top of page
Venkovní hop

INSPIRO DEN
FITMAMI
2023

Více níže

 

Zveme vás na již VIII. ročník Inspiro Dne fitMAMIⓇ, kde vám představujeme novinky z oblasti cvičení, nové trendy, zajímavé lektory a prezentéry. Inspiro Den fitMAMIⓇ je určený především pro aktivní lektorky fitMAMIⓇ, je ale otevřený i široké veřejnosti a všem, které baví pohyb a sport.

Inspiro Den fitMAMI 2023

 Sobota 16. 9. 2023

     9 - 17.30 hod.  

Squash Point Fitness Centrum, Květnového vítězství 938, 149 00 Praha 11-Háje 

PROGRAM

9 hod. - zahájení a představení programu 

9.30 - 10.45 hod.  Atletické a sportovní hry - inspirace na outdoorové hry a soutěže

 

Lekce plná inspirace pro vaše lekce fitMAMI OUTDOOR. Atletické a sportovní hry, které budou bavit nejen maminky navštěvující vaše lekce, ale často se do nich zapojí i větší děti. Ukážeme si, jak tyto hry a soutěže do lekcí zařadit a dáme vám tipy na vtipné a neotřelé cvičební pomůcky. 

11.00 - 12.15 hod.  Mobility Workout 

Lepší mobilitou těla dosáhnete i výrazně lepších výsledků u svých klientek. Navíc je dobrá mobilita pro zdravé tělo stejně nezbytná jako pevné a zároveň pružné svaly. Vyzkoušíte si jednoduchý mobility workout, který můžete zařadit do lekcí fitMAMI OUTDOOR na závěr tréninku i jako zpestření.

  

12. 15 - 13.00 OBĚD

 

13.00 - 14.30 hod.  Marketing na sociálních sítích

 

V bloku zaměřeném na marketing na sociálních sítích se dozvíte, kde hledat vaše nové klientky, jak budovat komunitu a jak díky obsahu zdarma získáte platící zákaznice. Ukážeme si možnosti na jednotlivých sociálních sítích, nové trendy, ukážeme vám platformy na plánování příspěvků a i nástroje na tvorbu profesionální grafiky.

 

14.45 - 16.00 hod.  Diagnostika klientky aneb Jak poznat, jak na tom klientka "je"

Naučte se téměř na první pohled poznat, co vaši klientku trápí a co potřebuje. Ukážeme si základní diagnostické postupy, které využijete i na lekcích fitMAMI a nejsou nic složité. Naučíme vás také testovací cviky, které zhodnotí vstupní úroveň vaší klientky. 

 

16.15 - 17.30 hod. Přizpůsobení lekcí fitMAMI specifickým potřebám klientky  

Velmi zkušená trenérka fitMAMI Adéla Pecháčková vám ukáže, jak pracovat s různými typy klientek, se kterými se můžete na lekcích fitMAMI OUTDOOR setkat. Naučíte se lekce přizpůsobit maminkám s výraznou nadváhou, povoleným pánevním dnem, diastázou, ženám po císařském řezu i maminkám, jenž jsou znovu těhotné. 

CENA:

2 290,- Kč/lektorka fitMAMI s aktivní licencí při přihlášení do 31.8. 2023

2 590,- Kč/ lektorka fitMAMI s aktivní licencí při přihlášení po 31.8. 2023

2 890,- Kč - široká veřejnost 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Fitness Class

PŘIHLÁŠKA
NA INSPIRO DEN
FITMAMI 2023

Děkujeme za odeslání přihlášky!!

  • Black Facebook Icon
  • Black Instagram Icon
bottom of page