top of page
Nová máma zůstane fit

fitMAMI®
Funkční trénink pro maminky

Kurz funkčního tréninku pro maminky je zaměřen na dysbalance a problémy, které se vytvořily zejména během těhotenství. Na lekcích se tedy zaměřujeme na odstranění diastázy, na brániční dýchání, uvolnění

i aktivaci pánevního dna a samozřejmě také posílení ostatních svalů těla pro jeho správně držení. Trénink probíhá za přítomností dětí včetně nejmenších miminek. 

O lekci

Lekce fitMAMI® funkčního tréninku pro maminky jsou zaměřené na rozvoj síly, flexibility, kondice a zdraví a soustředí se především na hluboký stabilizační systém. Funkčnost spočívá právě ve vytrénování těla tak, aby bylo schopno zvládat běžný denní režim bez bolesti, přílišné únavy či rizika zranění a zároveň se udržovalo v dobré kondici a síle.

fitMAMI funkční trénink pro maminky je ještě více zaměřen na dysbalance a problémy, které se vytvořily zejména během těhotenství. Na lekcích se tedy zaměřujeme na odstranění diastázy, na brániční dýchání, uvolnění i aktivaci pánevního dna a samozřejmě také posílení ostatních svalů těla pro jeho správně držení. Příjemným „vedlejším efektem“ je budování svaloviny, váhový úbytek i tvarování postavy.

Kdy kurz probíhá:

Čtvrtek 9.30 hod. - 10.30 hod. - vede lektorka Veronika - nový kurz začíná V ZÁŘÍ 2024 (19.9. 2024) 

Lekce vede lektorka:

Veronika Petrov

Trenérka funkčních tréninků, absolventka školení fitMAMI® OUTDOOR a studentka Vysoké školy oboru sportovní a kondiční specialista. Veronika se mimo jiné věnuje trénování a cvičení crossfit. To vše společně se svojí několika měsíční holčičkou.  

Organizace lekce:

 

Lekce probíhají formou kurzu, aby byla zajištěná stabilní skupina, vaše motivace a možnost postupně zvyšovat zátěž.

Délka lekce:

Lekce trvá 55 minut. 

Cena kurzu:

3108,- Kč/12 lekcí 

 

Studio fitMAMI

(v prostorách Active Studia)

Jeremenkova1835/106

140 00 Praha 4-Krč

Google Maps: https://goo.gl/maps/VxzXkftYCg9Aikzd8

Tel. : 724 033 060

Upozornění: fitMAMI® Funkční trénink není koncipován pro ženy ihned po porodu (méně než 6 týdnů). Pokud máte zdravotní potíže zkonzultujte zahájení cvičení nejdříve se svým lékařem. 

Přihláška na kurz
fitMAMI® Funkční trénink pro maminky

Pro více informací kontaktujte koordinátorku lekcí 

 

pavla@fitmami.cz  |  Tel: 724 - 033 - 060 

Děkujeme za odeslání!

bottom of page