top of page
Děti a jóga

fitMAMI® 
HIIT and CORE

Intenzivní lekce pro maminky zaměřené na zpevnění středu těla, pánevního dna, ale zároveň i zvýšení kondice a formování postavy. Lekce probíhají za přítomnosti dětí, nepotřebujete tedy žádné hlídání - dětičky jsou s námi v sále. 

O lekci

Lekce fitMAMI HIIT and CORE je určená pro maminky, které chtějí zvýšit svou kondici, shodit přebytečné kilogramy a zpevnit především střed těla (core) a bříško. Zahrnuje zahřátí a úvodní část, jejíž cílem je zvýšení tepové frekvence a příprava svalů na zátěž. V rámci hlavního bloku lekce se kombinují sekvence ve vyšší intenzitě (na spalování) a intervaly se cviky zaměřenými na core, břišní svaly a svaly zad. Většina cviků je prováděna pouze s vlastní vahou, bez pomůcek, ale s velkým důrazem na správné provedení a techniku.

Děti včetně nejmenším miminek jsou společně s maminkami v sále na dece, podložce atd., kde si mohou hrát a pozorovat okolí. V případě, že miminko spinká je možné jej nechat v kočárku v šatně přímo před sálem, kde necháváme otevřené dveře. 

Kdy kurz probíhá:

Pondělí 9.30 hod. - 10.30 hod. - jarní kurz začíná v pondělí 8.4. 2024 a potrvá do 24.6. 2024 (12 lekcí včetně možnosti dvou náhrad) - KURZ JE JIŽ PLNÝ :-( Můžeme vám nabídnout alternativu, a to kurz fitMAMI INDOOR nebo Funkční trénink pro maminky.

Lekce vede lektorka:

Pavla Maříková, autorka a zakladatelka fitMAMI

Lektorka Pavla je velmi zkušená fitness trenérka s více než 20ti letou praxí, ve které se zaměřuje právě na ženy v období mateřství. Vede individuální i skupinové lekce, lekce cvičení s kočárky a má svůj vlastní on-line program Workout Room.  Je absolventkou mnoha vzdělávacích kurzů a školení a vytvořila vlastní rekvalifikační kurz Instruktor funkčního tréninku se zaměřením na ženy, který je akreditovaný MŠMT a je spoluautorkou přípravného kurzu ke zkoušce profesní kvalifikace Instruktor cvičení rodičů s dětmi a předškolních dětí

Organizace lekce:

 

Lekce probíhají formou kurzu, aby byla zajištěná stabilní skupina, vaše motivace a možnost postupně zvyšovat zátěž.

Délka lekce:

Lekce trvá 55 minut. 

Cena kurzu:

3 108,- Kč/12 lekcí - jarní kurz 2024

Studio fitMAMI II.

(v prostorách Studia Muška)

Edisonova 27/21

Praha 10 – Petrovice

Tel. : 724 033 060

Upozornění: fitMAMI® HIIT and CORE není zdravotní cvičení, proto není vhodný v případě, že máte zdravotní potíže nebo omezení od lékaře. fitMAMI® HIIT and CORE také není nijak koncipován pro těhotné ženy nebo ženy ihned po porodu (méně než 6 týdnů). 

Přihláška na kurz
fitMAMI® HIIT and CORE

Pro více informací kontaktujte koordinátorku lekcí 

 

pavla@fitmami.cz  |  Tel: 724 - 033 - 060 

Děkujeme za odeslání!

bottom of page