top of page
Prvni pomoc u deti.jpg

Seminář

PRVNÍ POMOC U DĚTÍ

Více níže

I když si asi všichni rodiče přejí, aby se do situace, kdy bude ohroženo zdraví jejich dítěte nedostali, opatrnosti a předvídavosti není nikdy nazbyt. Právě proto bychom všichni měli umět poskytnout alespoň základní první pomoc...

Co se na semináři dozvíte?

 • dítě něco spolkne a to mu uvízne v krku a začne se dusit

 • poraní si hlavu

 • upadne do bezvědomí

 • popálí se v kuchyni

 • má vysoké horečky

 • sní něco, co by nemělo (léky, prášek na praní apod.)

 • bude se topit

 • naučíte se poskytnout základní kardio-pulmonární resuscitaci (dech/srdce)

 • a další

Seminář můžete absolvovat i s vaším dítětem (musíte však počítat s tím, že vaše pozornost bude více rozptýlena a nebudete se moci plně věnovat přednášce).

Doporučujeme přinést s sebou deku nebo podložku, pokud budete chtít sedět s miminkem na zemi, a ne na židli, dostatek hraček, případně svačinku a pití, aby bylo zajištěno pohodlí pro vás i vaše děťátko.

Délka semináře:

2 - 2,5 hod.

Cena semináře:

599,- Kč/účastník

899,- Kč/pár (rodiče)

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Informace o lektorce semináře

TERMÍNY SEMINÁŘE PRVNÍ POMOC U DĚTÍ 


30.4. 2024
Místo: Active Studio, Jeremenkova 1835/106, 140 00 Praha 4-Krč

Čas: 10.00 - 12.30 hod.

lucie_polachova.jpg

Lucie Poláchová, Dis

Lucie je všeobecná zdravotní sestra s praxí na urgentním příjmu a dětské jednotce intenzivní a resuscitační péče. Zároveň působí jako zdravotnický záchranář s mnohaletou praxí u záchranné služby.
Již více než šest let školí kurzy první pomoci se zaměřením na akutní pomoc u dětí. 

Přihláška na seminář První pomoc u dětí

Děkujeme za odeslání!

Zpětná vazba na seminář
První pomoc u dětí 

woman Reading

Tereza V.

Seminář neměl chybičku. Lucie je velmi sympatická, byla perfektně připravená. Líbilo se mi, že jsme dostaly přehledný a srozumitelný materiál k přečtení/nastudování na doma a taky to, že nám Lucie nesdělovala jen suchá fakta, ale prokládala svou přednášku příhodami z vlastní praxe, takže se nám to všechno lépe pamatovalo.

A že to vůbec bylo hodně praktické a k věci, žádné "okecávání". Nejlepší ovšem byly telefonní záznamy na konci - sice jsme si trochu poplakaly, ale krásně se tím shrnulo, co jsme se měly naučit a díky emocionálnímu náboji si to určitě všechny budeme dlouho pamatovat. Příjemné bylo taky prostředí a skutečnost, že vše probíhalo v malé skupince.

Image by Edward Cisneros

Petra J.

Dnes jsem byla na semináři první pomoci a ráda bych za něj moc poděkovala. Kurz se mi velmi líbil, svojí náplní a především podáním paní přednášející.

Image by ketan rajput

Karolína S.

Jsem hodně aktivní maminka a proto pro mne bylo důležité vědět, co dělat v situaci, kdy "by šlo do tuhého". Seminář předčil má očekávání. Dozvěděla jsem se vše a ještě si vše i prakticky vyzkoušela. Žádná zbytečná teorie, ale pěkně jsme si vše prakticky zkoušeli. Jsem nadšená, že byl na semináři i jeden tatínek a jedna babička. Doporučila bych ho totiž všem, kteří s dětmi alespoň občas přichází do styku. Je důležité být připraven na nečekané ...

Chtěli byste uspořádat seminář
První pomoci u dětí
i ve vašem centru?

Napište nám a my se vám ozveme zpět s podrobnostmi.

info@fitmami.cz  |  Tel: +420 724 033 060

 • Black Facebook Icon
 • Black Instagram Icon

Děkujeme za odeslání!

bottom of page