Czech English French German Russian

Chcete výsledky? Tak buďte na sebe přísní a kolena nahoru!

Autor  Pavla Maříková 25. 04. 2013 Zajímavosti

Rozhovor s maminkou a instruktorkou FITMAMI Michaelou Petrovič.

 Začínala jako "klasická" klientka a návštěvnice mých lekcí FITMAMI. Během roku se však pro cvičení s kočárky nadchla natolik, že absolvovala hned první školení nových instruktorek FITMAMI a od té doby patří k našim TOP cvičitelkám :-) Jak sama vnímá propojení své práce a péči o dvě malé děti? "Jako ideální!"

 Co bylo Tvou profesí, než ses stala cvičitelkou FITMAMI?

"Pracovala jsem ve velké kosmetické firmě v oblasti brand marketingu. Byla to skvělá zkušenost a také krásné produkty, které jsou mi dodnes velmi blízké.     Nicméně zároveň to byla práce (nejen) časově velmi náročná."

 Jak ses o programu FITMAMI vlastně dozvěděla a co Tě na něm zaujalo nejvíc?

"Jako zjevení jsem pozorovala při jedné z procházek skupinu cvičících, skákajících a zpívajících maminek v parku. První myšlenka bylo „se zbláznily, ne?“ a druhá byla „já chci taky!“. A od té chvíle, od které uplynulo už více než 3 roky, jsem součástí tohoto "bláznovství". Nesmírně se mi ulevilo, že mé bezcílné procházky jsou u konce a dostaly konečně smysl. Kombinace pohybu, pobytu venku na čerstvém vzduchu ze mě udělaly naprostého maniaka a já jsem propadla kouzlu intervalového tréninku, který mi a potažmo celé mé rodině změnil přístup k životu."

IMG 4451 200x300    IMG 4429 200x300

Kdy Tě poprvé napadlo stát se cvičitelkou FITMAMI?

"Skoro myslím, že to napadlo první tebe, Pavli, nebo ne? Když jsi mě požádala poprvé o záskok, byla jsem strašně moc nervózní. Přeci jen všechny ty holky mě znaly jako jednu z nich. Musela jsem je přesvědčit, že to zvládnu. Ale já mám takové výzvy ráda – to mravenčení v břiše je prostě super. A pak už to bylo rychlé – zkusila jsem to jednou, dvakrát a pak už mě přestaly bavit cizí hodiny a chtěla jsem je dělat sama, podle sebe. Nakonec jsem byla vůbec na prvním školení instruktorek a od té doby nutím maminky běhat, jak já pískám :-)))). A hrozně mě to baví a je, doufám, taky!"

Sama tvrdíš, že se Ti díky FITMAMI změnil celý život – v čem nejvíce?

"Dostala jsem nový náboj, zcela nový směr uplatnění. Do té doby jsem přemýšlela jen v rovině návrat do původní práce, práce pro manželovu firmu. Fitmami mi umožnilo se realizovat sama – využít mé silné stránky a současně dělat něco, co mě naplňuje a hlavně vše naprosto perfektně zkombinovat s potřebami rodiny. Myslím, že jen málo lidí má tu možnost. I když do budoucna bych ráda přibrala další aktivity – teď zrovna je to Fitmami Single, podvečerní hodiny outdoorového funkčního tréninku se všemi výhodami Fitmami Outdoor, ale tentokrát bez dětí."

 Co Tě na Tvé práci cvičitelky baví nejvíc?

"Viditelná zpětná vazba mé práce. Baví mě, pokud z maminek cítím nadšení. Pořád jim říkám: „Chcete výsledky? Tak buďte na sebe přísní a kolena nahoru!“ A když pak vidím výsledky, je to skvělý pocit i pro mě."

Jak vidím Míšu Petrovič já:

"Když jsem se poprvé na lekcích FITMAMI setkala s Míšou, hned jsem věděla, že jsme "stejná krevní skupina". Byla zapálená pro sport a pohyb na čerstvém vzduchu, chodila cvičit téměř na každou mou hodinu a přitom se s obrovskou láskou a péčí věnovala svým dětem a rodině. Rozuměli jsme si a dodnes rozumíme i jako "ženské" a mámy od dvou dětí ... Nedávno se mne zeptala, čeho si na ní vážím a cením nejvíce. Odpověděla jsem jí bez váhání - zdravé sebedůvěry v sebe jako člověka a ženy, obrovského nadšení a cílevědomosti, ale zároveň také schopnost hluboké empatie a sdílení ... I proto patří mezi mé nejlepší kamarádky. Věřím, že všechny tyto její vlastnosti se promítají i do jejích lekcí cvičení s kočárky pro maminky - ostatně posuďte sami ... "

Chcete získávat aktuální novinky e-mailem?
Pokud ano, zadejte svůj e-mail
Fitmami logo

Co je Fitmami?

FITMAMI® je prvním sportovním programem v ČR, který se zaměřuje nejenom na cvičení s kočárky pro maminky s dětmi a miminky, ale i na outdoorové cvičení pro těhotné ženy. Na čerstvém vzduchu a ve společnosti dalších aktivních maminek. Procvičíte si nejen celé tělo, ale užijete si také spoustu zábavy - to vše ve společnosti vašich dětí.

Pavla Maříková, zakladatelka programu Fitmami

Kontakty

Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript. +420 724 033 060