Czech English French German Russian

Čím dříve začnete sportovat s dětmi, tím lépe

Autor  Pavla Maříková 03. 03. 2013 Zajímavosti

Jako cvičitelka rodičů s dětmi a trenérka dětské atletiky mohu společné sportování dětí s rodiči jen doporučit. Čím dříve dítě začne, tím určitě lépe. Myslím, že nejdůležitější je fakt, že dítě tráví s matkou co nejvíce času, a zároveň pro dítě je maminka velkým sportovním vzorem, kterému se snaží vyrovnat.

Proto mu společné sportování přijde naprosto přirozené. Ve většině případů dítě sportujících rodičů přihlíží ke sportu více pozitivně, než děti, které začnou bez rodičů později. Děti ze sportovních rodin umí leckdy také přijmout prohru v jakékoliv životní oblasti přijmout snadněji.

FITMAMI navíc umožňuje všem maminkám i jejich "chodícím" dětem již od útlého věku společně "dovádět" a zároveň se naučit spoustu říkanek a ještě si u cvičení i zazpívat. I zde je důležité, se co nejdříve společně vyvarovat nevhodným a nedoporučeným cvikům, které maminky často samy cvičí, aniž by tušily, že dělají něco špatně.

Jsou maminky, které se přihlásí na FITMAMI i z důvodu "navázání" nového "dětského" přátelství. Těchto maminek si moc vážím, protože jdou do FITMAMI s vědomím, že cvičení bude náročné, ale pro nové "kamarádství" jejich dítěte udělají maximum.

Přeji všem maminkám hodně sil a spoustu krásných chvil při cvičení s dětmi

Dita Franklová, maminka Alžběty a Magdaleny
Chcete získávat aktuální novinky e-mailem?
Pokud ano, zadejte svůj e-mail
Fitmami logo

Co je Fitmami?

FITMAMI® je prvním sportovním programem v ČR, který se zaměřuje nejenom na cvičení s kočárky pro maminky s dětmi a miminky, ale i na outdoorové cvičení pro těhotné ženy. Na čerstvém vzduchu a ve společnosti dalších aktivních maminek. Procvičíte si nejen celé tělo, ale užijete si také spoustu zábavy - to vše ve společnosti vašich dětí.

Pavla Maříková, zakladatelka programu Fitmami

Kontakty

Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript. +420 724 033 060