top of page
_edited.jpg

fitMAMI® KIDS
Preschool

Lekce cvičení pro děti předškolního věku tj. 4 - 6 let plné her, zábavy a především všestranné pohybové přípravy. Děti si vyzkouší základy atletiky, gymnastiky, budou trénovat obratnost a koordinaci, naučí se házet různými typy míčů a vyzkouší si jednoduché relaxace. 

O lekci

Podpořte své dítě v pohybovém rozvoji a sportovní všestrannosti od útlého věku. Lekce fitMAMI® KIDS Preschool jsou naším vlastním konceptem, který jsme vytvořili ve spolupráci s kinantropoložkou Phdr. Kateřinou Doležalovou, která se specializuje na zdravý pohyb dětí. Každá lekce probíhá podle přesně daného didaktického manuálu pod vedením odborně vyškolené lektorky. Děti si v rámci kurzu vyzkouší základy atletiky, gymnastiky, jednoduché míčové hry a zdravotního cvičení. Cílem lekcí fitMAMI® KIDS je stimulovat tělesnou zdatnost, kondici, správné držení těla, a koncentraci. To vše bez zbytečného tlaku na výkon a soutěživost, která je v dnešní době tak běžná. Naším cílem je v dětech budovat radost a kladný prožitek z pohybu jako předpoklad pro vytvoření trvalého vztahu ke sportu.

Kdy kurz fitMAMI® KIDS Preschool probíhá:

Úterý 16.00 hod. - 16.45 hod. - vede lektorka Michala​ (Kurz začíná 18.9. 2023 a trvá do 27.11. 2023)

Lekce vede lektorka:

Michala Tomešová, dis.

Lektorka Michala je zkušená lektorka, která již roky vede lekce určené dětem, včetně těch nejmenších miminek.  Kromě lekcí fitMAMI® KIDS vede i tréninky Gymnatlon. Mimo to se jako diplomovaná nutriční terapeutka věnuje poradenství v poradně Anabell.

Organizace lekce:

 

Lekce probíhají formou kurzu, aby byla zajištěná stabilní skupina dětí plná důvěry a dobré atmosféry. Na lekci je vhodné přijít 10 - 15 minut před začátkem, aby se děti mohly v klidu převléci v šatně. Během lekce mohou rodiče čekat na recepci nebo se vrátit pro děti až těsně před koncem.

Délka lekce:

Lekce trvá 45 min.

Cena kurzu:

2 690,- Kč/10 lekcí/kurz září - listopad 2023

 

Studio fitMAMI

(v prostorách Active Studia)

Jeremenkova1835/106

140 00 Praha 4-Krč

Google Maps: https://goo.gl/maps/VxzXkftYCg9Aikzd8

Tel. : 724 033 060

Přihláška na kurz
fitMAMI® KIDS Preschool
4 - 6 let

Pro více informací kontaktujte koordinátorku lekcí 

 

pavla@fitmami.cz  |  Tel: 724 - 033 - 060 

Děkujeme za odeslání formuláře!

bottom of page