Czech English French German Russian

S Fitmami u moře - První dojmy ... :-)

Autor  Pavla Maříková 03. 09. 2013 Zajímavosti

Týden se cvičením FITMAMI v Chorvatsku očima maminky Alenky. Pojedete za rok s námi i vy?

Na cvičení Fitmami chodím v Praze již několik let a vždy se na lekci od rána těším. Jsem ráda, že můžu cvičit a zároveň být se svým téměř dvouletým synem Matýskem, neřešit hlídání ap. Navíc se po cvičení vždy cítím přímo báječně. Proto, když jsem se doslechla o tom, že bychom mohli jet celá rodina s Fitmami k moři, byla jsem nadšená a svým nadšením jsem postupně zlákala i svého manžela. 

S cestovní kanceláří Capro, která akci organizovala byla také dobrá spolupráce, vše proběhlo bez problémů a my jsme poslední týden v srpnu vyrazili. 

Jeli jsme autem a přes noc, aby se Matěj mohl během cesty dobře prospat.  Autosedačku jsme napolohovali do pololehu, nohy vypodložili tak, aby je neměl svěšené a byla mu tím cesta co nejpohodlnější. A opravdu spal skoro celou cestu. A tak  jediní kdo byl po příjezdu ospalý jsme byli my dva s manželem:-)))

Sportovní areál Lanterna leží přímo u pláže, navíc je tam plno cedrových stromů, takže krásný stín, když už se člověku omrzí sluníčko. Apartmány, ve kterých jsme bydleli, měly vše, co mít mají, vůbec nám nic nechybělo. Co se stravování týká, zaplatili jsme si jen večeře. A byly opravdu výborné - švédské stoly plné lahůdek a dobrot J))) 

Hned druhý den po příjezdu se začalo se cvičením. Vždy jsem si mohla vybrat ze tří druhů cvičení ráno i večer. Bodystyling, Zumba, Pilates, Step aerobic, Dance jóga, Intervalový trénink a samozřejmě cvičení s kočárky Fitmami. Navíc každý večer probíhaly i lekce Salsy a Pole Dance (fitness u tyče :-)))) takže o zábavu bylo také postaráno.

IMG 1038

Měli jsme také možnost nechat se namasírovat od maséra. Té možnosti jsem využila hned několikrát, pan Vojtek byl opravdu šikovný, kromě klasických a sportovních masáží se zabývá i reflexní terapií, takže dokonce vyřešil můj problém s bolestí zad. Skvělě jsem si odpočinula, zavřela oči a oddala jeho dotekům. Masáž byla opravdu úžasná ... navíc za neuvěřitelnou cenu 400,- Kč/hod. 

Bylo opravdu skvělé např. cvičit bodystyling, stepy nebo velké míče a dívat se přitom na moře, dýchat svěží vzduch a navíc mít kolem sebe super partu lidí. Při cvičení s kočárky jsme běhali a cvičili přímo u moře, podél pláže, a to byl teprve neskutečný zážitek. Ani mi vlastně nepřišlo, že se potím a trochu mě bolí svaly ... Moře a sluníčko krásně nabíjí energií.  

IMG 1174

A jak vidíte z fotek, přidali se k nám na cvičení i tatínkové ... :-)

Dopoledne i odpoledne (většinou v čase cvičení) byl také vyhrazen program pro starší děti, kdy se o ně starala šikovná "teta" Petra a vymýšlela jim zajímavý program plný her, výtvarného tvoření a zábavy. A miminka - ty si zase mohla spolu s rodiči vyzkoušet, jaké to je plavat v bazénu a že potápění se není žádná věda ... :-)

 

IMG 1073

Co říct závěrem… Skvěle jsem si zacvičila a zároveň pobavila, příští rok pojedu zase!

Vaše Alenka s Matýskem

Chcete získávat aktuální novinky e-mailem?
Pokud ano, zadejte svůj e-mail
Fitmami logo

Co je Fitmami?

FITMAMI® je prvním sportovním programem v ČR, který se zaměřuje nejenom na cvičení s kočárky pro maminky s dětmi a miminky, ale i na outdoorové cvičení pro těhotné ženy. Na čerstvém vzduchu a ve společnosti dalších aktivních maminek. Procvičíte si nejen celé tělo, ale užijete si také spoustu zábavy - to vše ve společnosti vašich dětí.

Pavla Maříková, zakladatelka programu Fitmami

Kontakty

Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript. +420 724 033 060