Czech English French German Russian

Reference cvičitelek FITMAMI

"Chtěla jsem ještě jednou poděkovat za úžasné školení fitMAMI Basic, které jsem absolvovala v Brně. I když to byl dost náročný den, pod vedením školitelky Petry jsem si ho moc užila. Prostě super školení a už se těším na Inspiro den 2016 ve Vsetíně!"

Martina Polášková, instruktorka fitMAMI® Frenštát pod Radhoštěm

 "Musím Ti ještě jednou moc poděkovat! Opravdu moc! Je středa večer, a já jsem stále od pondělí plná energie a elánu (mohla bych ho opravdu rozdávat!). Mám pocit, že ani nepotřebuji spát :-) Včera jsem tady seděla do rána a upravovala si letáčky, vyplňovala formulář a řešila jsem ideální místečko pro cvičení - prostě teď nemám v hlavě nic jiného než fitMAMI :-) To byl tak skvělý den! A ta první hodina cvičení - normálně jsem chvílemi litovala, že nejsem z Prahy, že si na Tvou hodinu fitMAMI čas od času nemohu přijít zacvičit :-) 

Celý den byl opravdu skvělý, a to překvapení v podobě fotografa to mě též nadchlo... psala bych jen stále slova chvály a díků a stejně by to nevystihlo to, s jakým úžasným pocitem jsem ze školení fitMAMI odjížděla!

Takže na závěr moc děkuji, že jsi takový super projekt vymyslela :-) A hlavně děkuji za to, že jsem se mohla stát lektorkou!!!"

Petra Mikulková, instruktorka fitMAMI® Hradec Králové

"Školení se mi moc líbilo! Proběhlo v kamarádské atmosféře a vyměnily jsme si s holkama spoustu zajímavých informací. Samozřejmě nejvíce o projektu fitMAMI přímo od Péti, ale i další holky přispěly zajímavými tipy ohledně cvičení.Takže i zde se projevila jedna z předností a benefitů fitMAMI, a to je sdílení informací mezi instruktorkami. Praktická ukázka lekce fitMAMI s Peťou byla super a nabyla mě energií.Super bylo, že celý den se mnou mohla být i celá rodinka - dcerku Klárku vzorově hlídal manžel;-). Co se týče naší školitelky Peti byla super! Usměvavá, příjemná a znalá v oblasti cvičení a zodpověděla i tu největší prkotinu, na kterou jsem se ptala :). Byla to první tvář fitMAMI, kterou jsem poznala a musím říct, že celý projekt velice dobře prezentuje!"

Jana Kmetová, instruktorka fitMAMI® Modřice

"Milá Pavli, chtěla bych Ti moc poděkovat za úžasný pondělní den a celé školení fitMAMI, ze kterého jsem odcházela nabitá energií a štastná, prostě maximálně spokojená, že jsem se stala součástí fitMAMI :-) a můj 3 měsíční Tomášek si to také náležitě užíval!

Jsi pro mě inspirací a je vidět, že vše děláš srdcem. FitMAMI je pro mne velká příležitost a už se těším na svoji první hodinu."

Děkuji Ti!

Eva Prosecká, instruktorka fitMAMI® Klecany a Zdiby


"Školení bylo naprosto super! Lektorka Petra měla vše perfektně připravené. Probraly jsme úplně všechno, dozvěděly jsme se spoustu nových věcí a k tomu jsme se i HODNĚ nasmály. Lekce v parku byla kouzelná, Lužánecký park v Brně je úžasný. Zázemí mateřinky, kde jsme probíraly teoretickou část taky super, bylo tam úplně všechno. Takže shrnuto - školení fitMAMI je na 1*!"

 

"Máte to dobře zmáklé holky, spolupráce jedna báseň."

 

Lucie Malá, instruktorka fitMAMI® Vsetín

 

"Ahoj Pavlo, pořád nadšeně vstřebávám pocity ze včerejšího školení. Bylo to moc fajn!"

Ivana Konopová, instruktorka fitMAMI® Domažlice

 

"Školení bylo super!!!! Myslím, že nebudu mluvit jen za sebe když řeknu, že lektorka Petra, která školení vedla, e SUPER ŽENSKÁ! I když toho za celý den bylo fakt hodně, tak ani ke konci školení Péťa nezavřela pusinu a sršela energií! Moc jsem si školení užila... Byla to krásná sobota a jelikož jsem přijela bez dětí, tak jsem si i odpočinula :) Už se moc těším na svou první hodinu!"

Markéta Götz, instruktorka fitMAMI® z Ostravy

"Milá Pavli, fitMAMI školení bylo super, tvá lekce cvičení a všechny cviky jsou tak variabilní, krásně to plyne bez zádrhelů :-). Část o vývoji a cvičení miminek je taky perfektní, stejně tak obecný blok o pohybu a správném cvičení - moc příjemné. Moc děkuji za skvěle strávený den."

Andrea Žídková, instruktorka FITMAMI® Úvaly a Pitkovice

 

 „Fitmami mi zachránilo zdravý rozum, vrátilo mi sebedůvěru a pomohlo mi v novém prostředí nalézt spoustu kamarádek pro mě i mé děti. Z koníčku se stala zajímavá pracovní zkušenost, při které mohu mít své malé děti stále s sebou. Mám zpět důvěru sama v sebe, že se dokážu prosadit. Navíc je skvělé, že výsledky své práce mohu vidět již za několik týdnů. Vždy mám velkou radost, když vidím zpocené tváře maminek s veselými endorfiny v krvi spokojené, že pro sebe něco udělaly. To je pro mě hlavní motivací vyběhnout do parku, i když sněží, i když hřeje sluníčko."

Michaela Petrovič, instruktorka fitMAMI® Praha

 

„Školení FITMAMI pro mě bylo hlavně příjemně stráveným dnem ve společnosti maminek a jejich dětí. Ukázkové lekce OUTDOORového cvičení mě příjemně překvapily svou intenzitou. Myslím, že přesně tohle maminky na mateřské potřebují! Zapomenout na denní starosti a věnovat se chvilku sobě a svému tělu :-) O programu FITMAMI vím už dlouho, ale až teď, po zkušenostech s vedením lekcí pro rodiče a děti, jsem nějak dospěla k tomu, že bych se chtěla věnovat dětem a rodičům i trošku jinak... Na mateřské funguji jako lektorka různých forem cvičení pro dospělé, a tak se těším, že i lekce FITMAMI zařadím do svého rozvrhu a moc se na ně těším. Hlavně proto, že probíhají venku! :-)

Ing. Romana Pokorná, instruktorka fitMAMI® Brno

 

„Ahoj Pavlo, jen jsem chtěla ještě jednou poděkovat za úžasné školení !!! Moc mě motivovalo, a už jsem moc natěšená na vše, co jste pro nás tak úžasně připravili a na zážitky spojené se začátkem cvičení. Karolínka se mi celou noc budila potvůrka jedna, ale prý i jí se školení fitMAMI® moc líbilo:-). Jen si musí zvyknout na větší společnost, která ji i teď na lekcích fitMAMI® společně s maminkou čeká.“

Bára Brožová, Instruktorka fitMAMI® 

 

„Stát se instruktorkou FITMAMI jsem se rozhodla, protože mě cvičení baví a je součástí mého života. Věnovat se svému koníčku a při tom být se svým děťátkem je úžasná věc. Před tím,než jsem nastoupila na mateřskou dovolenou jsem pracovala pro mezinárodní společnost, pořád bylo co dělat, cestovala jsem... Neumím moc sedět doma sama a nic nedělat. Setkávat se s maminkami , povídat si s nimi, předávat jim radost prostřednictvím cvičením- co více si přát? :) Jsem ráda, že se díky FITMAMI můžu realizovat během mateřské /rodičovské dovolené/." 

Petra Brabcová, instruktorka fitMAMI® Brno

 

 „Stát se cvičitelkou fitMAMI® mě napadlo po tom, co jsem po dvou dětech přestala téměř sportovat :-) A to i přesto, že jsem předtím byla velmi aktivní sportovkyně. Ráda bych se spolu s ostatními maminkami vrátila do kondice, aby pro mě každý můj závod na horském kole nebyl jen utrpením ;-). Také mě na fitMAMI nadchlo, že cvičení probíhá venku, protože přírodu a čerstvý vzduch mám moc ráda. Během dne jsem si připomněla pár zapomenutých věcí, ale získala i úplně nové a zajímavé informace ohledně cvičení a sportu vůbec. Byl to skvěle strávený den s velkým bonusem do budoucna."

Šárka Jašková, Instruktorka fitMAMI® z Brna

 

 

 

Chcete získávat aktuální novinky e-mailem?
Pokud ano, zadejte svůj e-mail
Fitmami logo

Co je Fitmami?

FITMAMI® je prvním sportovním programem v ČR, který se zaměřuje nejenom na cvičení s kočárky pro maminky s dětmi a miminky, ale i na outdoorové cvičení pro těhotné ženy. Na čerstvém vzduchu a ve společnosti dalších aktivních maminek. Procvičíte si nejen celé tělo, ale užijete si také spoustu zábavy - to vše ve společnosti vašich dětí.

Pavla Maříková, zakladatelka programu Fitmami

Kontakty

Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript. +420 724 033 060