Czech English French German Russian

Benefiční APERIO běh RODIČE NA START!

BĚŽTE DĚTEM PŘÍKLADEM A ODNESTE SI VÍC NEŽ JEN DOBRÝ POCIT ZE SPORTOVNÍHO VÝKONU :-)

 

Možná nemůžete bez běhu žít, třeba jen rádi běháte nebo jste typ běžce na krátké trati specializace “dobíhač tramvají“. Na benefičním běhu RODIČE NA START!, který pořádá sdružení APERIO – Společnost pro zdravé rodičovsví, 26/4/2015 ve Stromovce, si z rozmanitých tratí (50m - 5km) vyberou všichni (0 - 99 let).

fitMAMI jako jeden z partnerů této krásné akce chystá pro ty nejmenší závody na odrážedlech, ze kterých si každý z malých účastníků odnese malou odměnu :-)

Dneska je běhaní v kurzu a nabídka běhů je široká, ale málokdy se na běžecké akci baví celá rodina stejně. Přiznejme si, že i ve volném čase se často světy dětí a dospělých míjejí. A to je škoda.

„Je smutné, pokud rodiče své hlavní nasazení spatřují především v zaopatřování materiálních potřeb svých dětí a v organizování jejich vzdělávání, a na prosté sdílení a společné konání nebývá dostatek času,“ říká rodinná poradkyně Eva Labusová. „Charaktery dětí a pocit vzájemnosti s nimi rodiče utvářejí především na základě osobních příkladů a naplňujícím každodenním soužitím. A tedy i společně prožívaným časem."

Právě to mělo na paměti sdružení APERIO při plánování benefiční akce, atraktivní pro celou rodinu.

Nejen vyplavené endorfiny podpoří pocit rodinné vzájemnosti. Společně uběhnutý kilometr dá Vašim dětem víc než všechny rady do života, které dětem udělíme za celý rok.

Kromě běhu Vás čeká spousta zábavy na stanovištích a info stáncích, které si pro Vás připravují organizace zaměřené na děti a rodičovskou veřejnost.

Připravujeme pro vás:

*měřené tratě 1 km a 5 km a výběr minitratí pro malé děti

*rodinný trojboj

* inspirativní stanoviště – sportovní aktivity, kreativní dílny, infostánky

* závody na odrážedlech pod záštitou fitMAMI

* tombolu pro všechny běžce, běžkyně a běžčata

SVOU ÚČASTÍ PODPOŘÍTE NAŠI BEZPLATNOU WEBOVOU PORADNU PRO RODIČE.

Těšíme se na vás - fitMAMI a APERIO

Chcete získávat aktuální novinky e-mailem?
Pokud ano, zadejte svůj e-mail
Fitmami logo

Co je Fitmami?

FITMAMI® je prvním sportovním programem v ČR, který se zaměřuje nejenom na cvičení s kočárky pro maminky s dětmi a miminky, ale i na outdoorové cvičení pro těhotné ženy. Na čerstvém vzduchu a ve společnosti dalších aktivních maminek. Procvičíte si nejen celé tělo, ale užijete si také spoustu zábavy - to vše ve společnosti vašich dětí.

Pavla Maříková, zakladatelka programu Fitmami

Kontakty

Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript. +420 724 033 060