Czech English French German Russian

Celorepublikový Štědroranní běh 2018

Autor  Petra Mikulková 03. 12. 2018 Zajímavosti

Začněte Štědrý den letos JINAK! Pohybem, na čerstvém vzduchu a s partou dalších aktivních maminek a tatínků.  Vyběhněte s námi na mnoha místech po celé ČR na Štědroranním běhu fitMAMI!

Přijďte si vyčistit hlavu a celkově si odpočinout od předvánočního shonu ... to potřebujeme všichni, ne:-)?

Čeká vás běh zhruba 40 - 50 minut v pohodovém tempu společně s fitMAMI lektorkou, sportovní hry s vánoční tématikou a na závěr zdravě vánoční přípitek (nealkoholický a s tajnou recepturou ;-).

A  také krásné dárečky od našich partnerů - jsou přece Vánoce!

 

Hlavními partnery Štědroranního běhu fitMAMI 2018 jsou:

 

stažený soubor 

 

Kde všude se letos fitMAMI Štědroranní běh poběží?

 

* Častolovice

Sraz na parkovišti zámeckého parku u vlakové zastávky, Častolovice - od 10 hod., přihlášky a info: Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript. 

 

* Frýdek - Místek

Sady Svobody (park na slezské, vedle pošty), Frýdek - Místek - od 9:30 hod., přihlášky a info: Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript. 

 

* Hradec Králové

Lesy okolo Hradečnice (sraz na parkovišti u Lesního hřbitova), Hradec Králové - od 9:30 hod., přihlášky a info: Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript. a Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript. 

Rybník Biřička (sraz před restaurací Pavlína) , Hradec Králové - od 9 hod., přihlášky a info: Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.

 

* Jihlava

Cyklostezka v areálu Český mlýn (sraz u lávky přes řeku na cyklostezce pod drogérií DM), Jihlava - od 9 hod., přihlášky a info: Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.

 

* Kamýk nad Vltavou

okruh okolo hradu Vrškamýk, Kamýk nad Vltavou - od 9 hod., přihlášky a info: Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript. 

 

* Karlovy Vary

přihlášky a info: Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.

 

* Kláštěrec nad Ohří

Sraz u zámku, Klášterec nad Ohří - od 9 hod., přihlášky a info: Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.

 

* Krásná Lípa 

Sraz ve Sportovním areálu ČŠ, Krásná Lípa - od 9:30 hod., přihlášky a info: Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.

 

* Liberec

Cyklostezka podél Nisy (sraz před vstupem do Ekoparku, Liberec - od 9 hod., přihlášky a info: Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.

 

* Litoměřice

Střelecký ostrov (sraz na parkovišti u Mlýna), Litoměřice - od 9 hod., přihlášky a info: Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.

 

* Náchod

Sraz u Bonáta, cyklostezka v Náchodě-Bělovsi, Náchod - od 9:30 hod., přihlášky a info: Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.

 

* Pardubice

Tyršovy sady (sraz před kavárnou Café Galerie), Pardubice - od 10 hod., přihlášky a info: Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript. 

 

* Plzeň

Sraz v Lochotínském parku u Amfiteátru (ze strany u parku), Plzeň - od 9 hod., přihlášky a info: Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.

 

* Praha

Grébovka (sraz u dolní brány Grébovky), Praha - Grébovka - od 9 hod., přihlášky a info: Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.

Kunratický lesopark, Praha 11 - od 9 hod., přihlášky a info: Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.

Letenské sady (sraz u Cafe Pointa), Praha - Letná - od 9 hod., přihlášky a info: Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.">

Milíčovský les (sraz na dětském hřišti Vodnická), Praha 4 - Kateřinky - od 10 hod., přihlášky a info: Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.

Modřanská rokle (sraz u zastávky Písková), Praha - Modřany - od 9:30 hod., přihlášky a info: Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.

Workout a hřiště na Pankráci, Praha - Pankrác - od 9:30 hod., přihlášky a info: Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.

Zámecký park v Dolních Počernicích (sraz v parku u workoutového hřiště), Praha - Dolní Počernice - od 10:30 hod., přihlášky a info: Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript."> 

 

* Roudnice nad Labem

Cyklostezka (Havlíčkova 172 na parkovišti u cyklostezky), Roudnice nad Labem - od 9:30 hod., přihlášky a info: Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.

 

* Slaný

Lesopark Háje, Slaný - od 9:30 hod., přihlášky a info: Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript. 

 

* Tábor

Areál Komora (sraz u restaurace), Tábor - od 9 hod., přihlášky a info: Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.

 

* Veltrusy

Sraz u hlavní brány do parku, Veltrusy - od 10 hod., přihlášky a info: Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.

 

* Votice

Sraz na fotbalovém hřišti, Votice - od 9:30 hod., přihlášky a info: Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.

 

* Žamberk

Sraz u 2. vstupu do parku, Žamberk - od 9:30 hod.,přihlášky a info: Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.

 

 

 …další místa každý den přibývají… ;-)

 

Letos již pošesté se bude Štědroranní běh konat na mnoha místěch po celé ČR! Pokud se u vás běh neběží a vy sami se chcete stát spoluorganizátory, napište nám na: Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript., my vám pošleme více informací a marketingové materiály.

 

 

Chcete získávat aktuální novinky e-mailem?
Pokud ano, zadejte svůj e-mail
Fitmami logo

Co je Fitmami?

FITMAMI® je prvním sportovním programem v ČR, který se zaměřuje nejenom na cvičení s kočárky pro maminky s dětmi a miminky, ale i na outdoorové cvičení pro těhotné ženy. Na čerstvém vzduchu a ve společnosti dalších aktivních maminek. Procvičíte si nejen celé tělo, ale užijete si také spoustu zábavy - to vše ve společnosti vašich dětí.

Pavla Maříková, zakladatelka programu Fitmami

Kontakty

Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript. +420 724 033 060