top of page
IMG_4457_edited_edited_edited.jpg

Adéla Pecháčková

Lektorka lekcí fitMAMI® OUTDOOR a fitMAMI® Single

 

Lokality: 

Letenské sady, Praha 7

lesopark Hvězda, Praha 6

 

Životní motto:

"Co tě nezabije, to tě posílí."

  • Facebook
Hodnocení lektorkyNedoporučujiPrůměrná lektorkaDobrá lektorkaSkvělá lektorkaNejlepší lektorkaHodnocení lektorky

Rozvrh lekcí

Pondělí

9:15 - 10:15 hod. fitMAMI® OUTDOOR, Hvězda

Úterý

9:15 - 10:15 hod. fitMAMI® OUTDOOR, Letná

Středa

18:30 - 19:30 hod. fitMAMI® Singl, Letná/Hvězda

Ceník lekcí

Platba zkušebních lekcí


190 Kč/1 lekce
- platba přímo cvičitelce na lekci 

Permanentka na 5 lekcí

850 Kč/5 lekcí

Permanentka na 10 lekcí

1500 Kč/10 lekcí

Platební údaje pro platbu převodem:

Po dohodě možná také platba na účet.

Pokud potřebujete vystavit fakturu, doklad pro pojišťovnu (některé pojišťovny přispívají na pohybové aktivity v rámci preventivních programů) popř. jiný účetní dokument, prosím, napište mi na email apechackova@fitmami.cz. Ráda vám vše připravím!

Proč vedu lekce fitMAMI®:

Program fitMAMI jsem si našla jako únik před pocity osamělosti, které jsem po narození prvního syna cítila. Vždy jsem měla spoustu aktivit, které se s příchodem Adámka zredukovaly na minimum. Cvičení za přítomnosti dětí mě tak nadchlo, že jsem se rozhodla sama vyškolit fitMAMI instruktorkou. Postupně se mi cvičení rozjelo a já s radostí přidala další lekce navíc. Poté jsem se sama stala školitelkou nových fitMAMI lektorek. V mezičase jsem podruhé otěhotněla a otevřela si kurz cvičení pro těhotné. Po narození dcery Nikolky jsem ve vedení lekcí pokračovala a z původních dvou hodin týdně jsem v současné době na pěti, k tomu trénuji běžecké začátečnice plus mám svůj cvičební online program. FitMAMI mi změnilo život a já nadšeně předávám radost z pohybu dalším maminkám. Tak nazujte tenisky, nastartujte kočárek a přijďte si zacvičit i Vy! :)

Sportovní vzdělání:

2016 fitMAMI Basic 2016 fit4MIMI cvičení po porodu a pro těhotné pod vedením MUDr. Blanky Keclíķové (fitMAMI) 2017 Rekvalifikační kurz Bodystyling instruktor pod vedením Kateřiny Bímanové (Fisaf) 2017 Triobody - záda, břicho, hýždě pod vedením Heleny Jarkovské (Fisaf) 2017 Kruhový trénink pod vedením Kateřiny Bímanové (Fisaf) 2017 SM systém pod vedením Kateřiny Bímanové (Fisaf) 2017 Cvičení pro těhotné pod vedením Mgr. Renaty Větrovské (Statera fitness) 2017 Inspiro den (fitMAMI) - atletika pro dospělé, deep work, diastáza a pánevní dno 2018 Zdravotní pilates pod vedením Lukáše Kolka (Fisaf) 2018 BOSU Balance Trainer Cardio + Strenght pod vedením Soni Blažkové (FACE CZECH, s.r.o.) 2018 Sportovní výživa pod vedením Ivy Kubešové (Běhej srdcem) 2019 Inspiro den (fitMAMI) - atletika pro dospělé, běžecký workshop, cvičení ve dvojici 2021 Diastáza (fisaf) 2022 Inspiro den (fitMAMI) - atletické hry, diagnostika klienta na lekci, animal flow

Rychlá registrace na lekci!

Děkujeme za odeslání

Kontakt
 

Napište mi, zavolejte, přijďte si zacvičit!

Pomůžu Vám vrátit se zpět do kondice ... s dětmi!

+420 607 914 005

bottom of page