Czech English French German Russian

Seminář první pomoc u dětí

 •  

  I když si asi všechny maminky přejí, aby se do situace, kdy bude ohroženo zdraví jejich dítěte nedostaly, opatrnosti a předvídavosti není nikdy nazbyt. Právě proto by všechny maminky měly umět poskytnout alespoň základní první pomoc...

  Co se na semináři dozvíte?

  • dítě něco spolkne a to mu uvízne v krku a začne se dusit
  • poraní si hlavu
  • upadne do bezvědomí
  • popálí se v kuchyni
  • má vysoké horečky
  • sní něco, co by nemělo (léky, prášek na praní apod.)
  • bude se topit
  • naučíte se poskytnout základní kardiopulmonární resuscitaci (dech/srdce)
  • a další

  Seminář můžete absolvovat i s vaším dítětem (musíte však počítat s tím, že Vaše pozornost bude více rozptýlena a nebudete se moci plně věnovat přednášce). Doporučujeme přinést s sebou deku nebo podložku, pokud budete chtít sedět s miminkem na zemi, a ne na židli, dostatek hraček, případně svačinku a pití, aby bylo zajištěno pohodlí pro Vás i Vaše děťátko :-)

  Délka semináře:

  2 - 2,5 hod.

  Cena semináře:

  499,- Kč/účastník

  699,- Kč/pár (rodiče)

  Platební údaje:

  Číslo účtu:

  2501024253/2010 (Fio Banka)

  Variabilní symbol:

  datum konání ve tvaru DDMMRRRR

  Kapacita míst je velmi omezená, proto se prosím přihlaste s dostatečným předstihem.

  Přihlášky a informace:

  Adéla Pecháčková tel.: 607 914 005 nebo Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.

 • Lucie Poláchová

  LUCIE POLÁCHOVÁ, DiS


  VZDĚLÁNÍ A PRAXE:
  • Zdravotnický záchranář s mnohaletou praxí u záchranné služby
  • Všeobecná sestra
  • Praxe na urgentním příjmu a dětské jednotce intenzivní a resuscitační péče
  • Lektorka kurzů první pomoci
  Proč školím semináře První pomoc u dětí?
  Jako pro zdravotníka je pro mne první pomoc úplným základem. Po narození svých dětí, jsem se ale začala více pohybovat mezi maminkami a zjistila jsem, jaké mají obavy z úrazů či jiných naléhavých stavů u svých dětí, neboť netuší jak se v daném případě zachovat. Většina z nich spoléhá pouze na linku 155... Co ale dělat ty dlouhé minuty než přijede lékař? Jak se zachovat, když je ohroženo zdraví nebo dokonce život vašeho dítěte? Právě proto, že jsem sama maminkou a zároveň zdravotnicí a záchranářkou, jsem ráda, že mohu své znalosti a zkušenosti předat i vám. A přispět tak třeba k větší sebedůvěře, že když by se něco skutečně stalo, budete vědět, jak reagovat.
 • 2020

  ÚTERÝ 19.1.2021 17:00 - 19:30 MC Řepík, Bendova 5, 163 00, Praha 6 - Řepy, www.mc-repik.webnode.cz/
  PONDĚLÍ 22.2.2021 17:30 - 20:00 Domeček Stromovka, Královská obora 74, Praha 7 - Bubeneč, 170 00, www.domusvitae.cz/kontakty/
  PÁTEK 19.3.2021 17:00 - 19:30 RC Letná, Janovského 24, 170 00, Praha 7 - Holešovicewww.rcletna.cz
 •  

  Sobotní seminář neměl chybičku. Lucie je velmi sympatická, byla perfektně připravená. Líbilo se mi, že jsme dostaly přehledný a srozumitelný materiál k přečtení / nastudování na doma a taky to, že nám Lucie nesdělovala jen suchá fakta, ale prokládala svou přednášku příhodami z vlastní praxe, takže se nám to všechno lépe pamatovalo. A že to vůbec bylo hodně praktické a k věci, žádné "okecávání". Nejlepší ovšem byly telefonní záznamy na konci - sice jsme si trochu poplakaly, ale krásně se tím shrnulo, co jsme se měly naučit a díky emocionálnímu náboji si to určitě všechny budeme dlouho pamatovat. Příjemné bylo taky prostředí a skutečnost, že vše probíhalo v malé skupince. Takže bych dala deset bodů z deseti :-)

  Jana Harperová

   

  Všechny zúčastněné maminky byly moc spokojené - lektorka mluvila věcně, srozumitelně, uváděla příklady z praxe, reagovala okamžitě a erudovaně na dotazy (někdy i velmi neobvyklé :-).
  Paní Malá byla velmi příjemná i lidsky - mluvila "normálně" a s respektem k účastníkům. Kdyby nenavazoval další program, asi by se nám to protáhlo. Mě osobně kurz - i když jsme probírali nepříjemné a smutné věci - uklidnil a povzbudil k tomu, že bych - snad to nebudu potřebovat - ale že bych to zvládla. Zvuková nahrávka telefonické asistované první pomoci na konci byla velmi silnou, ale příjemnou tečkou.

  Dana Poustková, RC Chloumek

   

  Dobrý den, dnes jsem byla na semináři první pomoci v Letnici a ráda bych za něj moc poděkovala. Kurz se mi velmi líbil, svojí náplní a především podáním paní přednášející.

  Petra, Dětský klub Letnice

Přihláška na Seminář První pomoc u dětí

Jméno a Příjmení
Vyplňte prosím své celé jméno…

E-mail
Vyplňte prosím platný e-mail…

Telefon
Invalid Input

Datum a místo konání semináře:
Invalid Input

Vzkaz pro nás (nepovinné)
Invalid Input

Pro registraci musíte souhlasit s podmínkami.

opiště text z obrázku (antispam)
opiště text z obrázku (antispam)   Obnovit ověrovací kódChybně opsaný text z obrázku...

Chcete získávat aktuální novinky e-mailem?
Pokud ano, zadejte svůj e-mail
Fitmami logo

Co je Fitmami?

FITMAMI® je prvním sportovním programem v ČR, který se zaměřuje nejenom na cvičení s kočárky pro maminky s dětmi a miminky, ale i na outdoorové cvičení pro těhotné ženy. Na čerstvém vzduchu a ve společnosti dalších aktivních maminek. Procvičíte si nejen celé tělo, ale užijete si také spoustu zábavy - to vše ve společnosti vašich dětí.

Pavla Maříková, zakladatelka programu Fitmami

Kontakty

Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript. +420 724 033 060