásily do bonusové verze (i po startu), dorazí vám email s podklady k platbě, přístupem do FB motivační skupiny a další informace.

Veškeré přihlášky zpracováváme a registrujeme "ručně", neodpovídá vám žádný robot :-) Proto mějte trpělivost. Ve fitMAMI spolupracujeme s maminkami, které kromě toho, že se starají o své rodiny, mají v mnoha případech i další zaměstnání a nejsou tedy 24 hod. k dispozici. Na váš email, ale VŽDY odpoví a po připsání platby na účet vám do 3 dnů bonusy aktivují

INFORMACE KE CVIČENÍ

Co se týče cvičení, tak jsme se rozhodli vám to o proti loňsku trochu ulehčit a usnadnit ;-)

Každou neděli zveřejníme na Instagramových účtech: www.instagram.com/pavlafitmami/ a https://www.instagram.com/fitmami.cz/ set 5ti cviků na následující týden (na FB stránce www.facebook.com/fitmami budou až s určitým časovým odstupem, proto pokud máte Instagram, určitě tyto dva účty sledujte).

Pokud budete mít jakékoliv dotazy ke cvičení, kontaktujte přímo zakladatelku fitMAMI Pavlu, která pro vás cvičení připravuje zprávou přes její Instagramový účet popř. na emailu Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.

INFORMACE K SOUTĚŽI O CENY, KTERÉ DO PROJEKTU VLOŽILI PARTNEŘI

Chcete se zúčastnit soutěže o krásné ceny včetně hlavní výhry, kterou je kočárek Thule Urban Glide?

Alespoň 1x týdne nasdilejte video nebo fotku z vašeho cvičení na svůj instagramový nebo facebookový profil a označte ji #sfitmamidoplavek2019 a nezapomeňte označit i účet @pavlafitmami a @fitmami.cz 

MSA06985

 

Těšit se můžete na krásné ceny od našich partnerů

enl Thule Logo

Věnuje jako HLAVNÍ CENU pro nejúspěšnější účastnici bonusové verze (která program dokončí) kočárek Thule Urban Glide v hodnotě 17 000 Kč

Motiva

Věnuje pro tři vybrané účastnice bonusové verze ZDARMA nezávislou konzultaci, 3D animaci a vyzkoušení externích sizerů pro augmentaci (zvětšení) poprsí. 

logo hamleys

Daruje VŠEM (tedy neplacené i placené verze) účastníkům poukaz na atrakci Zrcadlové bludiště   

Baby Signs sq

Věnuje třem účastnicím placené/plné verze, které program dokončí on-line kurz znakování v hodnotě 499Kč

logo desktop image 1

Věnuje slevu 20% na nákup každé zaregistrované mamince a třem výherkyním balíčky v hodnotě 500 Kč.

logo zavinovacky

Poskytnou slevu 10% pro všechny účastnice. Do soutěže věnují tři poukázky na slevu 200 Kč na nákup v e-shopu a celkové výtězce zašlou péřový polštářek.

Chcete získávat aktuální novinky e-mailem?
Pokud ano, zadejte svůj e-mail
Fitmami logo

Co je Fitmami?

FITMAMI® je prvním sportovním programem v ČR, který se zaměřuje nejenom na cvičení s kočárky pro maminky s dětmi a miminky, ale i na outdoorové cvičení pro těhotné ženy. Na čerstvém vzduchu a ve společnosti dalších aktivních maminek. Procvičíte si nejen celé tělo, ale užijete si také spoustu zábavy - to vše ve společnosti vašich dětí.

Pavla Maříková, zakladatelka programu Fitmami

Kontakty

Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript. +420 724 033 060