Czech English French German Russian

Za vysvědčení do Hamleys – za sladkou zábavou!

Autor  Pavla Maříková 13. 06. 2016 Zajímavosti

Dejte svým dětem skvělý dárek za jejich celoroční školní snažení. Vezměte je za odměnu tam, kde mohou strávit odpoledne v obklopení hraček a atrakcí, navíc s možností rozvíjet vlastní kreativitu a zručnost.

Přesně to a ještě mnohem více mohou celé rodiny zažít 30. června v Hamleys Praha na akci Za vysvědčení do Hamleys.

„Speciálně pro tuto příležitost bude pro děti připravena za drobný poplatek cukrová vata a především celodenní čokoládová dílna. V ní si vyzkoušejí ruční výrobu té nejoblíbenější dobroty. Zjistí nejen to, jaké ingredience se pro výrobu čokolády používají, ale také si vyzkouší všemožné tvary a podoby, které lze této pochoutce dát… a samozřejmě si na svých výtvorech smlsnou!“ doplňuje Pavel Čmelík z Hamleys Praha. 


K tomu všemu se děti vyřádí na benátském kolotoči, obří skluzavce, se závodními autíčky… ale také se něco naučí o fyzikálních vlastnostech vody a světla. Kromě zábavných demonstrátorů, kteří umně předvádějí vybrané hračky, se budou vašim dětem věnovat také oživlé hračky a pohádkové bytosti v nadživotní velikosti. Každou celou hodinu si můžete užít jejich průvod s hudebním doprovodem, zakončený setkáním s dětmi uvnitř Hamleys – skvělá příležitost pořídit krásné společné fotky jako památku. Děti se navíc mohou těšit na rozšířenou prezentaci kouzelnických pomůcek Marvins Magic a kreativních hraček Hamleys – třeba Kouzelných fixů a Magické kreslicí tabule. Holčičky pak zajisté potěší možnost nechat si vyrobit náhrdelník se svým jménem.


Báječné je, že pro vás, rodiče a prarodiče, nabízí Hamleys Praha také příležitost oddechu. Vyzkoušejte excelentní kávu a třeba i něco sladkého v pohodlném Njoy café v prvním patře.


Adresa: Na příkopě 14, Praha 1. www.hamleys.cz

TIP NA DÁREK

Chcete svým ratolestem udělat radost nejen zážitkem, ale také dárkem? Úsměvy kluků i holek spolehlivě vykouzlí krásný plyšový medvěd. V Hamleys najdete nepřebernou nabídku různých druhů a velikostí, vždyť právě plyšový medvěd je jeho maskotem.

 841882 small  667956 small  841916 small


(Ceny: k doptání v obchodě)

Chcete získávat aktuální novinky e-mailem?
Pokud ano, zadejte svůj e-mail
Fitmami logo

Co je Fitmami?

FITMAMI® je prvním sportovním programem v ČR, který se zaměřuje nejenom na cvičení s kočárky pro maminky s dětmi a miminky, ale i na outdoorové cvičení pro těhotné ženy. Na čerstvém vzduchu a ve společnosti dalších aktivních maminek. Procvičíte si nejen celé tělo, ale užijete si také spoustu zábavy - to vše ve společnosti vašich dětí.

Pavla Maříková, zakladatelka programu Fitmami

Kontakty

Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript. +420 724 033 060