top of page
Pavla Maříková.jpg

Pavla Maříková

Lektorka lekcí fitMAMI® OUTDOOR a fitMAMI® Single

 

Lokality: 

Hostivařský lesopark, Praha 10

 

Životní motto:

"Kdo chce, hledá způsob, kdo nechce, hledá důvod."

  • Facebook
  • LinkedIn
  • Instagram

Rozvrh lekcí

Úterý 

9.30 - 10.30 hod. fitMAMI® OUTDOOR, Hostivařský lesopark

Ceník lekcí

PODZIMNÍ KURZ - 5.9. až 31.10. 2023

Cena: 1680 Kč/8 lekcí

Kurz probíhá každé úterý od 5.9. až do 31.10. 2023 s výjimkou úterý 24.10., kdy jsou podzimní prázdniny. 

V rámci každého kurzu máte možnost 2 náhrad lekcí, které si můžete nahradit na pátečním kurzu fitMAMI OUTDOOR u Michaly Tomešové na Chodovské tvrzi, popř. na mém pondělním kurzu HIIT and CORE v Praze - Petrovicích. Náhrady můžete čerpat také na všech našich fitMAMI kurzech, které organizujeme ve fitMAMI Studiích v Praze. 

Platební údaje pro platbu převodem:

670100-2200109413/6210 (mBank) 

Pokud potřebujete vystavit fakturu, doklad pro pojišťovnu (některé pojišťovny přispívají na pohybové aktivity v rámci preventivních programů) popř. jiný účetní dokument, prosím, napište mi na email pavla@fitmami.cz. Ráda vám vše připravím!

Proč vedu lekce fitMAMI®:

Jako dlouholetá sportovkyně a fitness trenérka jsem si vytvořením a založením programu fitMAMI zrealizovala svůj dlouholetý sen - možnost sportovat, být fit, trávit čas se svými dětmi, pracovat a profesně se seberealizovat - to vše dohromady. Hlavní myšlenkou fitMAMI bylo, a vždy bude - umožnit maminkám cvičit, sportovat, být v kondici, a to vše společně se svými dětmi. Snažím se být maminkám vzorem a inspirací, že i s dětmi mohou být štíhlé, zdravé a vnitřně spokojené. Lekce fitMAMI mne neuvěřitelně nabíjí a strašně baví. Není nad pohyb na čerstvém vzduchu, navíc ve společnosti dalších sportovních maminek a dětí. Miluji to ... děkuji všem maminkám, které na mé lekce chodí! Každou lekci se snažím pojmout maličko jinak, zábavně a zároveň efektivně, aby se s každým dalším tréninkem kondice maminek zlepšovala a ony se cítily lépe. Zaměřujeme se na zpevnění postavy, spalování tuků, ale také cvičíme obratnost, rychlost a koordinaci - abychom děti dohonily i za pár let :-) Protože sama mám dvě děti - i když už odrostlé kočárku - snažím se v rámci lekcí zapojovat do cvičení i děti, tak aby i ti nejmenší v kočárku měli ze cvičení radost. Protože platí i - spokojené miminko = spokojená maminka - a samozřejmě i obráceně. Těším se na vás a budu ráda, když se k nám přidáte! ​

Sportovní vzdělání:

Studium VOŠ Fyzioterapie Studium VOŠ Nutriční terapeut Cvičení v těhotenství a po porodu diplom FACE (2010) Osobní trénink v těhotenství a po porodu FACE (2010) Aqua diplom FACE Power stretch diplom FACE BOSU diplom FACE Malý diplom FACE Fitness instruktor IDEA Fitball diplom IDEA Balantes diplom FISAF Flexibar diplom FISAF Atletika pro děti ČAS (2013) Atletika a Dynamika (IQ POHYB - 2014) fitMAMI Baby (2015) Partner training fitMAMI (2016)

Rychlá registrace na kurz nebo lekci!

Děkujeme za odeslání

Kontakt
 

Napište mi, zavolejte, přijďte si zacvičit!

Pomůžu Vám vrátit se zpět do kondice ... s dětmi!

+420 724 033 060 

bottom of page