Czech English French German Russian

Ta pravá relaxace po cvičení, která je navíc velmi příjemná

Autor  fitMAMI 07. 09. 2016 Zajímavosti

Relaxace je nedílnou součástí každého cvičení a zajišťuje uvolnění, nejen na fyzické, ale i na psychické úrovni. Dnes se zaměříme především na psychické, neboli duševní uvolnění.

Při tomto druhu relaxace se vrátíte třeba na svou báječnou dovolenou nebo znovu zažijete kouzelné okamžiky se svými dětmi. Budeme totiž relaxovat při archivaci snímků, kterých se Vám z významných životních událostí nahromadilo více než dost. Ty bohužel stále leží v útrobách Vašeho počítače nebo fotoaparátu. Přitom by mohly těšit celou rodinu a přátele.

Jistě si vzpomenete na první krůčky Vašeho šikovného děťátka nebo na první vypadlý zoubek. Nezasloužily by si tyto výjimečné a vzácné okamžiky zdokumentovat? Ideálním prostředkem je v takové situaci fantastická fotokniha HD PROFI BOOK.

Její tvorba je jednoduchá a dá se při ní krásně relaxovat. Stačí Vám k tomu počítač a internetový prohlížeč, který běžně používáte. Vše probíhá zcela on-line na stránkách fotokniha.24print.eu. Nemusíte se obávat, že budete muset do Vašeho počítače instalovat nějaký složitý software.

Fotoknihu již vytvořila celá řada maminek. Většině pomohly připravené motivy fotoknih, do kterých se jen vkládají fotografie. Podívejte se, jak krásná je například fotokniha pro miminko, fotokniha pro menší dítě nebo fotokniha z dovolené. Pro kreativní maminky je k dispozici prázdná fotokniha, jejíž výslednou podobu určují zcela samy.

Jako aktivní žena jistě oceníte možnost průběžného ukládání rozpracované fotoknihy, ke které se můžete kdykoliv z libovolného počítače s připojením k internetu vrátit.

Pojďme se teď společně podívat na hlavní přednosti fantastické fotoknihy HD PROFI BOOK, které u žádné jiné fotoknihy nenajdete. Jedná se především o použití speciálních prémiových fotopapírů, které celou knihu dělají odolnější proti poškrábání, otiskům prstů i nechtěným kapkám vody. Zároveň můžeme tvrdit, že fotokniha HD PROFI BOOK je věčná, protože její životnost je více než 300 let. Díky unikátní technologii ploché vazby můžeme klidně umístit jednu fotografii přes dvě stránky. Snímek je vidět kompletně celý s veškerými detaily i v místě vazby.

Jaká tedy bude Vaše příští relaxace? Ano, tvorba fantastické fotoknihy HD PROFI BOOK, která přináší uvolnění a klid. Uvidíte, že emoce, které se dostaví při následném prohlížení doručené fotoknihy, budou opravdu silné. Objednávejte u 24print.

Fitmami HD PROFI BOOK

 

Chcete získávat aktuální novinky e-mailem?
Pokud ano, zadejte svůj e-mail
Fitmami logo

Co je Fitmami?

FITMAMI® je prvním sportovním programem v ČR, který se zaměřuje nejenom na cvičení s kočárky pro maminky s dětmi a miminky, ale i na outdoorové cvičení pro těhotné ženy. Na čerstvém vzduchu a ve společnosti dalších aktivních maminek. Procvičíte si nejen celé tělo, ale užijete si také spoustu zábavy - to vše ve společnosti vašich dětí.

Pavla Maříková, zakladatelka programu Fitmami

Kontakty

Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript. +420 724 033 060