Mladé maminky zůstávají fit

Cvičení s miminky
3 - 6 měsíců

Podpořte své miminko ve správném psychomotorickém vývoji a užijte si společný čas aktivně.

O lekci

Podpořte své miminko ve správném psychomotorickém vývoji a užijte si společný čas aktivně.
V rámci cvičení se naučíte s malým miminkem správně manipulovat, podpoříte ho k tomu, aby zaujalo symetrickou polohu na zádech, bylo stabilní na prvním i druhém vzpřímení a otáčelo se ze zad na bok i na bříško. Využijeme k tomu dětské říkanky, velké i malé míče a oblíbené dětské hračky. 
Celá lekce probíhá velmi hravou a přitom smysluplnou formou v malé skupině maminek.

 

Lekci vede: Mgr. Kateřina Doležalová, Ph.D.

Lektorka Kateřina Doležalová je mámou dvou dětí, Mikuláška (2015) a Terezičky (2021). Od dětství je pro ni pohyb vášní a v každém životním období hledá ten typ sportu, který ji naplňuje. Profesně je vyučující na Fakultě tělesné výchovy a sportu, na katedře gymnastiky. Zde učí studenty zdravému, fyziologickému pohybu gymnastického charakteru. 

Věnuje se tvorbě metodického obsahu a trénování všestrannosti malých dětí. Je metodičkou a lektorkou kurzů všestrannosti předškolních a školních dětí, certifikovanou lektorkou psychomotorického vývoje a cvičení s kojenci a batolaty.

Organizace lekce:

 

Lekce probíhají formou kurzu, aby byla zajištěná stabilní skupina a prostředí. Na cvičení je vhodné přijít 5-10minut před začátkem lekce. Sebou nebo na sebe vezměte pohodlné oblečení, běžné potřeby pro miminko, látkovou plenku a oblíbenou hračku, případně dudlík.

Délka lekce:

Lekce trvá 30 minut.

Cena kurzu:

1900,- Kč/10 lekcí 

Kurz probíhá:

Nový kurz, který bude probíhat od září 2022 bude vypsán v průběhu prázdnin. V případě zájmu o přihlášení do kurzu, nás kontaktujte přes přihláškový formulář.

 

Studio fitMAMI

(v prostorách Active Studia)

Jeremenkova1835/106

140 00 Praha 4-Krč

Google Maps: https://goo.gl/maps/VxzXkftYCg9Aikzd8

Tel. : 724 033 060

Přihláška na kurz
Cvičení s kojenci 3 - 6 měsíců

 

Pro více informací kontaktujte koordinátorku lekcí 

 

pavla@fitmami.cz  |  Tel: 724 - 033 - 060 

Děkujeme za odeslání!