top of page
Míša_Tomešová.jpg

Michala Tomešová

Lektorka lekcí fitMAMI® OUTDOOR 

 

Lokality: 

Chodovská tvrz, Praha 11

Životní motto:

"Šťastný je ten, kdo chce být šťastný."

  • Facebook

Rozvrh lekcí

Úterý

16:00 - 17:00 hod. fitMAMI® OUTDOOR, Chodovská tvrz

Ceník lekcí

NOVÝ KURZ OD BŘEZNA 2024

Jarní kurz lekcí fitMAMI OUTDOOR probíhá od ÚTERÝ 26.3. do ÚTERÝ 7.5. 2024 (7 lekcí) 

Cena kurzu: 1533 Kč/7 lekcí

Kurz probíhá každé úterý od 26.3. až do 7.5. 2024. V rámci každého kurzu máte možnost 2 náhrad lekcí, které si můžete nahradit na na pondělním kurzu HIIT and CORE v Praze - Petrovicích. Náhrady můžete čerpat také na všech našich fitMAMI kurzech, které organizujeme ve fitMAMI Studiích v Praze. 

Pokud potřebujete vystavit fakturu, doklad pro pojišťovnu (některé pojišťovny přispívají na pohybové aktivity v rámci preventivních programů) popř. jiný účetní dokument, prosím, napište na email info@fitmami.cz. Rádi vám vše připravíme!

Proč vedu lekce fitMAMI®:

Sport mne bavil už od mala a jsem ráda, že je tomu tak i do teď. Fitmami a zakladatelku Pavlu jsem znala již delší dobu, ale sama jsem se o celý koncept začala aktivně zajímat až nějaký čas po porodu. Chtěla jsem se cítit dobře, dát své tělo zpět do kondice a mít přitom u sebe i svého syna. A na toto “skloubení” dvou věcí bylo Fitmami ideální. Sama si zacvičit a mít přitom na očích svou ratolest. Nejen, že díky pravidelnému cvičení se mi forma vrátila, ale dostavil se i impulz k tomu, že bych tu samou radost a spokojenost mohla předávat dalším maminkám. Proto jsem se rozhodla projít školením Fitmami a mohu se teď těšit na společně strávené chvilky s maminkami, co se chtějí cítit tak dobře, jako já.

Sportovní vzdělání:

Fitmami Basic - 2020 Vystudovaný obor - nutriční terapeut (člen sekce NT a sekce Výživy a nutriční péče ČAS)

Rychlá registrace na kurz nebo lekci!

Děkujeme za odeslání

Kontakt
 

Napište mi, zavolejte, přijďte si zacvičit!

Pomůžu Vám vrátit se zpět do kondice ... s dětmi!

+420 607 934 351 

bottom of page