Czech English French German Russian

Odborné školení Cvičení s kojenci a batolaty - termíny pro rok 2021

Staňte se lektorkou cvičení s kojenci a batolaty fitMAMI®  Baby nebo rozšiřte svůj zásobník her a cviků, které můžete s dětmi cvičit doma a rozvíjet tak jejich psychomotorický vývoj. Školení je tedy vhodné i pro samotné maminky :-) 

Nový program fitMAMI a absolutní hit posledních let v rámci vzdělávání fitMAMI. Již stovky absolventů a proškolených lektorek !!!  

ŠKOLENÍ fitMAMI® Baby JE VHODNÉ PRO KOHOKOLIV - MAMINKY, SPORTOVNÍ INSTRUKTORKY, VYCHOVATELKY NEBO DOBROVOLNICE Z MATEŘSKÝCH CENTER APOD. 

P.S. Pokud jste již lektorka cvičení s kočárky fitMAMI®  získáte také nepřeberné množství informací a inspirace, jak můžete oživit své lekce cvičení s kočárky - jak venku, tak především v rámci indoorových lekcí.

 

foto3

 

Školení fitMAMI® Baby je vhodné pro:

 

• pro lektorky fitMAMI®, které mají chuť rozšířit své portfólií lekcí o koncept fitMAMI Baby

• pro všechny, kteří chtějí vést lekce "Cvičení s kojenci" a "Cvičení s batolaty"

• pro maminky, které se chtějí dozvědět více o správném cvičení dětí od narození do cca 5 let

 

 

 Charakteristika školení fitMAMI® Baby:

 

• psychomotorický vývoj dítěte od 0 do 5 let věku a jeho odchylky

• praktické ukázky motorických dovedností (na panenkách, vašich i našich dětech i lektorkách:)

• praktický nácvik manipulace s kojencem a batoletem na panenkách

• praktické osvojení základních cviků a říkanek pro každou věkovou kategorii

• podpora a stimulace pohybových dovedností dítěte do 4 let věku

• využití různých velikostí gymnastických míčů pro cvičení dětí do 1 roku

• vhodné pohybové aktivity s nářadím a náčiním (padák, míče, balonky, ... ) pro děti od 1 roku

 

Poznámka: 

K výuce se budou využívat panenky. Pokud přijdete i se svým děťátkem, určitě si s ním spoustu věcí vyzkoušíte, ale celé školení pravděpodobně nevydrží. Proto si prosím zařiďte osobu, která vaše děťátko pohlídá po dobu, kdy se mu nebudete moci 100% věnovat nebo s ním vyrazí na procházku.

 

nacvik lezeni small

 

NOVINKA 2019 - Nadstavbové praktické workshopy!

Na školení fitMAMI Baby navazují dva praktické workshopy, kde si osvojíte vše, co jste se naučili v rámci školení fitMAMI® Baby a ještě více si rozšíříte praktické dovednosti a zásobník cviků a her. Workshopy jsou rozděleny podle věku dětí, můžete si tak vybrat, jestli chcete vést pouze lekce s miminky, se staršími dětmi nebo umět zkrátka odcvičit děti všechny.

Obsah a termíny praktických workshopů najdete ZDE.

 

 
Pokud jste zvědaví a chcete se mrknout na fotky z již uskutečněných školení fitMAMI® Baby, klikněte sem.
 
 
 

Cena školení fitMAMI® Baby

 

5 990,- Kč (včetně licence a podpory značky fitMAMI®)

(Co to znamená a co od nás získáte?)

2 890,- Kč BEZ licence a zázemí značky fitMAMI® 

 

 

 

Termíny pro rok 2021

 

NEDĚLE 14. 2. 2021 - PRAHA - ON-LINE PŘES GOOGLE MEETS

 

SOBOTA 29.5. 2021 - PRAHA

 

 

 

Reference účastníků školení

"Včera jsem absolvovala školení fitMAMI Baby. Chci za něj moc poděkovat a vyjádřit maximální spokojenost! Spousta informací, ukázky, příjemné lektorky, nebylo co víc si přát. I čas bohatou náplní velmi rychle utíkal. Když sleduji hodiny, je to pro mě známka, že se nudím. Tady jsem je ani sledovat nestihla:-)
Před třemi týdny jsem absolvovala jiné školení metodiky práce s kojenci a batolaty na Moravě. Musím uznat, že jste alespoň o 70 % lepší. Informace jsou podrobnější,mají řád, cítím z nich větší pečlivost při přípravě. Zdraví a děkuje."
 
Jana
 
"Dovolte mi, abych vám touto cestou velmi poděkovala za skvělý kurz! Musím říci, že mě velmi mile překvapila organizace a taktéž komunikace z
vaší strany. (Bohužel se s tímto přístupem v dnešní době často nesetkávám.) Kurz absolutně splnil má očekávání. Lektorky byly báječné, připravené s velmi profesionálním přístupem, ale zároveň dokázaly navodit příjemnou atmosféru a byly velmi otevřené, takže jsem se cítila velice dobře. Oceňuji zaslání materiálu dopředu a taktéž to, že se lektorky v rámci svého času nevěnovaly předčítán z těchto materiálů (na jiných kurzech jsem to zažila), ale byly velmi věcné, názorné a konkrétní prakticky. Osobně jsem jednodenní kurz ocenila a zřejmě nejsem jediná, neboť bych kvůli dětem vícedenní kurz nezvládla.Úplně mě to nadchlo a hlavně se mi velmi líbí, že psychomotorický vývoj miminka a tedy naše péče o něj a manipulace s ním jsou velmi důležitým faktorem olivňujícím jeho další život, a tak se mi mé zkušenosti jako lektorky Pilates dospělých krásně prolínají s cvičením s miminky a naopak. Líbí se mi, že vše má smysl, a že tak mohu maminkám názorně a prakticky vysvětlit, jaký význam cvičení s miminky v jejich životě má. Tímto ještě jednou děkuji za úžasný den a kvalitu, se kterou kurz poskytujete. Zdravím i lektorky a přeji Vám všem mnoho úspěchů."
 
Míša
 

Přihláška na školení fitMAMI Baby

Jméno a Příjmení
Vyplňte prosím své celé jméno…

E-mail
Vyplňte prosím platný e-mail…

Telefon
Invalid Input

Datum narození:
Invalid Input

Adresa
Invalid Input

IČO: (* v případě, že chcete vystavit fakturu)
Invalid Input

O jaký termín školení máte zájem? Chcete školení s licencí?
Invalid Input

Pro registraci musíte souhlasit s podmínkami.

opiště text z obrázku (antispam)
opiště text z obrázku (antispam)   Obnovit ověrovací kódChybně opsaný text z obrázku...

 
Bližší info na: Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript. (Adéla Pecháčková, tel.: 607 914 005)
 
 
 

 

Chcete získávat aktuální novinky e-mailem?
Pokud ano, zadejte svůj e-mail
Fitmami logo

Co je Fitmami?

FITMAMI® je prvním sportovním programem v ČR, který se zaměřuje nejenom na cvičení s kočárky pro maminky s dětmi a miminky, ale i na outdoorové cvičení pro těhotné ženy. Na čerstvém vzduchu a ve společnosti dalších aktivních maminek. Procvičíte si nejen celé tělo, ale užijete si také spoustu zábavy - to vše ve společnosti vašich dětí.

Pavla Maříková, zakladatelka programu Fitmami

Kontakty

Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript. +420 724 033 060