Czech English French German Russian

Hamleys – zábava začíná, už i v Praze!

Autor  fitMAMI 10. 04. 2016 Zajímavosti

Obchody Hamleys po celém světě plní davy nadšených dětí. Hamleys je totiž značka, kterou s dětmi pojí důležité pouto – opravdová láska k hračkám.

Jakmile překročíte práh obchodů Hamleys, ocitnete se ve světě plném radosti a úžasných zážitků. Přes rachot a pískání hraček slyšíte nadšený smích. Hračkářství Hamleys totiž mají jednu důležitou zvláštnost – děti si zde mohou opravdu hrát! O živou atmosféru v Hamleys se starají školení demonstrátoři hraček, lidé s hereckým talentem. Ti dokáží vtáhnout do hry děti i dospělé a dávají tak Hamleys nezaměnitelný charakter místa, kde hračky ožívají.

hamleys 032

 

Sortiment Hamleys představuje tisíce různých radostí pro návštěvníky každého věku – od těch tradičních až po high-tech vychytávky: plyšáci, panenky, auta, modely, venkovní hračky, stavebnice a mnohem více. Hamleys World Prague, který otevře své brány 5. května 2016 v ul. Na příkopě, však nabídne ještě víc! Toto nejzábavnější hračkářství ve střední Evropě bude doslova zábavním parkem díky originálním atrakcím, jako je obří kolotoč, závodní autíčka, skluzavka nebo vesmírná raketa.

Všechny hračky v Hamleys inspirují děti v jejich dalším tvůrčím rozvoji, ať už se jedná o výrobky oblíbených značek, nebo produkty speciálních vlastních řad Hamleys. Jejich kvalitu oceňuje i britská královská rodina, která si právě Hamleys zvolila za svého oficiálního dodavatele hraček.

Hamleys 250th bday 002

 

 

Historie Hamleys

Stejně jako každé dítě, byl i malý William Hamley snílek – snil o tom, že si otevře to nejzábavnější hračkářství na světě, a to taky v roce 1760 udělal. Svou „Noemovu archu hraček“ zaplnil vším od hadrových panenek po cínové vojáčky. Když v roce 1837 usedla na anglický trůn královna Viktorie, bylo už hračkářství Hamleys v Londýně proslulé, scházely se zde celé rodiny. Hamleys se stalo postupně hitem a v roce 1881 otevřela firma novou pobočku na slavné Regent Street. Hamleys tak dostalo dalších pět pater plných hraček. Postupně vyrostla další hračkářství Hamleys po celém světě a další, největší ve střední Evropě, bude začátkem května 2016 otevřeno také v pražské ulici Na příkopě.

Hamleys ve světě

V současnosti je Hamleys silným globálním brandem s více než 255 lety bohatých zkušeností v oblasti dětské zábavy a tvůrčího rozvoje. 70 prodejen Hamleys je zákazníkům k dispozici ve 22 zemích světa a nejčerstvějším přírůstkem je Hamleys World Prague, který se zároveň stává největším obchodem s hračkami ve střední Evropě.

Po úplném otevření budou hračky a atrakce pražského Hamleys zabírat plochu celkem 6130 m2. www.hamleys.cz

Chcete získávat aktuální novinky e-mailem?
Pokud ano, zadejte svůj e-mail
Fitmami logo

Co je Fitmami?

FITMAMI® je prvním sportovním programem v ČR, který se zaměřuje nejenom na cvičení s kočárky pro maminky s dětmi a miminky, ale i na outdoorové cvičení pro těhotné ženy. Na čerstvém vzduchu a ve společnosti dalších aktivních maminek. Procvičíte si nejen celé tělo, ale užijete si také spoustu zábavy - to vše ve společnosti vašich dětí.

Pavla Maříková, zakladatelka programu Fitmami

Kontakty

Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript. +420 724 033 060