Czech English French German Russian

Náš tým

Víc hlav, víc ví a také více vymyslí ... :-) 

V roce 2014 jsme poprvé představili zbrusu nový fitMAMI® TÝM - partu maminek a vůbec lidí, kteří za celým projektem fitMAMI  stojí a s láskou a nadšením pro vás stále vymýšlí něco nového.

A jsme nadšeni, že se náš tým, stejně jako i množství lektorek fitMAMI (a dětí kolem nás :-) stále rozrůstá ... 

Jen díky celému našemu týmu se fitMAMI® dostalo tam, kde nyní je a vy si můžete zacvičit lekce fitMAMI na téměř sto místech po celé České republice i za hranicemi.   

Naším společným cílem je přinášet vám stále další novinky, nápady a akce, díky kterým budete s dětmi v kondici!

A VY budete zdravá, štastná a spokojená fitMAMInka!

 

Autorka a zakladatelka programu fitMAMI® 

img 1357 kopie

Jméno: Pavla Maříková


Životní filozofie: "Kdo chce, hledá způsob, kdo nechce, hledá důvod."

Co mne naplňuje a nabíjí: Sport a jakákoliv fyzická aktivita. Ideálně na čerstvém vzduchu a ve společnosti fajn lidí. Pak také pocit, že dělám něco, co má smysl a pomáhá i ostatním lidem kolem mne žít život naplno a s úsměvem na tváři. A v neposlední řadě mé úžasné děti, které mne každý den inspirují a učí něco nového.

Největší životní výzvou je pro mne: Svůj život prožít naplno.  A to ruku v ruce s tím, abych své děti vychovala ve šťastné, zdravé a (i sebe)láskyplné dospěláky, kteří budou rádi vzpomínat na své dětství. 

Co mi fitMAMI® dalo : fitMAMI® je splněním mého odvěkého snu. Díky fitMAMI® pracuji, sportuji a přitom trávím čas se svými dětmi. Jsem obklopena neuvěřitelně skvělou partou fitMAMI® cvičitelek, které mají podobný přístup k životu a energii v těle i duši. A mnohé z nich jsou nyní mými nejlepšími kamarádkami, se kterými trávím i volný čas. 

 

Motivátorka, sportovní koučka a leader všech lektorek fitMAMI® 

Petra Mikulkova

Jméno: Petra Mikulková 

Životní filosofie: "Zápas není prohraný, dokud časomíra neukáže nulu. Dítě není překážka, je to super parťáček."

Co mne naplňuje a nabíjí: Nejvíce mě naplňuje sport a můj synek. Dále také kamarádi a práce, která je mi zároveň koníčkem.

Největší životní výzvou je pro mne: Vychovat ze svého Kryštůfka dobrého a poctivého člověka, poskytnout mu veškerý komfort, dát mu možnost vyzkoušet si téměř vše (co se sportu a pohybu týče), a přesto ho nerozmazlit. Být pro všechny okolo nejlepším kamarádem a pro svého Kryštůfka nejen nejlepší mámou, ale také tím nejlepším parťákem.

Co mi fitMAMI® dalo: fitMAMI® mi toho dalo opravdu hodně - splnila jsem si svůj dětský sen stát se cvičitelkou, poznala jsem nespočet úžasných maminek a také nové kamarádky. Můj největší koníček se stal zároveň mou "prací". fitMAMI® mi také dalo možnost realizovat své nápady a motivovat spoustu lidí kolem sebe. fitMAMI® mi změnilo nejen mateřskou, ale také celý můj dosavadní život!

 

 Koordinátorka vzdělávacího systému fitMAMI® a dalších projektů

 fitmami Adela09

Jméno: Adéla Lukášová

Životní filosofie: “Obhajuj hranice svých možností a opravdu se jimi stanou”

Co mne naplňuje a nabíjí: V první řadě rodina - především pak můj syn Adámek, který mne ovšem kromě naplnění dokáže také pěkně vyšťavit :) a pak samozřejmě sport! Bez běhání už si svůj život vůbec neumím představit ... A vlastně ani nechci ;)

Největší životní výzvou je pro mne: Prožít svůj život naplno. Nelpět na minulosti a nemít strach z budoucnosti. Snažit se žít tak, abych se za sebe nemusela stydět. A abych si ve stáří mohla říct: “Stálo to za to”.

Co mi fitMAMI® dalo: Nový životní impuls, způsob seberealizace, úžasnou zkušenost a mnoho přátel :)

 

Manažerka program fitMAMI® IN-LINE ... s kočárkem na bruslích zdravě a správně

Dubnova

Jméno: Lucie Dubnová

Životní filozofie: „Nemožné je jen silné slovo, které kolem sebe rozhazují malí lidé, kteří si myslí, že je snadnější žít ve světě, kde budou jen dostávat místo toho, aby objevovali sílu, která to dokáže změnit. Nemožné není fakt. Je to postoj. Nemožné není tvrzení. Je to výzva. Nemožné je nevyužitá síla. Nemožné je dočasný stav.“ Muhammad Ali 

Co mne naplňuje a nabíjí: Plný sál žen (případně i mužů), kteří si přijdou zacvičit na mé lekce a kteří se rádi vracejí. Pokud navíc lekci třeba pochválí, vidím, že moje práce má smysl.

Největší životní výzvou je pro mne: Vychování našich dětí tak, aby z nich vyrostli slušní a upřímní lidé.

Co mi fitMAMI® dalo: fitMAMI® mi dalo především setkání s pro mě do té doby neznámou skupinou žen – maminek – které se sebou chtějí něco dělat a hlavně nechtějí nebo nemůžou opouštět svoje miminko. Rozšířilo mi také obzory v oblasti cvičení s miminky a v oblasti skloubení „práce“ s péčí o děťátko bez nutnosti složitého hledání hlídání.

 

 

 

 

 

Fitmami logo

Co je Fitmami?

FITMAMI® je prvním sportovním programem v ČR, který se zaměřuje nejenom na cvičení s kočárky pro maminky s dětmi a miminky, ale i na outdoorové cvičení pro těhotné ženy. Na čerstvém vzduchu a ve společnosti dalších aktivních maminek. Procvičíte si nejen celé tělo, ale užijete si také spoustu zábavy - to vše ve společnosti vašich dětí.

Pavla Maříková, zakladatelka programu Fitmami

Kontakty

Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript. +420 724 033 060