Czech English French German Russian

Všeobecné a obchodní podmínky

Přihlášení na kurz, školení, pobytové akce apod.

Na všechny kurzy, semináře, školení či pobytové akce (dále již jen "akce")  je možné přihlásit se zasláním přihlášky, která je ke stažení na webových stránkách u konkrétní akce. Veškeré detaily můžete řešit buď mailem nebo telefonicky na v přihlášce uvedených kontaktech. Po obdržení přihlášky Vám potvrdíme mailem její přijetí a rezervaci místa. Pokud je akce obsazena, vyhrazujeme si právo Vaši přihlášku na danou akci nepřijmout a samozřejmě Vám obsazenost akce oznámit. Přihlášením zároveň souhlasíte s těmito všeobecnými, obchodními a storno podmínkami.

Zrušení účasti

V případě, že se dané akce nemůžete z jakéhokoli důvodu zúčastnit, je nutné nám to oznámit opět buď mailem nebo telefonicky co nejdříve ohlásit. Pouhé nezaplacení akce nestačí. Na všechny akce fitMAMI se vztahují storno podmínky, které najdete zde: 

Storno podmínky kurzů, seminářů, školení a pobytových akcí fitMAMI® 

 

Podmínky účasti na kurzu

Podmínkou pro absolvování jakékoliv akce fitMAMI  je dosažení věku 18 let a to nejpozději v den před pořádaným kurzem.  Děti do 18ti let se mohou akce zúčastnit pouze v doprovodu svého zákonného zástupce. Druhou podmínkou je dobrý zdravotní stav všech účastníků včetně dětí.

Platba

Platbu je nutné uhradit do 14 dnů od závazného přihlášení (zaslání přihlášky) nebo do 14 dnů před konáním konkrétní akce a to podle situace, která nastane dříve. Platba se hradí na účet, který zasíláme po obdržení přihlášky mailem pod variabilním symbolem, kterým je uveden na přihlášce. Po obdržení platby Vám zašleme potvrzení o příjmu platby. Pokud potřebujete vystavit na akci fakturu, je nutné nahlásit tuto skutečnost před platbou tak, abychom Vám vystavili a zaslali fakturu předem se všemi potřebnými náležitostmi.

Informace a pokyny k akci

Pokyny k akci přijdou každému účastníkovi na jím zadanou e-mailovou adresu cca týden před konáním akce.

Odpovědnost

Každý účastník absolvuje jakoukoliv akci fitMAMI na vlastní odpovědnost. Toto stvrzuje vyplněnou přihláškou a úhradou platby, čímž zároveň vyjadřuje vůli se akce zúčastnit a potvrzuje přihlášením souhlas s všeobecnými, obchodními i storno podmínkami. Zároveň stvrzuje, že se bude výhradně řídit pokyny lektora nebo organizátora akce. Za děti do 18 let zodpovídá v plné míře během akce jejich zákonný zástupce. 

Pojištění

Pro sportovní kurzy a školení v ČR nepotřebujete žádné zvláštní pojištění, ošetření lékařem je řešeno v rámci všeobecného zdravotního pojištění, které si každý občan ČR hradí. Pro Váš klid a jistotu doporučujeme sjednat si úrazové připojištění (pokud ho již nemáte nebo pokud ho neřeší Vaše životní nebo jiná pojistka) na dobu konání konkrétního kurzu.

Vrácení platby

Pokud máte nárok na vrácení platby z důvodu zrušení akce ze strany fitMAMI, je třeba nám zaslat do 30 dnů od nastalé skutečnosti emailem číslo účtu, kam má být příslušná částka vrácena. Pokud nám číslo účtu nezašlete, částka propadá.

Soutěže 

Pokud není uvedeno jinak, je organizátorem soutěží na webu a sociálních sítích fitMAMI vždy společnost fitMAMI s.r.o. Soutěží se mohou zúčastnit všichni návštěvníci internetového serveru www.fitmami.cz, IG účtu @fitmami.cz popř. FB účtu fitMAMI facebook/fitmami, vždy osoby starší 18 let a s adresou doručování na území České republiky. Soutěžící se zasláním odpovědi přihlašuje do soutěže a současně potvrzuje souhlas s jejími pravidly, které jsou u dané soutěže uvedeny.

Informace

Veškeré informace, které potřebujete, Vám rádi zodpovíme na mailu Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript. .

Účetní a platební údaje fitMAMI s.r.o. (fitMAMI®):

fitMAMI s.r.o.

Zlešická 1852

Praha 4

148 00

IČO:  051 96 582

C 259853 vedená u Městského soudu v Praze

Ochranná známka fitMAMI® je v rejstříku ochranných známek vedeném Úřadem průmyslového vlastnictví v Praze registrována pod č. 304704

Číslo účtu: 2501024253/2010 (FIO Banka) 

Fitmami logo

Co je Fitmami?

FITMAMI® je prvním sportovním programem v ČR, který se zaměřuje nejenom na cvičení s kočárky pro maminky s dětmi a miminky, ale i na outdoorové cvičení pro těhotné ženy. Na čerstvém vzduchu a ve společnosti dalších aktivních maminek. Procvičíte si nejen celé tělo, ale užijete si také spoustu zábavy - to vše ve společnosti vašich dětí.

Pavla Maříková, zakladatelka programu Fitmami

Kontakty

Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript. +420 724 033 060