Czech English French German Russian

Press

Chcete o nás napsat článek? Skvělé, budeme moc rádi :)

Zde najdete veškeré informace a podklady pro vaše články – tiskové zprávy, fotografie, loga i kontakty na PR.

Tiskové zprávy

fit desatero fitMAMI

fit desatero fitMAMI (.pdf)fitmami logo

Blíží se léto! Buďte v kondici i se svými dětmi!

Je tu jaro a s ním i nejvyšší čas vrátit tělu ztracenou kondici. Chcete konečně zhubnout poporodní kila a dostat se zase do formy? Nebo chcete trávit více času se svým miminkem a obyčejné procházky vás nebaví? Pak si vyzkoušejte lekci fitMAMI® a do sportu se zamilujete.

Ani jako maminka nemusíte zanevřít na štíhlou postavu a dobrou kondici. Zvláště, když už brzy díky teplým slunečním paprskům odhodíme přebytečné svršky a zamíříme na pláž. Tatam jsou doby, kdy jste si musely kvůli cvičení složitě shánět hlídání, platit chůvu nebo jste přemýšlely, jestli stihnete skupinovou hodinu aerobiku, když jsou děti zrovna zvyklé jít spát. Už se nemusíte nutit do cvičení u televize, když vám chybí potřebná motivace. Máme pro vás komplexní recept, díky kterému zhubnete, cvičení si oblíbíte a navíc budete mít své děti stále u sebe.

Je čas začít

Právě na jaře je čas začít myslet na své tělo, sportovat a vrátit se tak do původní formy. A to díky fitMAMI®. Jde o speciální fitness program pro maminky s dětmi a kočárky. Při kompletním tréninku procvičíte a posilníte celé tělo a užijete si spoustu zábavy. Cvičení je vhodné jak pro maminky po porodu, tak i pro ty se staršími dětmi. Nemusí se bát ani maminky, které nemají žádnou zkušenost se cvičením, ale nudit se nebudou ani ty, které jsou sportovně založené. A nakonec zacvičit s kočárkem si mohou také tatínkové, není to totiž žádná brnkačka.

Vše v jednom

Hodina je koncipovaná jako intervalový outdoorový trénink – aerobní aktivita (zvláště běh) je kombinovaná s posilováním a formováním těla na místě s dětmi i pomůckami. Jednou z těch hlavních je kočárek. A to všechno na čerstvém vzduchu v nádherném prostředí lesů, parků nebo lesoparků. Na starosti vás mají teoreticky i prakticky proškolené cvičitelky fitMAMI®, které svou prací žijí. Nemálo z nich proto pro své klienty připravuje nad rámec hodin další sportovní akce, víkendové pobyty a zábavné programy. Při cvičení fitMAMI® zhubnete a zároveň poznáte stejně smýšlející maminky. Vzniknout tak mohou i dlouhodobá přátelství.

Plus i pro děti

V dnešní uspěchané době je stále méně dětí aktivních a ve velkém je začíná trápit nadváha. Děti jsou sice počítačově nadané, ale jen málokteré běhají celé dny po venku, jak jsme byli zvyklí my. Sportem v lesoparku společně s dalšími maminky předáváte svým dětem obraz aktivního života. Miminko je od raného věku zvyklé hýbat se, pobývat na čerstvém vzduchu a učí se i sociálnímu kontaktu. S dospělými, ale i s dětmi.

fitMAMI® desatero pro maminky s dětmi:

 1. Cvičení by měla být zábava, a to jak pro vás, tak i pro vaše děťátko. Už dávno neplatí, že pokud chcete cvičit, musíte řešit i hlídání.
 2. Ve dvou (a více) se to lépe táhne. Spojte se proto při cvičení s dalšími maminkami. Vy můžete společně cvičit, motivovat se a podporovat a vaše děti si budou spokojeně hrát.
 3. Pokud se sportem začínáte – cvičte buď s trenérem nebo cvičitelkou. Správně vás povedou a budou vás motivovat.
 4. Vytvořte si plán cvičení a odměňujte se za jeho dodržování.
 5. Ruku v ruce na cestě za krásným tělem společně se cvičením stojí také správná strava. Nejen na léto ji odlehčete a zařaďte více zeleniny a ovoce.
 6. Cvičení přizpůsobte své kondici a nepřehánějte. Většina maminek se hned ze začátku snaží, co nejrychleji zbavit poporodních kil. A to může snadno vést z vyhoření. Raději postupujte po malých krůčcích.
 7. Nezapomínejte na relax a odpočinek.
 8. Jednou za měsíc vyzkoušejte novou sportovní aktivitu. Třeba najdete tu, která vás chytne na celý život.
 9. Motivujte se – zapojte se do sportovních výzev nebo si svou vlastní výzvu vytvořte sama. Dáte za měsíc 50 naběhaných kilometrů? Ujedete za víkend 70 km na kole? Budete cvičit každý večer posilovací cviky na břicho a postupně navyšovat zátěž? Je to jen na vás …
 10. A zapomeňte na výmluvu, že s miminkem máte pohybu dost – jde o pohyb jednostranný a nevyvážený. Pokud chcete opravdu zhubnout a být v kondici, chce to cílený komplexní trénink se správným vedením – třeba právě fitMAMI®.

 

První fitness program pro maminky s dětmi FITMAMI®

První fitness program pro maminky s dětmi FITMAMI® (.pdf) fitmami logo

Sportovní program pro maminky FITMAMI … s dětmi v kondici!

FITMAMI je fitness trénink pro všechny aktivní maminky, které se chtějí udržet v kondici a přitom strávit smysluplný čas se svými dětmi nebo miminky.
Máte doma malé miminko a chcete shodit poporodní kilogramy? Rády byste cvičily, ale nemáte hlídání a samotnou doma vás cvičit nebaví? Nechcete svoje děťátko opouštět ani na chvilku? Přidejte se k ostatním maminkám a vyzkoušejte program FITMAMI.

FITMAMI je program pro maminky (tatínkové jsou také vítáni) a jejich miminka nebo malé děti (cca do 4 let). Lekce jsou určené především pro maminky, které se chtějí dostat znovu do kondice, získat štíhlou postavu a přitom nemají čas nebo možnost chodit na „klasické“ cvičení do fitness centra nebo posilovny. FITMAMI umožňuje maminkám cvičit ve společnosti jejich dětiček a občas je „využít“ i pro zintenzivnění cvičení jako zátěž. (Spolu s tím, jak se bude zlepšovat vaše kondice, poroste i zátěž, se kterou budete cvičit.)

Cvičení FITMAMI je rozděleno do dvou základních typů lekcí, a to: FITMAMI BASIC a FITMAMI OUTDOOR.

FITMAMI OUTDOOR – lekce probíhající v parku, popř. v lese s kočárky. Lekce je koncipovaná jako intervalový trénink, který střídá aerobní a silovou složku – běh s kočárky, posilování v prostoru, posilování na místě s dětmi i pomůckami. Je určená maminkám, které již mají alespoň základní zkušenost se cvičením (před nebo po porodu).

FITMAMI BASIC – lekce probíhající v tělocvičně, popř. fitness centru, je určená hlavně začínajícím maminkám a těm, které dlouho necvičily. Lekce zahrnuje úvodní zahřátí – jednoduché aerobní kroky, tanečky, poskoky, posilování s dětmi i s cvičebními pomůckami, zklidnění a protažení.

Ve FITMAMI je pro na prvním místě především pohoda miminek a dětí. Celé cvičení je proto zpestřeno různými říkankami, básničkami a zpíváním. (Maminky si tím navíc mohou kontrolovat, zda se stále pohybují v aerobním pásmu …) V případě FITMAMI OUTDOOR se navíc neustále pohybujeme z místa na místo, což děti zaujme již samo o sobě. Pokud mají děti hlad, nudí se nebo se jim cokoliv nelíbí, snažíme se v první řadě uspokojit potřeby dítěte a teprve potom pokračujeme ve cvičení. Není problém kdykoliv miminko nakojit, přebalit, pochovat apod. I proto je vhodné přinést si s sebou několik hraček, které má dítě rádo, popř. svačinku pro staršího sourozence.

Více informací najdete na www.fitmami.cz

Rozhovor s autorkou programu FITMAMI®

Rozhovor s autorkou programu FITMAMI® (.pdf) fitmami logo

Rozhovor s autorkou programu FITMAMI® Pavlou Maříkovou

Velká většina maminek má po porodu dilema – chtějí shodit kila, která nabrala v těhotenství, ale nemají možnost hlídání nebo se jim nechce chodit cvičit po večerech, kdy by raději trávily čas se svým partnerem.
FITMAMI je program, který toto dilema rychle a snadno vyřeší! Cvičte a sportujte společně během dne, při vaší dříve obyčejné a mnohdy nudné procházce.
Domů se vrátíte nabitá energií, optimismem a spokojené bude i vaše děťátko.
Přinášíme vám rozhovor s autorkou programu FITMAMI® - maminkou dvou dětí – Lilianky a Samuela – bez nich by celý program FITMAMI® nikdy nevznikl.

Jak Vás napadlo pořádat cvičení pro maminky?

Velmi jednoduše. Když se mi narodila starší dcera Lilianka, zjistila jsem, že možností, jak mohou maminky sportovat i společně se svými malými dětmi, příliš není. Zvlášť pokud nemají možnost neomezeného hlídaní babičkami apod. Sport byl vždy důležitou součástí mého života a nedovedla jsem si představit, že bych třeba jen den něco nedělala. Před narozením dcerky jsem pracovala jako instruktorka ve fitku a osobní trenérka a pohyb mi skutečně scházel. Bezcílné procházky s kočárkem mne příliš nebavily, proto jsem začala jezdit s kočárkem na bruslích. Chyběla mi ale parta, další maminky, zkrátka někdo s kým bych mohla sportovní nadšení sdílet. Jednoho dne – to byl Liliance asi půl rok – jsem si řekla, proč vlastně nevytvořit sportovní program, který by probíhal převážně na čerstvém vzduchu, maminky by mohly cvičit společně s dětmi, nemusely by řešit hlídání a místo procházky by tak absolvovaly kompletní sportovní trénink. A první lekce FITMAMI byla na světě. Nejdříve jsem cvičila jen s pár kamarádkami, později se přidávaly další a další maminky a nyní – po pěti letech fungování FITMAMI cvičíme v téměř 40 městech po České republice.

Kolik času vám zabere cvičení a jak je to s cvičením v zimních měsících?

V zimě dál pokračují některé lekce FITMAMI OUTDOOR neboli cvičení s kočárky venku, jiné lekce probíhají uvnitř v tělocvičně formou FITMAMI INDOOR. Maminka má tedy možnost si sama vybrat, zda chce cvičit venku nebo v teple vevnitř. Já sama preferuji i v zimě cvičení venku, protože pohyb na čerstvém vzduchu byl a je jednou z hlavních myšlenek FITMAMI. Navíc si myslím, že většina maminek půjde na procházku s kočárkem ven tak či tak, proto proč to rovnou nespojit i se cvičením, že? Lekce FITMAMI trvá zpravidla 60 minut a je na každém, zda bude cvičit 1x týdně nebo třeba každý den. Aby maminka viděla výsledky a skutečně cítila, že se její fyzická kondice zlepšuje, doporučuji cvičit alespoň 2 – 3x týdně.

Co můžou maminky očekávat od cvičení s kočárkem?

Především skvěle protažené a procvičené tělo, pohyb na čerstvém vzduchu a také příjemně strávený čas se svými dětmi a dalšími maminkami. Lekce FITMAMI mají jednotnou strukturu, která se skládá z bloků běhu s kočárkem, posilování problematických partií u kočárku nebo mimo něj, her a cvičení s dětmi a samozřejmě také strečinku neboli protažení. Lekce je uzpůsobená kondici maminek, takže se rozhodně nemusíte bát, že byste ji nezvládla. FITMAMI může cvičit jak maminka, která nikdy nesportovala, tak i zkušená sportovkyně.

Jaké výhody má cvičení fitmami?

Těch výhod je hned několik, zmíním zde těch 5 hlavních:

1. PRO VÁS – dostanete kompletní aerobní i posilovací trénink zaměřený na ženské problematické partie a svaly ochablé po těhotenství a porodu - to vše za přítomnosti vašeho dítěte, nemusíte řešit hlídání a vydávat peníze za chůvu, naučíte se jak cvičit s dítětem i doma

2. PRO DÍTĚ – váš potomek si již odmalička upevňuje zdravé návyky a lásku k pohybu, při společném cvičení se rozvíjí jeho motorický vývoj

3. PRO VÁS A DÍTĚ – hry a interaktivní cvičení je zaměřeno na upevnění pouta mezi vámi a děťátkem, jedinečná příležitost jak smysluplně strávit volný čas

4. PRO VÁS A OSTATNÍ MAMINKY – poznáte další maminky, získáte kamarádky se stejně starými dětmi, máte možnost podělit se o vaše rodičovské zkušenosti i starosti s ostatními, naučíte se dětské říkanky a básničky

5. PRO VAŠE DÍTĚ A OSTATNÍ DĚTI – FITMAMI poskytuje jednu z prvních příležitostí, kdy se vaše dítě setká se stejně starými vrstevníky, během cvičení se učí spolupracovat a pomáhat

Jaký je rozdíl mezi fitmami a fit4mimi?

FITMAMI lekce jsou určené pro maminky po porodu – tedy s miminky i staršími dětmi. Horní věkovou hranici dětí nijak neomezujeme, protože to není příliš podstatné. Podstatný není ani kočárek. Běžně s námi chodí cvičit maminky s dětmi, které kočárkům již dávno odrostly a samy kolem nás „drandí" na srážedlech nebo koloběžkách.

Oproti tomu lekce FIT4MIMI jsou určené těhotným maminkám, které chtějí zůstat aktivní i s bříškem a navíc chtějí cvičit na čerstvém vzduchu.

V jak velkých skupinkách cvičení probíhá?

Záleží jak kde a jak kdy. Někdy se na lekci sejdou 3 – 4 maminky, jindy jich je 10 i více. V průměru však chodí okolo 8 maminek. Takto malá skupinka má velkou výhodu – instruktorka může dobře kontrolovat správné provedení cviků u všech maminek a navíc se utvoří dobrá parta a navážou skvělá přátelství.

Je cvičení pouze pro maminky z Prahy, anebo si maminky mohou přijít zacvičit i v jiných městech?

Aktuálně si maminky mohou zacvičit FITMAMI v Praze a na dalších téměř čtyřiceti místech v ČR. A jestli u vás ještě necvičíme, není nic lehčího než se do předcvičování pustit sama – naše cvičitelky FITMAMI jsou z 99% aktivní maminky s dětmi a zbývající 1% tvoří první odvážný tatínek – náš první instruktor FITMAMI ze Zlína.

Pořádáte i víkendové pobyty, jaká je jejich hlavní náplň?

Sportovní víkendové akce pořádáme hned několikrát do roka, v létě se jezdí s FITMAMI cvičit k moři a v zimě sportovat na hory. Náplň těchto akcí je daná jednoduše – sportovat a přitom se dobře bavit, užít si čas s dětmi a po sportovních aktivitách si odpočinout např. na masáži, večerním grilování nebo třeba jen u posezení s vínem. Kromě FITMAMI si zde maminky mohou vyzkoušet různé cvičební styly od Zumby, přes aerobic, až po jógu a pilates, program zahrnuje i plavání s miminky nebo např. výuku babymasáží.

Kdo se může stát cvičitelkou?

Cvičitelkou FITMAMI se může stát prakticky kdokoliv - samozřejmě, že je pouze ku prospěchu věci, když jde o maminku s dítětem, ale ani to není podmínkou. Mnohem důležitější je správné nadšení, vztah ke sportu, dobrá fyzická kondice a aktivní přístup k životu obecně. Jak se stát cvičitelkou FITMAMI zjistíte snadno zde: http://www.fitmami.cz/stante-se-cvicitelkou-fitmami/

Jaké chystáte novinky do budoucna?

Novinek chystáme hned několik, ale nerada bych je prozrazovala předem, než spatří světlo světa. Nechte se proto překvapit ... rozhodně se máte na co těšit.

5 důvodů, proč cvičit za přítomnosti dětí

5 důvodů, proč cvičit za přítomnosti dětí (.pdf) fitmami logo

5 DŮVODŮ, PROČ CVIČIT SPOLEČNĚ S DĚTMI

Vztah k pohybu a sportu si děti budují již odmalička a jedním z prvních vzorů jsou pro ně rodiče. Budete-li vy sama žít aktivně, je mnohem menší pravděpodobnost, že vaše dítě bude lenivé a bude mít problémy s nadváhou. Předávejte proto svým dětem radost z pohybu co nejčastěji a začněte třeba právě teď.

Sportovní program FITMAMI, první fitness trénink pro všechny aktivní maminky, které se chtějí udržet v kondici a cvičit zároveň se svými dětmi na čerstvém vzduchu, vám v tom pomůže.

Máte doma malé miminko a chcete shodit poporodní kilogramy? Rády byste cvičily, ale nemáte hlídání a samotnou doma vás cvičit nebaví? Nechcete svoje děťátko opouštět ani na chvilku? Nudí vás procházky s kočárkem? Chcete příjemně strávit čas se svým děťátkem a zároveň ho i smysluplně využít? Přidejte se k ostatním maminkám a vyzkoušejte program FITMAMI!

FITMAMI je program pro maminky (tatínkové jsou také vítáni) a jejich miminka nebo malé děti (cca do 4 let). Lekce jsou určené především pro maminky, které se chtějí dostat znovu do kondice, získat štíhlou postavu a přitom nemají čas nebo možnost chodit na „klasické“ cvičení do fitness centra nebo posilovny. FITMAMI umožňuje maminkám cvičit ve společnosti jejich dětiček a občas je „využít“ i pro zintenzivnění cvičení jako zátěž. Od jara do podzimu probíhají lekce FITMAMI OUTDOOR v parcích nebo lesoparcích. Lekce je koncipovaná jako intervalový trénink, který střídá aerobní a silovou složku – běh s kočárky, posilování v prostoru, posilování na místě s dětmi i pomůckami.

Ve FITMAMI je pro na prvním místě především pohoda miminek a dětí. Celé cvičení je proto zpestřeno různými říkankami, básničkami a zpíváním. (Maminky si tím navíc mohou kontrolovat, zda se stále pohybují v aerobním pásmu …) V případě FITMAMI OUTDOOR se navíc neustále pohybujeme z místa na místo, což děti zaujme již samo o sobě. Pokud mají děti hlad, nudí se nebo se jim cokoliv nelíbí, snažíme se v první řadě uspokojit potřeby dítěte a teprve potom pokračujeme ve cvičení. Není problém kdykoliv miminko nakojit, přebalit, pochovat apod. I proto je vhodné přinést si s sebou několik hraček, které má dítě rádo, popř. svačinku pro staršího sourozence.

5 DŮVODŮ A VÝHOD, PROČ CVIČIT S DĚTMI FITMAMI

1. PRO VÁS – dostanete kompletní aerobní i posilovací trénink zaměřený na ženské problematické partie a svaly ochablé po těhotenství a porodu - to vše za přítomnosti vašeho dítěte, nemusíte řešit hlídání a vydávat peníze za chůvu, naučíte se jak cvičit s dítětem i doma

2. PRO DÍTĚ – váš potomek si již odmalička upevňuje zdravé návyky a lásku k pohybu, při společném cvičení se rozvíjí jeho motorický vývoj

3. PRO VÁS A DÍTĚ – hry a interaktivní cvičení je zaměřeno na upevnění pouta mezi vámi a děťátkem, jedinečná příležitost jak smysluplně strávit volný čas

4. PRO VÁS A OSTATNÍ MAMINKY – poznáte další maminky, získáte kamarádky se stejně starými dětmi, máte možnost podělit se o vaše rodičovské zkušenosti i starosti s ostatními, naučíte se dětské říkanky a básničky

5. PRO VAŠE DÍTĚ A OSTATNÍ DĚTI – FITMAMI poskytuje jednu z prvních příležitostí, kdy se vaše dítě setká se stejně starými vrstevníky, během cvičení se učí spolupracovat a pomáhat

NOVINKA - Fitness program pro těhotné ženy v přírodě

NOVINKA - Fitness program pro těhotné ženy v přírodě (.pdf) fitmami logo

První outdoorový sportovní program pro těhotné maminky FIT4MIMI® aneb Lekce pro těhotné maminky v přírodě na čerstvém vzduchu

Jste těhotná a čekáte své vytoužené miminko? Chcete se i nadále udržet v kondici a dopřát sobě i miminku to nejlepší? Máte ráda pohyb na čerstvém vzduchu? Nevíte, jak v těhotenství cvičit a sportovat, abyste děťátku neublížila? Pak je novinka a speciální těhotenský program FIT4MIMI® určen právě pro Vás!
Jako první v České republice přichází FITMAMI® s outdoorovými lekcemi v přírodě pro nastávající maminky - FIT4MIMI®!
Pohyb na čerstvém vzduchu je prospěšný, jak pro budoucí maminku, tak i miminko, které zatím nosí v bříšku. Pro všechny nastávající maminky jsme proto sestavili speciální program cvičení, který se skládá z chůze, lehkého posilovacího cvičení (zaměřeného na partie a svalové skupiny, které mohou v těhotenství ochabovat), strečinku (protažení partií přetížených zvyšující se váhou) a balančního cvičení, říká autorka programu FIT4MIMI® Pavla Maříková. Na rozdíl od jiných lekcí klasického těhotenského cvičení, ale lekce probíhají venku v parku tzn. na čerstvém vzduchu a v příjemném prostředí.

Velkou výhodou lekcí FIT4MIMI® je také fakt, že je mohou navštěvovat i maminky společně se svým starším potomkem v kočárku. „Vím, že mnoho maminek, které čekají své druhé nebo třetí dítko mají jen velmi omezené možnosti, jak se na těhotenské cvičení dostat, pokud nemají možnost hlídání. Program FIT4MIMI® umožňuje nastávajícím maminkám cvičit společně se svým starším dítětem v kočárku,“dodává Pavla Maříková. Navíc tak maminka skloubí příjemné s užitečným – „obyčejnou“ procházku přetvoří v příjemné protažení a posílení těla, které udělá dobře jim i miminku v bříšku.“

Proč navštěvovat lekce FIT4MIMI®?
 • Chcete se udržet v kondici i během těhotenství?
 • Nechcete přestat sportovat, ale zároveň chcete mít jistotu, že cvičíte správně?
 • Milujete pohyb na čerstvém vzduchu a chcete si ho dopřát i nyní?
 • Hledáte profesionálně vedený trénink právě pro toto životní období?
 • Nechcete v těhotenství přibrat zbytečná kila navíc?
 • Hledáte nové kamarádky, které právě prožívají podobné pocity jako vy?
 • Nebaví vás "klasické" těhotenské cvičení?
 • Navštěvovali jste lekce FITMAMI®, ale nyní čekáte další miminko a chcete ve cvičení pokračovat?
Pak neváhejte a lekce FIT4MIMI® vyzkoušejte.

Každá lekce FIT4MIMI® obsahuje také 20ti minutovou přednášku vedenou zkušenou dulou na téma těho-tenství, porod a šestinedělí. Maminky si tak nejen zacvičí, ale mají možnost zkonzultovat své starosti a obavy a připravit se na porod miminka.

Lekce FIT4MIMI® jsou sestavené ve spolupráci se zkušenými fyzioterapeuty a vedou je pouze speciálně vyškolené cvičitelky, které mají z velké většiny již samy zkušenost s těhotenstvím. FIT4MIMI® lekce jsou určené pouze maminkám s bezproblémovým průběhem těhotenství, které mají cvičení schválené lékařem.

Bližší informace a rozvrh lekcí programu pro těhotné FIT4MAMI® naleznete na www.fitmami.cz

Foto pro média

Obrazový materiál je možné použít pouze při dodržení uvedení zdroje - u každé použité fotografie je nutné jako zdroj uvést „fitmami.cz“

Kopírování obrázků za účelem dalšího šíření nebo komerčního využití je bez výslovného písemného souhlasu Pavly Maříkové zakázáno.

Fotografie v tiskovém rozlišení ke stažení zde (.zip)

Logo ke stažení

Logo v tiskovém rozlišení ke stažení zde (.zip)

Kontakt pro média

Potřebujete více informací, chcete se na cokoliv zeptat?

Kontaktujte nás:

Public relation

Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.

Tel.: 724 033 060

Chcete získávat aktuální novinky e-mailem?
Pokud ano, zadejte svůj e-mail
Fitmami logo

Co je Fitmami?

FITMAMI® je prvním sportovním programem v ČR, který se zaměřuje nejenom na cvičení s kočárky pro maminky s dětmi a miminky, ale i na outdoorové cvičení pro těhotné ženy. Na čerstvém vzduchu a ve společnosti dalších aktivních maminek. Procvičíte si nejen celé tělo, ale užijete si také spoustu zábavy - to vše ve společnosti vašich dětí.

Pavla Maříková, zakladatelka programu Fitmami

Kontakty

Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript. +420 724 033 060