top of page
fitMAMI KIDS School.jpg

fitMAMI® KIDS
School

Lekce cvičení pro děti předškolního věku tj. 7 - 9 let plné her, zábavy a především všestranné pohybové přípravy. Děti si vyzkouší základy atletiky, gymnastiky, budou trénovat obratnost a koordinaci, naučí se házet různými typy míčů a vyzkouší si jednoduché relaxace. 

O lekci

Podpořte své dítě v pohybovém rozvoji a sportovní všestrannosti od útlého věku. Lekce fitMAMI® KIDS School jsou naším vlastním konceptem, který jsme vytvořili ve spolupráci s kinantropoložkou Phdr. Kateřinou Doležalovou, která se specializuje na zdravý pohyb dětí. Každá lekce probíhá podle přesně daného didaktického manuálu pod vedením odborně vyškolené lektorky. Děti si v rámci kurzu vyzkouší základy atletiky, gymnastiky, jednoduché míčové hry a zdravotního cvičení. Cílem lekcí fitMAMI® KIDS je stimulovat tělesnou zdatnost, kondici, správné držení těla, a koncentraci. To vše bez zbytečného tlaku na výkon a soutěživost, která je v dnešní době tak běžná. Naším cílem je v dětech budovat radost a kladný prožitek z pohybu jako předpoklad pro vytvoření trvalého vztahu ke sportu.

Kdy kurz fitMAMI® KIDS School probíhá:

Úterý 17.00 hod. - 17.45 hod. - vede lektorka Michala​ (Kurz začíná 13.2. 2024 a trvá do 28.5. 2024)

Lekce vede lektorka:

Michala Tomešová, dis.

Lektorka Michala je zkušená lektorka, která již roky vede lekce určené dětem, včetně těch nejmenších miminek.  Kromě lekcí fitMAMI® KIDS vede i tréninky Gymnatlon. Mimo to se jako diplomovaná nutriční terapeutka věnuje poradenství v poradně Anabell.

Organizace lekce:

 

Lekce probíhají formou kurzu, aby byla zajištěná stabilní skupina dětí plná důvěry a dobré atmosféry. Na lekci je vhodné přijít 10 - 15 minut před začátkem, aby se děti mohly v klidu převléci v šatně. Během lekce mohou rodiče čekat na recepci nebo se vrátit pro děti až těsně před koncem.

Délka lekce:

Lekce trvá 45 min.

Cena kurzu:

4 403,- Kč/17 lekcí/kurz únor - květen 2024

 

Studio fitMAMI

(v prostorách Active Studia)

Jeremenkova1835/106

140 00 Praha 4-Krč

Google Maps: https://goo.gl/maps/VxzXkftYCg9Aikzd8

Tel. : 724 033 060

Přihláška na kurz
fitMAMI® KIDS School
7 - 9 let

Pro více informací kontaktujte koordinátorku lekcí 

 pavla@fitmami.cz  |  Tel: 724 - 033 - 060 

Děkujeme za odeslání formuláře!

bottom of page