Czech English French German Russian

eKamarád: Spolehlivé pojištění proti dětským úrazům raz dva

Autor  fitMAMI 24. 11. 2016 Zajímavosti

Ochrana proti závažným následkům úrazů ve výši až několik milionů korun za méně než 50 Kč na měsíc.

Každý rok lékaři v České republice ošetří na 500 tisíc dětských úrazů a přes 30 tisíc dětí je po úrazu hospitalizováno. Děti totiž přijdou k úrazu raz dva. Pojistěte je proti jejich nepříjemným finančním následkům stejně rychle. Nemusíte nikam chodit, vyplňovat žádné formuláře ani dokládat lékařské zprávy nebo jiná potvrzení o zdravotním stavu vašich dětí. Kvalitní úrazové pojištění jim nyní sjednáte z pohodlí domova, bez poplatků a za pár minut.

V případě úrazu za vás eKamarád převezme starosti spojené s financováním léčby a vy se budete moci plně věnovat tomu, na čem skutečně záleží, tedy vašim dětem. „Rodiče si často myslí, že pojištění pro děti je zbytečné, protože děti nic nevydělávají a nikoho neživí. Ano, nemají příjem, ale není pravda, že jejich případný úraz rodinný rozpočet neovlivní. Bohužel je tomu přesně naopak. Absence v práci alespoň jednoho z rodičů bývají v podstatě nevyhnutelné, jelikož flexibilní zaměstnání, které umožňuje pracovat z domova a v případě potřeby odběhnout s dítětem na kontrolu nebo rehabilitaci, nemá každý. Když k tomu přičteme náklady na zdravotnické pomůcky, léky a další věci, může se jednat o nemalé částky,“ vysvětluje Iva Musilová, marketingová ředitelka pojišťovny MetLife.

eKamarád nabízí pojištění úrazů s trvalými následky, úrazů bez trvalých následků, hospitalizace po úrazu a pojištění chirurgických zákroků. Kombinace pojištění a volba pojistných částek je na vás. Nemusíte se navíc obávat vysokých zásahů do rozpočtu, spolehlivé pojištění pořídíte již za několik desítek korun měsíčně. „Za méně než 50 korun za měsíc získáte pojistnou ochranu proti závažným trvalým následkům úrazů ve výši až několika milionů korun, které v případě potřeby pomůžou s úhradou nákladů na léčbu a dalších věcí,“ říká Iva Musilová.

A protože nejvíce dětských úrazů se tradičně stává o prázdninách, eKamarád v tomto období chrání dvojnásob – při úrazu během jakýchkoli školních prázdnin získáte až 2x vyšší pojistné plnění. To platí u všech dětí, nejen těch školou povinných. Pojištění se navíc vztahuje i na rekreační a amatérské sportovce - do této kategorie spadá většina dětských volnočasových sportovních kroužků a oddílů, včetně amatérských závodů. Pojištění platí pro úrazy po celém světě, ať už k nim děti přijdou během lyžařského výletu v Alpách, při hře u babičky na zahradě, při tělocviku nebo třeba při amatérském fotbalovém turnaji.

Součástí eKamaráda je také balíček užitečných asistenčních služeb zdarma, třeba lékař na telefonu, doprava do/ze zdravotnického zařízení, návštěva lékaře doma, hlídání nebo úklid domácnosti.

 

Chcete získávat aktuální novinky e-mailem?
Pokud ano, zadejte svůj e-mail
Fitmami logo

Co je Fitmami?

FITMAMI® je prvním sportovním programem v ČR, který se zaměřuje nejenom na cvičení s kočárky pro maminky s dětmi a miminky, ale i na outdoorové cvičení pro těhotné ženy. Na čerstvém vzduchu a ve společnosti dalších aktivních maminek. Procvičíte si nejen celé tělo, ale užijete si také spoustu zábavy - to vše ve společnosti vašich dětí.

Pavla Maříková, zakladatelka programu Fitmami

Kontakty

Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript. +420 724 033 060